Jump to content
Dogomania

paulina2904

Members
  • Posts

    648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paulina2904

  1. Jutro będą:cool3: wkleję je jak wrócę od krawcowej co to sukienkę będzie mi szyła na wspomnianą wyżej imprezę:razz:
  2. Szkoda ,że mój nic nie zajął ,ale i tak wiedziałam że nie mamy na co liczyc ,a dla mnie i tak jest the best:p GRATULUJĘ ZWYCIĘZCĄ!!!;):multi:
  3. Mam jeszcze kilka na komórce z tamtego tyg. to powklejam ,ale jutro ,bo muszę zainstalowac program do kompa:eviltong: Kurcze teraz tyle muszę załatwiac w związku ze studniówką ,szkołą i wogóle że nawet nie mam czasu do tzw.kibelka pójść:evil_lol:
  4. [quote name='Kinia']Ja też wygrałam:) Piłkę:multi:[/QUOTE] Od Daniela Plinskiego?!!!!!!! :cool3:
  5. Puk puk! Czy są w środku wyniki?!-Nie ma nikogo:cool1:
  6. Muszę jakieś fociasze wkleić tu ,ale na razie nie mam żadnych nowych:-(
  7. Ta skarpeta trochę mnie wystraszyła ,bo on taki mały brzuszek ,a skarpeta dosyć spora:evil_lol: ,ale już niczym mnie nie zaskoczy-dzisiaj ukradł ze stołu pasztet i wrypał go ze sreberkiem i folią:shake: i jeszcze zjadł połowę ziemniaka surowego i pietruszkę:roll: ziemniaki to muszę pilniej chowac bo one nie są wskazane dla takiego łobuza:evil_lol: Przy Ponguchu ,który jak byliśmy mali to zrzerał mi wszystkie zabawki to nas nic już nie przerazi:lol: Odpowiem na pytanie magdy-Dalej jest wojownikiem osiedlowym ,ale powoli widzę male postępy;) Zazdroszczę Ci Figa takiego aniołka:loveu: ,ale pozostanę przy moim szoguniastym ciasteczkowym potworze o wojowniczej naturze blokersa:diabloti:
  8. Jego zdolności kradziejskie doprowadzają mnie do szału:evil_lol: Na razie jego ucho ma się dobrze ,ale i tak wyborę się z nim do veta na kontrolę i kupię mu coś profilaktycznie;)
  9. Melduję sie i gratuluję banerka :p
  10. Co do alergi to dowiedziałam sie ,że takie podstawowe u mnie kosztuje 100 ,a takie najlepsze ze wszystkim 700:crazyeye: jednak zrobię podstawowe:roll:
  11. [quote name='dorota k.']Puk! Puk! Co u Bingsa???:loveu: Sorki,że tutaj pytam, ale namiarów nie mam - byłaś w Kruszynie?:oops:[/QUOTE] Kurcze nie byłam ,bo nie miałam możliwości czasowych ,ale w ten poniedziałek lub wtorek pojadę:oops: [quote name='Kaja10014']Ceść!:hand: Co tu tak cichusienko?:loveu:[/QUOTE] Komp mi padł:angryy: i dzisiaj dostałam nowy;) U Bingasa jest w miarę dobrze -zjadł całą skarpetkę i po 4 dniach zwrócił ją całą:roll: byłam u weta z nim ,bo ucho prawe mu poszło:cool1: ,ale jest juz lepiej -dalej doprowadza mnie do białej pasjii:p
  12. Ja nie muszę byc niewiadomo jakim dominatorem nad psem ,bo wiem że mój Bingas mnie respektuje i już;) On dostaje jeśc pierwszy ,żeby mi przy stole wielkich oczu nie robił tylko spał obok i ma dostęp do wody ,ale jej nie pije ,bo kiedy ja idę spac to on też i śpimy zazwyczaj całą noc. Ja go przepuszczam w drzwiach i raczej jesteśmy jak młodszy brat i starsza siostra(siostra to ja:eviltong:). Mi jedynie zależy na tym aby opanował podstawy dobrego wychowania;)
  13. [quote name='magda z.']O Tobie Beatko:loveu: Bingo naprawdę super trafił, bardzo się cieszę że go poznałam, pewnie za jakiś czas się ponownie umówimy na spacerosa jakiegoś:p Fajny chłopak z niego. Tak Paulinę pokochał, ze zjada skarpety, zeby z domu nie wychodziła:diabloti:[/QUOTE] O tym motywie przestępstwa Szogunisty nie pomyślałam:evil_lol: Rzeczywiście dłużej jestem w domu jak nie mogę znaleźc skarpetek:diabloti: Musimy się spotkac na spacerku ,ale wtedy jak będe miała więcej czasu ,bo teraz w listopadzie mam pełno roboty z próbnymi maturami i fakultetami i treningami i wogóle:cool1: i jeszcze muszę z Bingasem skoczyc do straży miejskiej przerejestrowac czip i zapisac w bazie danych i jeszcze porobię badania Bingasowi ,bo kilka dziwnych rzeczy się z nim dzieje i wolę wszystko wiedziec o stanie jego zdrowia niż czekac na niespodziankę:roll: i najważniejsze zrobic mu test na alergeny ,bo ta rasa często ma jakieś uczulenia na tle pokarmowym i chcę jak najlepiej dobrac u karmę ,żeby pewnego dnia nie zaczął łysiec:p
  14. [quote name='*kleo*']Nie przepraszaj, bo nie ma za co przecież, jak ja to usłyszałam to też długo nie mogłam skończyć się śmiać :evil_lol: Ale kumpeli reakcja była i tak najbardziej boska :diabloti: zapytała prababci "A jak mi się będzie chciało to rozumiem, że na klatkę mam iść, czy mogę sobie spokojnie popierdzieć we własnym domu?" :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Dobre:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to może niech wymyślą takie filtry na odbyt ,żeby toksyny z bąków nie szły do atmosfery i biednych płucek niewinnych dzieci zatruwanych przez złe i wyrodne matki:diabloti: W koncu duże fabryki mają takie filtry na kominach to czego człowiek takiego nie może miec:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Dzięki:p już nawet myślałam o tym ,że Pongo coś musiał zadziałac ,bo tak Bingas jest podobny do niego z charakteru ,że szok, naprawdę takie podobne ma pewne zachowania np.ciągle 'gada' (rusza paszczą i wdobywa różne dźwięki zależy w jakim tonie się do niego odezwę) ,straszne łakomczuchy,na psy których Pongo nie lubił bardzo źle reaguje i jeszcze (to będzie głupie ,ale taki szczegół się liczy:eviltong:)w tym samym miejscu sika od początku (a tam raczej żaden pies nie chodzi) więc jest sporo takich szczegółów które zauważam ,a tym czym się różnią to jest to że Bingas jest bezczelny jeśli chodzi o kradzieże i podgryza mi ręce(poprzedniemu się to zdarzało rzadko ,a jak już to przepraszał:loveu:) i nie lubi moich małych pupili:shake: ,ale zobaczy się to wszystko za parę miesięcy ,bo to może się jeszcze zmienic ,ale tych kradzieży to mu nie popuszczę:diabloti: nie mam skarpetek:mad:
  16. Póki co to ne mam tragedii z wagą Bingasa ,ale wiem że jak złą karmę kupię to będzie czapa:cool1: Teraz je to nieszczęsne Dog Chow ,ale jakoś dobrze mu idzie to chociaż pójdzie bez oporów i niedługo zamówię mu te przysmaki wołowe i olej z łososia;) ,a jak skończy ten wór karmy to będzie Acana Pacifica
  17. A w zapowiedzi grudniowego MPP mają byc przepisy na świąteczne ciastka dal psów:multi: to napewno kupię ,bo ja piec nie umiem dla psa ciastek:diabloti::oops:
  18. Tacy są ludzie :'( takie ''zabiegi'' powninni robic na skazańcach za pedofilię,morderstwa,znęcanie się nad zwierzętami czy gwałcicielach!!! Człowiek sobie wymyślił ,że chce miec babę czy faceta bez zmarszczek to niech robi badania na ludziach i wara od zwierząt!!! Frajerstwo się szerzy i tyle ,a ci co piszą tam ,że nie lubią myszy to mogą równie dobrze poweidzec ,że nie lubią tzw. sąsiadki spod piątki i niech też jej połamią kręgosłup na żywca ,aż będzie wymiotowac krwią z bólu i umrze cierpieniach!!! A czego nie? przecież jej nie lubią prawda? To niech robią na niej badania , a my kupimy kremik :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Bardzo przepraszam za wyrażenia ,ale szlag mnie trafił jak to rano zobaczyłam i wogóle to jest straszne:placz::placz::placz:
  19. Kurcze nie cierpię wychodzic z nim kiedy ma kubełek na mordzie ,bo takie jajca odwala:shake: skacze,ciągnie ,tańczy i jeszcze brakuje ,żeby śpiewał:diabloti: ,ale i tak wprowadzę mu ''zero tolerancji'' bo nie chcę ,aby był odbierany jako pies nieobliczalny i niedługo idę do straży miejskiej zapytac się o takiego faceta stamtąd który tresuje psy i przy okazji zmienic dane na czipie:cool1: A wogóle dzisiaj nie mam zbytnio humoru z powodu dzisiejszego święta ,bo już mi się smutno robi jak myślę o Pongu [*]:-(:-(:-( nadal ciężko jest bez niego:placz: Wiem ,że mam nowego psa i tak dalej ,ale dziwnie będzie w te święta bez Ponga:-( i jak wychodzę z Bingasem na smyczy(flexi) którą kupiłam w styczniu tego roku dla Ponga bo zerwał to mi głupio:oops::-( ,ale koniec ryczenia muszę się wziąśc za Bingasa i jego przyszłośc wśród ludzi:roll:
  20. [quote name='*kleo*'] usłyszała od swojej prababci, że niepotrzebnie kupowała psa i teraz powinna go oddać, bo "jak pierdnie przy dziecku to je otruje" :evil_lol:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt: przepraszam ,ale jak to przeczytałam to dostałam ataku dzikiego śmiechu może dlatego że Bingas pierdzi na potęgę i jeszcze żyję? Z trudem ,ale żyję:lol:
  21. Czekam z równą niecierpliwością co inni dogomaniacy i mikomaniacy:evil_lol: To do kolejnej foty świnki i Miki-laski:cool3:
  22. [quote name='Cieplutkaa.']Ponieważ głosowanie miało sie zakończyć dzisiaj , a mamy zbyt małą ilość głosów chciałabym przedłużyc okres "wyborów" .. Może do środy ? :razz: A w piąteczek na miły początek weekendu - wyniki . (;[/QUOTE] Ciekawe kto wygra:lol:?
  23. Dzięki;) Zadane wykonane:lol:
  24. Dzieńdoberek :cool3: Widziałam focie miki i przyznaję z ręką na sercu ,że pięknie wygląda;) laska ma taką samą swinię jak Bingas (tylko mój ma szarą):evil_lol: i oboje są po przejściach:-(
  25. [quote name='kamilka91']Super :multi: Tylko nie wiem czy moja nie będzie zazdrosna o niego :evil_lol: A tak na serio... Jest pięknie umaszczony, figurkę ma że ho-ho... ;) Wesoły, wysportowany, przystojny - dalmat ideał :loveu:[/QUOTE] Bardzo dziękuję:loveu: Ale tak na prawdę to rzeczywiście prawie z niego ideał-muszę ciężko poracowac nad zachowaniem:cool1: ,które sprawia trochę kłopotu:roll:
×
×
  • Create New...