Jump to content
Dogomania

paulina2904

Members
  • Posts

    648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paulina2904

  1. [url]http://img842.imageshack.us/img842/6852/dsc1858.jpg[/url] na tym to myślałam, że chudszy bliźniak Bingsa xD
  2. Jak to uciekasz? Nowe studia czy co ? :O no spotkamy się pod koniec lutego daj mi swój numer na pw to się zgadamy ;)
  3. własnie się dowiedziałam, że zaliczyłam kolosa z Historii kultury i cywilizacji... jeszcze 3 ; P
  4. no muszę dać radę, w końcu jestem już na ostatku sesji i sporo już za mną dobrej roboty skromnie mówiąc :D a aparat właśnie samiutki się popsuł i mogiła ;p ale nie ma paniki ! Coś wymyślę
  5. Dawno się nie tu nie pokazywałam ze względu na ostrą ''naukę'' ; ) Mika jak zwykle piękna ^^ Pozdrawiam
  6. Teraz Bings ma karmę Belcando light + l.karnityna, bo pieskowi się przytyło z deka i pora robić wiosenne odchudzanie. Karma bardzo dobra pod względem składu (ok.70%) mięsa i psu smakuje nawet.
  7. Widocznie rozpuszczone dzieci które mają wszystko co chcą nie szanują swoich zabawek. Ja na szczęście od małego wychowywałam się ze zwierzakami i darzyłam je szacunkiem. Za wyrządzenie im krzywdy chyba bym udusiła, nie ważne czy to królik, papuga, chomik czy pies wszystko dla mnie jest na równi. ; )
  8. Bingasom się aparat popsuł i póki co jak uwinę się z sesją (jeszcze tylko 2 egz. w najlepszym przypadku) to popatrzę co mam najnowszego ze zdjęć i wrzucę ;) Bingas prawdopodobnie gronkowca ma i od miesiąca na zmianę jest lepiej i gorzej, papugi jakoś się trzymają we dwie, a pani już nie ogarnia z nadmiaru nauki :P
  9. Chamstwem pewnego psiarza mogę na pewno nazwać jego zachowanie (niestety względem jego psa, a nie mnie...)- podczas pobytu u weta. czekałam w poczekalni z Bingsem i za mną w kolejce był facet z posokowcem bawarskim o ile się nie mylę. Pies młody na oko ok.5-7 mc i był o wiele grzeczniejszy od mojego dzikusa który płakał i marudził. Ale nie! Facet tak nim szarpał, a dokładnej mówiąc za smycz, a pies nie wiem czemu był tylko na kolczatce. Jak ten maluch nawet ziewnął to on łapał za skórę na jego żebrach i szarpał go. Później jak tylko pies chciał wstać czy cośto ten do góry podnosił smycz a wiadomo pies był na kolczatce:roll: W końcu się wkurzyłam, bo w poczekalni było 10 osób ale wszyscy albo po kątach to komentowali albo odwracali wzrok... Zrobiłam mu wyrzuty. Najpierw udawał że nie słyszy, bądź o kogoś innego mi chodzi, ale powtórzyłam się. On powiedział, że ja o psach nic nie wiem i powinnam swojej dupy pilnować zwłaszcza że moj pies robi więcej hałasu:shake: Bings zaczął szczekać z nerwów (nie toleruje krzyków i kłótni) a ludzie postronni nic na to... jak zwykle. Oczywiście nic takiemu kolesiowi się nie zrobi, a wiadomo, ze od święta go nie szarpał i nie kopał po tyłku :roll:
  10. No już myślę nad torturami ; p od kwietnia nie możemy się spotkać ;D Ja w czwartek wyjeżdżam do Krakowa więc może coś przed wyjazdem albo po sie wykombinuje póki pogoda jest dobra? ; )
  11. Dziękuję ; ) a i postaram sięw ciągu tygodnia wyrobić z fotami bo mam małe urwanie głowy ; p
  12. uhuhu dawno mnie tu nie było... miałam problem z logowaniem się no jeszcze trochę to szwankuje ale powinno już być dobrze ; ) mniejsza z tym. U Bingasa wszystko ok coraz lepiej nam idzie jeśli chodzi o temperowanie zachowania ciapatego. No niestety w sierpniu pożegnaliśmy Rzeźnika ( królika) oraz parę tygodni temu Blue (papużkę), towarzystwo niestety się wykrusza i zostały same młokosy. U pani Bingsa co słychać? No nic szczególnego - zdała maturę udała się na studia zaoczne na AGH w Krakowie ale nadal przesiaduje w Bolesławcu ; ) Zdjęć jeszcze nie daję bo coś mi tu nie działa ale mam spore archiwum ich. Także cierpliwości ; )
  13. matura mysle ze dobrze z ustnych mialam 90 i 50 % (polski i angielski ) a jeszcze jutro mam geografie podst. i 17.05 historie rozszerzoną ;p
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/283/afddb52c20794e1amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/283/75b2bfe5668375a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/174/2b7114199e4979a5med.jpg[/IMG][/URL]
  15. Po dłuższej ciszy dodam kilka fot znanego wam osobnika ,który sobie wczoraj trochę nagrabił. Krótko mówiąc Bings puszczony luzem + sarna = wielka ucieczka.. Na szczęście wrócił po 5 min cały brudny i podrapany ;p Jego poprzednik jak zwiewał to na5-6 godzin tak ,więc powinnam się chyba cieszyć.. Ogólnie spacer był udany ,bo tak go zmęczyłam że miałam spokój do późnego wieczora ,a rano nie mogłam go zwlec na poranną toaletę ,bo chrapał mi pod kołdrą kiedy ja już dawno byłam na nogach. Teraz chodzi nieprzytomny po domu i do wszystkiego i wszystkich się przytula ; ) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/283/ab44369cce60525cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/282/f219b218cd90d386med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/287/ea6741a56eb00a85med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/174/e3e51b11aae4e422med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/287/fc0c07bda08f84b1med.jpg[/IMG][/URL]
  16. Ja wczoraj się dowiedziałam od dwóch małolat ( ok. 13) ,że mój Bings jest Emo:niedowia: ,bo jest w groszki ehh pozostaje zrobić tylko plask w czoło ... ; )
  17. Nie ty jedna :) Wszystkim życzę smacznego jajka i mokrego dyngusa:lol!:
  18. Oj tam święta są to powinien odpuścić zwłaszcza że taki przystojniak jest na tych ''nielegalnie zamieszczonych '' zdjęciach ; ))
  19. jutro pierwsze święta bez Ponga [*] i równocześnie pierwsze z Bingsem...
  20. Mój np drze sie jak ktoś cmoka do niego lub inne podobne odgłosy wydaje. Raz mialam sytuacje ze sasiad który zawsze cmokal do niego i zaczepial np. głaskał czy cos w tym stylu oberwal od bingasa. Raz wyciagnal reke widzac ze Bings jest zdenerwowany tym cmokaniem i go dziabnął w palca ale na szczescie mial koles rekawiczki i pies tylko postraszył ,ale i tak mi było głupio... Dlatego trzymam swojego psa na dystans z innymi ludzmi ,a i on sam przestał juz za ludzmi szalec wiec mam spokój ;)
  21. Ja miewam rzadko problemy z dziećmi startującymi do mojego psiska ponieważ jako ze jest w miare duży i trzymam go blisko siebie; p szkoda jeszcze ,ze to piesek z bajki ,ale z tym tez daje rade ; d tylko nieliczne dzieci moga go pogłaskac ;)
  22. w tym przypadku to rzeczywiście należy ''pobawić się'' w szambiarza i g*wno ruszyć ,bo byłoby bezsensowne nieszczęście spowodowane przez ''odpowiedzialnego tatusia'' ;/
×
×
  • Create New...