-
Posts
648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paulina2904
-
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
paulina2904 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Porobię ogłoszenia popołudniu i jak będę mogła to wpłacę jakąś małą sumkę:oops: -
Ty też dasz go do kuchni?:cool3:
-
A z resztą jakie psy będą takie będą ja i tak kupię sobie ten z dalmaśkami ,a ten z MP dam do kuchni :p
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
paulina2904 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='karola&gacek']Mój od siedmiu lat jest szczeniaczkiem :cool3: No i jest krótkowłosy, co ułatwia identyfikacje płci:evil_lol:[/QUOTE] Ale to z pewnej odległości oceniają(zanim Bingas rzuci się na innego psa-to z daleka) ,bo ludzie chyba tacy głupi nie są?:eviltong: Ale na początku jak Bingas był baaardzo chudy to wyglądał jak suczka od frontu(kiedy nie widać jajek) ,a teraz dostał masy mięśniowej to już znajomi mówią że ma posturę boksera lu amstaffa gdyby nie mordka:roll: (sami znawcy) ,a kiedyś miałam sytuację że spotkałam dwie dziewczyny z osiedla(po pijaku) i jedna mówi -ty ale dlaczego on ma długi ogon im się chyba ucina(:shake:) ja to bym ucieła przy samej dupie ....no comment ..... -
Ciekawe czy będzie dalmatyniec w tym kalendarzu z MP ,ale chyba nie bo to nie popularne:???:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
paulina2904 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
No właśnie dla mnie wygląda jak facet ,a co drugi ludź pyta czy to suczka ,a kiedy mówię nie to mówią ,a wygląda jak dziewczynka:angryy: Ja i m dam babę:diabloti: -
To zdradzę wam tajemnicę gdzie znalazłam owy kalendarz- Na dogo po prawej są reklamy i tam jest taka firma petzone wpisana i na tej sronie pełno fajowych rzeczy jest w tym kalendarze z każdą rasą osobno i inne. Teraz nie wiem który mam zamówić z dalmaśkami bo są trzy różnych artystów i kalendarze są po 40zł trochę drogo ,ale warto;)
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
paulina2904 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Mojego biorą za suczkę przeważnie ,bo jest drobny i na ''kobiecą'' mordkę ,ale jak przemówi do innego psa to zmów jest facetem:diabloti: -
[quote name='WeronikaM']u nas tak samo :shake::evil_lol: moja po bricie też miała błyszczącą :p , a jak się skończy to kupujemy acanę ;) -- to nie lepiej kupić mu brita - ma prawie taką samą cenę (przez internet 15kg) naprawdę polecam , bo dog chow nie jest najlepszy :p[/QUOTE] Za późno się skapnełam z tym dog chow ,ale następna będzie acana i tak do końca;)
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
I zadzwonię do nich tak na wszelki wypadek i dowiem się jak jest naprawdę ,ale chyba kamilka91masz rację co do jego jajek. No trudno Bingas na tym nie straci;)
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
paulina2904 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ja już uciekam spać ,bo jeszcze coś durnego palnę na śpiącego(o ile już nie palnełam:lol:) DOBRANOC WSZYSTKIM I NIE KŁÓĆCIE SIĘ:mad: -
racja ,bo tak naprawdę ktoś kto chce mieć psa do kochania ,a nie do zarabiania na nim ma gdzieś jakąś małą ''skazę'' i lepiej to wygląda ekonomicznie:razz: Jak wspomniałam wcześniej chcę pójść z ciekawości na taką wystawę ,bo i tak te tytuły nic mu nie dadzą ,bo on nie będzie wiedział co on wygrał i dalej będzie sobą i to różni psy od ludzi.
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
paulina2904 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Naprawdę ciężko mi coś powiedzieć w tej sprawie ,bo ja poprostu nie doświadczyłam takiej ostateczności spowodowanej posiadaniem bardzo silnego psa(jak twoja rottweilerka) i wybraniem mniejszego zła w postaci siłowego przepędzenia innego psa. Nie krytykuję cię bo masz swój powód związany z suczką która nie przebiera w środkach. Ale ja nadal będę obrywać od innych psó bo mój pies na krótką metę jest agresywny i tylko będą kłopoty zdrowtne jego ,a ja nigdy nie dopuszczę by jemu coś się stało(oczywiście nie będę go izolować od innych psów;)) -
No fakt ta łatka na oku ,ale ze mnie gapa:evil_lol: to napiszę do tego związku czy mogę wystawić kastrata ,ale i tak postanowiłam sobie ,że pójdziemy raz góra dwa na tą wystawę i może kiedyś jak Bingas będzie starszy to na weteranów i tyle ,bo ja nie mam ambicji pchania wszędzie psa bo po co:razz: Poprostu chcę zobaczyć inne psy i traktować to będę jak najważniejszy sprawdzian zachowania Bingasa;)
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
paulina2904 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ja tu jestem w stanie neutralnym ,ale nie popieram kopania innych zwierząt:shake: Ja nie raz oberwałam od innych psów ,które atakowały mojego i nigdy nawet nie markowałam uderzenia ani innej przemocy. Zawsze dawałam sobie radę z dużymi psami atakującymi nawet mnie i kiedy opanowywałam sytuację to wyżywałam (tak to ujmę)się na właścicielach tych agresorów :angryy: To nie psa wina ,że ma taką socjalizację... -
[quote name='wojtito']Zapraszam, będzie mi bardzo miło, a dalmatyńczyk, przesuper.[/QUOTE] Jeszcze raz dzięki ,a twój seterek jest świetny i Foks też.;) [quote name='bea_m']Ja też mam bezjajecznego z metryką i za bardzo nie wiem jak w tym wypadku rodowoód się wyrabia. Mój ma "skazę" i to go dyskwalifikuje na wystawach. Podpytaj się w ZK tam pewnie Ci powiedzą.[/QUOTE] Jaką ma skazę? Jeśli mogę spytać:oops: Jak złożę metrykę w ZK to się wszystkiego wypytam;)
-
[quote name='wojtito']Wiem, widziałem, dziękuję za komentarz;-) Uwielbiam komentarze...hehe:D:D[/QUOTE] Skoro tak to częściej będę tam wpadać:diabloti:
-
[quote name='bea_m']A to ja przepraszam za zamieszanie. Kiedyś coś podsłyszałam i palnęłam. :oops:[/QUOTE] Nie przepraszaj! Równie dobrze ja to palnełam ,bo też coś takiego słyszałam i przyznam że trochę napędziłaś mi stracha ,ale jeśli to jest prawda to co mogę zrobić? Cieszy mnie to że doceniacie Bingasa niż to ile miałby trofeów na półce;)
-
No właśnie:placz: Mój eunuszek nadaje się na wystawę:p Kto wymysla te zasady? :???: A jeśli nie może to trudno i tak dla mnie jest the best!!!;) A przy okazji wojtito byłam na twoim blogu:razz:
-
Właśnie coś takiego kiedyś słyszałam ,ale nie wiedziałam czy to prawda:oops:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
paulina2904 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ja podobnie jak jagoodkaxd miałam wiele razy przypadki podbiegaczy atakujących Ponga i sama nadstawiałam ręce do gryzienia byle by obronic psa i może pongo nie odnióśł nigdy ran tylko ja ,ale to inna sprawa, chcę tylko powiedzieć że należy znaleźć złoty środek i poprostu wiedzieć kiedy użyć smyczy;) to wystarczy na początek -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
paulina2904 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Kiłi']No i nie ma się Panu co dziwić. To Ty masz pilnować swojego psa, by nie podbiegał do innych i nie kradł piłek. I tak szczęście miałeś, że tamten pies Twojego nie pogryzł, bo jakby pogryzł to mógłbyś mieć pretensje tylko do siebie.[/QUOTE] Właśnie co do walki o znalezioną rzecz to 13 lat twemu Pongo[*] ze swoim naj naj kumplem Kajtkiem pogryżli się tak o 3cm kostkę że Pongo miał antybiotyki na zranionych uszach i do końca miał lekko poszarpane uszy ,a i tak dobrze że w miarę szybko zostały odciągnięte:shake: I po tej walce już nie było przyjaźni:roll: należy uważać z zabawkami wśród samców bo to wróży tylko kłopoty -
Bardzo dziekuję i witam;) Jeszcze do tego idealnego obrazka brakuje mi odpowiedniej socjalizacji i będzie o.k;) z Bingasem:diabloti:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
paulina2904 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='wojtito']Oczywiście nie zamierzam dalej dyskutować, bo to doprowadzi tylko do spięcia. Zastanawiam się tylko po co udzielasz się w takim temacie, skoro reprezentujesz poziom pojmowania psychiki swojego psa, jak u dzieczynki w góra 2 klasie liceum.[/QUOTE] A co wiek ma do tego? Nie warto porównywać kogoś psychiki do psychiki psa ,bo wiadomo że pies jest madrzejszy ,a w 2 klasie liceum też można myśleć mądrze:eviltong: no ja to już się nie mieszczę w tym przedziale ,bo jestem w 3 kl.:cool1: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
paulina2904 replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ja mam bardzo agresywnego psa(tylko na smyczy taki jest) i kiedy mogę to pozwalam z wzajemnością mu się pobawić z innym psiakiem. Ale takie sesje bez smyczy mi nic nie dają i muszę się wybrać do szkoleniowca ,bo to nie jest czysta nienawiść tylko pewien lęk ,który muszę zniwelować i masz rację że z agresywnym psem da się coś zrobić...