Jump to content
Dogomania

Czarnulka

Members
  • Posts

    1250
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Czarnulka

  1. No a co. ;p Heeej wam ja wam mam cos do powiedzenia. Własciwie wczoraj mialam o tym powiedziec. Gdyz 12 Lipca 2009roku pojechalam po swoją sunie kiedy miala 8 tyg. Wtedy to byla taka mala kuleczka , słodka kuleczka. A dzis to wielkie bydle które daje mi dosłownie w kość. Juz rok przezylysmy razem i mam nadzieje ze jeszcze dlugo bedziemy chodzic razem na spacerki i sie bawic. No i denerwowac rodziców. ;p Nie wiedzialam ze tak ten czas szybko zleci, caly rok.:) Taka byla malutka i kochana :*** [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/9839/p1030468r.jpg[/IMG] A tu teraz takie wielkie psisko :*** ale dalej kochane [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/481/78238346.jpg[/IMG] I jeszcze dwie fotki ktorych tu nie bylo ;p [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4048/40006979.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4698/a12mz.jpg[/IMG]
  2. [url]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2243.jpg[/url] śliczniee:loveu:
  3. [quote name='przeszlus']Przeklinanie-ten problem dotyczy prawie wszystkich nastolatków,mnie też,ale ja sobie przeklne raz na tydzień,nawet rzadziej[/QUOTE] No widzisz. To jest u cb lepiej niz u mnie.;p [quote name='bianka19']oj, co wy gadacie o przeklinaniu, nie macie ciekawszych zajęć? :cool3:[/QUOTE] Niestety nie. Jak zdjęc nie ma to trzeba o czyms nawijac;p
  4. Witamy sie;p Dlugo nas nie bylo:) [url]http://i27.tinypic.com/2a6wojb.jpg[/url] cudnie:loveu: [url]http://i25.tinypic.com/311rzup.jpg[/url] no kundzia znudzona ;p [url]http://i27.tinypic.com/20r0olv.jpg[/url] pieknieasty Tofiasty;p
  5. [url]http://a.yfrog.com/img202/7695/p1250936.jpg[/url] jak słodko:loveu: Cudna Irish Witamy sie:D
  6. Czarnulka

    Tofik ;)

    Ja tez zdj. nie widze:/
  7. [quote name='sunshine']Nie pękaj, ja tez czasem sama sobie aportuje kij:P Znaczy Shira poleci po niego, złapie i puści to ja po niego idę i rzucam dalej;) Albo mam kilka w zapasie, albo w trakcie spaceru rzucam przed siebie... jak dotrę do miejsca gdzie wylądował rzucam dalej;) Olek nie wie wszystkiego, ale wie sporo.... Nie wierze że pamięta moje imię :D[/QUOTE] No ja wlasnie tez tak mam.. A w domu to tak ladnie aportuje. Bardziej wole sie z nią bawic w domu niz na dworze.;p Choc w domu nie ma tyle miejsca by se pobiegala. Ale zawsze z łóżka na łóżko mnie bgoni wieczorem.;p Czy twoj pies dostaje tez glupawki ze kolo 22 , 23 zaczyna bawic sie ? [quote name='Daga & Maks']ja nie raz muszę aportować zabawki od psa jak on stwierdzi że jednak nie chce mu się przynosić :D[/QUOTE] No to jest tragiczne. Barzdiej ty se pobiegasz za tym kijem niz pies;p [quote name='Bewarka']Czarnulko, jeśli to zabrzmiało tak, jakbym była po Twojej stronie to sorry - nie jestem. Nie wiem nawet co mam napisać skoro i tak dorobienie dziurki było dla Ciebie zadaniem nie do wykonania. I przyjaciółki...Mam. Wyjdziemy razem na moich warunkach albo je spławiam. Trudno, że suk nienawidzą. I tak mnie kochają. Też myślę, że Olek wszystkiego nie wie, ale musi? Ma racje, więc nie rozumiem czemu się go nie chcesz posłuchać. Zresztą kilka innych osób pisało to samo i ja się do nich dołączyłam, chociaż miałam tylko pooglądać psa i spadać. :eviltong:[/QUOTE] No moze i ma. Ale ja juz mam taki charakter ze nie lubie kiedy kots mi cos radzi i robie to co ja chce i co musze. No ja juz tacie mowilam dorób dziurke w obrozy. Ino sie popatrzal i poszedl. Bo on woli zakladac kolczatke . [quote name='przeszlus']Czarnulka widziałem chyba gdzieś koło 210 stronu Lune w szelkach,masz je jeszcze.Napewno są bezpieczniejsze od tej obroży ;) Gdybyscie naprawde chcieli jej poradzić to nie robilibyśce tego w taki sposób sposób,jakby nie można było normalnie pisać.Czarnulka nalezy do ludzi do których trzrba po dobroći[/QUOTE] No wlasnie gdzies mam. Ale szukalam po calym domu i znaleźc nie umialam.. ;/ A na szelkach jej opanowac nie umiem. Nawet jakbyla wybiegana i tak ciągła. A akurat tego nie lubie.. Bo sie juz przyzwyczailam ze ladnie chodzi na obrozy. [quote name='Kama & Diana']ja chce zdjęcia! kiedy będą?[/QUOTE] Nie wiem..;p [quote name='olekg89']Przeszluś-ale Czarnulka nie ma też 5lat i nie musimy do niej ciuciuać jak do niemowlaczka.To już nastolatka i powinna przyjmować krytykę pokornie.A już słowa na k. ,ch. itp. w słowach dzieciaka brzmią wyjątkowo źle.I psują jej cały obraz.[/QUOTE] Moze i psują. Ale nie umiem sie oduczyc przeklinania. A jak juz dostatecznie sie wkurze to klne jak najeta. Kiedys probowalam przestac . Udalo sie ino na 2 tyg.;p
  8. [url]http://i678.photobucket.com/albums/vv147/RaspberryCookie/Kynologia%20I%20zlot/zlot113.jpg[/url] pIĘKNIE:LOVEU: Witamy sie:D
  9. Śliczne szczeniaczki:D
  10. [quote name='przeszlus']Czyli ja mam rozumieć że olek wie wszystko :razz: Koniec tematu,to jest galeria a nie temat oceniania innych,[/QUOTE] No on chyba myśli ze on jest wszechwiedzący. ;/ ;p No koniec tematu !:D Ogólnie to nie ma zadnych zdjęć :/
  11. [quote name='Kama & Diana']To dobrze, a kiedy fotki?[/QUOTE] Nieiwem;p Moze Boness jakies bedzie miec [quote name='przeszlus']Super ;) Hmmm pewnie była Berneska,może wilczanda i więcej nie kojarze z katowic(no i Boness)[/QUOTE] Nie nie bylo ich . Oni chyba z Kato nie byli;p [quote name='Bewarka'][URL]http://img820.imageshack.us/img820/3158/obraz048.png[/URL] Ślicznotka :loveu: Reszte omijam komentarzem.[/QUOTE] Dziękuje [quote name='olekg89']Bewarka-rozumiem ,że jesteś zakłamana dogomaniaczką i w biciu psa nie widzisz nic złego?[/QUOTE] Dobra ty juz skoncz. Bo gowno obchodzą mnie twoje komentarze. Tyle ci powiem.
  12. [quote name='przeszlus']Nie ma za co :p Ile zapłaciłaś za linkę?[/QUOTE] Nie cale 30 zł .:) Jest swietna;p A dzis bylam na spacerku co prawda ino 2 godziny wieczorkiem no ale zawsze cos. ;p Psisko pobiegalo z Jimem i wg spodkalismy dogomaniaków ;p Mam słabosć i zapomnialam jakie nicki mają . ;p Psinka juz spi zmęczona:P
  13. No to ja sie ciesze ze tyle psów znalazło nowy domek [co prawdoa nie tak duzo, ale zawsze cos] Trzymam kciuki by wiecej piesków znalazło swój wymarzony domek..
  14. Najlepszego dla Lisiątka małego :*** :loveu:
  15. [quote name='Daga & Maks']no to trzeba psa szkolić do skutku dopóki nie zacznie słuchać. Bicie przyniesie tylko odwrotny efekt. Będzie się ciebie bała, więc nie będzie współpracować. A dopóki nie zacznie słuchać to powinna być na lince, albo mieć kaganiec, żeby niczego nie zjadła. Lepsze to niż gdyby miała się czymś otruć[/QUOTE] Jak ma kaganiec to chodzi i okazdego czlowieka sie ociera. ;/ Masakra. Kiedys baba mnie oryczala bo myslalam ze lu idzie spokojnie a tu dub o panią kagancem. [quote name='przeszlus']Luna pięknie się prezentuje :p Ok spokojnie bez wyzywania i spamowania.NIe ma co płakać nad rozlanym mlekiem,trzeba zapobiegac i tyle,powiedz rodzicowi żeby ci dziurkę w obrży dorobił i tyle ;) Swoje cenne rady pisanie po 100 to samo też warto schować do kieszeni(co do nie których) Zapraszamy do nas[/QUOTE] Juz bylismy :) i dziękujemy;p [quote name='sunshine']Jak potrzeba będziemy je i 101 wypisywać może za 101 zrozumie;) . najłatwiej udać że problem nie istnieje...w mojej krwi takie postępowanie nie płynie, ty rób jak chcesz.[/QUOTE] [quote name='Daga & Maks']lepiej pisać po 100 razy niż żeby w końcu psu stała się krzywda[/QUOTE] [quote name='olekg89']Przeszluś-mały jeszcze jesteś to mało rozumiesz podrośniesz to zaczniesz myśleć logicznie. Dokladnie zgadzam się z Dagą i Martyną-trzeba szkolić do skutku i pisać rady i 10005010900 razy byle w końcu dotarło... Czarnulka-może w końcu zbierzesz się w sobie i dorobisz tą dziurke?Kup se linke i nie spuszczaj jej bez.Idziesz w koleżankami możesz nawet siedzieć na ławce ,a luna a szanse na tych 10-15m połazić,pokopać ,polatać za kijem.I ty będziesz zadowolona bo pies nie ucieknie ,a Luna zawsze będzie miała więcej ruchu.Często siedziałem ze znajomymi na ławce pijąc piwo ,a psy latały za kijem czy piłką w międzyczasie.Wszystko da się pogodzić..[/QUOTE] Wiem ze sie da. Akurat mam linke 10m . Ja sie lubie z nią bawic i to bardzo, tylko tez jak jej patyk zuce to ona ucieka z nim i mi go nie przyniesie, a teraz uczymy sie zeby przynosila zabawki, w domu juz to opanowała. No chyba ze sama z siebie sie chce bawic i przynosi xD ;p A na dworze to nawet jak jej frsibee zuce to inno pobiegnie zlapie i pusci, A jak pani wola to nie ona woli uciekac. I potem znowu pani bierze frisbee i rzuca pobiegnie zlapie o odrazu pusci. A co do patyków to patyki bierze i jak zlapie to obgryza.. [quote name='przeszlus']Że ja nic nie rozumiem :o Wy chyba mnie nie rozumiecie,mówć jej to samo chyba nic nie da,nasze,wasze gadanie nie ma bezpośredniego wpływu na tok wydarzeń ani na decyzje Ady,my możemy mieć pośredni lecz nie musimy mieć wpływu.[B]Ona sama zadecyduje,nie my za nią !![/B][/QUOTE] Dzięki i masz racje : [quote name='Gonitwa']Przegoń ją tak by nie wiedziała jak się nazywa a gwarantuję Ci że łatwiej będzie Ci ją upilnować bez smyczy. Wieśka bez biegaia przez 2 dni ciągnie na smyczy jak opętana, wyje i marudzi. Przy regularnym bieganiu czy przy rowerze czy spacerze-2 -3 godzinnym chodzi jak szwajcarski zegarek ;)[/QUOTE] Aleakurat moja nie ciągnie. Bo na dworze jak jest to lazi przez te 2 3 godzinki i sie normalnie zachowuje. Wieczorem jej zawsze odbija i zaczyna o 23 bawic sie . Grzie po rękach by mnie zachęcic. A rano ani w poludnie lezy sobie ladnie i nikogo nie zaprasza do zabawy..
  16. [url]http://img340.imageshack.us/img340/7856/spacerek0607102.jpg[/url] pięknie:loveu:
  17. [quote name='sunshine']Ja nie musze klepac...zna komendę zostaw i nie rusz... wystarcza :) bez przemocy i "klepania"[/QUOTE] [quote name='sunshine']Jak ty byłas mała i łapalaś coś w ręce tez cię mama klepala lub biła? Czy krzykneła zostaw to...? Dla mnie nie było by klepanie przyjemne;)[/QUOTE] No moze i dla mnie tez nie. Ale Luna ma tak ze w domu jest super grzeczna i wg slucha sie jak nigdy a na dworze to bym mnusiala 100 razy powtarzac zostaw lub nie rusz bo zna tez te komendy. [quote name='Daga & Maks']wystarczy nauczyć psa podstawowych komend i nie ma powodów do bicia :roll:[/QUOTE] Akurat zna te podstawowe ale jak juz napisalam powyzej na dworze sie mniej slucha [quote name='olekg89']Nie nie bije moich psów jedyna forma kary fizycznej to złapanie za kark z ostrym "FE k....."[/QUOTE] No a jak ja moją spuszcze i zlapie cos do pyska to nic na nią niedziala do poki tego nie zje. A czasami to ją pociągne smyczą to wtedy puszca.. Ale juz sama niewiem co jeszcze zeby nie jadla zadnych swinstw i zeby bardziej sie na dworze sluchala
  18. [quote name='sunshine']Wydaje mi się że to nie wyglada tak jak powinno...gdybyśmy poszły kiedyś na spacer na pewno bym ci wyjaśniła o co mi chodzi... nie rozumiemy się. A propo szczepień jeden przeżyje 10 innych nie i tak to jest. Kiedyś ludzie też umierali na grypę dziś są na to leki ;) A po co ty się szczepisz na tężec skoro to że kiedykolwiek będziesz nim zagrozona jest minimalne?[/QUOTE] Aha.. No mozliwe . [quote name='olekg89']A ja już znam przyczynę tego ,że bijesz psa.Bo Ty sama jesteś bita przez ojca/matke za oceny/zle zachowanie.I jestem tego pewny.Agresja rodzi agresje ,dostaniesz po dupie jesteś sfrustrowana i wyżywasz się na psie. Zrobiłaś już dziurke?w obroży?Czy mam ci znów wysłać instrukcje? A jak masz ochote wpierdzielić psu zresztą jak każdy ,to porzucaj sobie mięsem na około tak ,żeby w zasranym Sosnowcu słyszeli i pooddychaj sobie głęboko.[/QUOTE] Hmm Nie biją mnie.. Jeszcze nie . Wczoraj nie mialam juz czasu. A dzis w domu mnie nie ma. Ale mam szelki wiec w szelkach lu łazi.;p [quote name='vege*']Ok mi też czasem nerwy puszczają, ale nie wyżywam się na psie tylko sobie krzyknę i mówię, że to z mojej winy Nuka coś zrobiła, a nie sama z siebie. Psy nie mają ludzkich cech, nie są wredne i na pewno nie robią właścicielowi na złość. Nie powinnaś jej wtedy bić kiedy ci uciekła z tej obroży i nie ważne, że ci nerwy puściły, to tylko i wyłącznie z twojego niechcenia i głupoty wywinęła ci się z obroży Luna, więc pomyśl następnym razem, zanim znowu zafundujesz psu lanie.[/QUOTE] Masz racje. Powinnam sie troche opanowac.. [quote name='olekg89']Ciekaw jestem czy dorobiła w obroży dziurkę.Szczerze wątpie.[/QUOTE] No nie dorobilam. [quote name='Daga & Maks']każdemu czasem nerwy puszczają, ale to nie powód żeby bić psa tym bardziej że pies nie wie za co jest bity :roll: to chyba trochę niesprawiedliwe w stosunku do psa[/QUOTE] Ale napewno kazdy z was kiedy uderzyl psa. To tak jakbyscie bylis swieci i nie bili psa. Np: Jak moj pies cos zzera z ziemi to ją klepne lekko i wtedy przestaje.. I co moze to tez bicie? Ale dobra jak widac ja nie lubie byc pouczana przez kogogs. mam taki charakter..
  19. [quote name='Kama & Diana']No tak; Czasem to ja naprawdę nie rozumiem rodziców:shake: o Dianę też była wielka kłótnia, że nie może zostać i wg, ale upozorowany płacz:placz: tatuś troszkę obronił:diabloti: i została. Kto wie co by się z nią działo jak by m kazali ją oddać,:angryy: Mam nadzieje, że szczurek jakoś sobie poradzi :cool1:[/QUOTE] No moi by mi nie pozwolili na drogie zwierze. Bo za duzo juz obowiązków.. A to dobrze ze ją masz :)) [quote name='olekg89']oczywiście pies wie za co go bijesz.....[/QUOTE] [quote name='AngelsDream']I gdzie jest to słynne dogomiłosierdzie, kiedy jest potrzebne? Czemu bijesz psa? Czemu bijesz psa, kiedy już do Ciebie wrócił? Czemu nie chcesz posłuchać dobrych rad? Psa uciekiniera warto prowadzać w szelkach i obroży na podwójnej smyczy i ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Gdybym miała Twoje podejście, to bym już dawno zeskrobała swoje psy z jezdni.[/QUOTE] Co mam zalozyc jej szelki i obroze i dwie smycze ?To dziwnieby wyglądało ;/ A tak wg to mi ją złapali a nie ze ona przyszla do mnie.. Wiec nie bylo za co nagradzac. z ledwoscią ją złapali.. [quote name='sunshine']Słuchaj, ja nie mówię że Shira nie dostanie w ucho...bo czasem dostanie jak przegina. Ale ma jasno wyznaczone nieruchome granice. Wie kiedy podnoszę ton głosu że jest już nie tak. Są to jasne dla niej sygnały. Wciąz uważam że u was nie jest problemem posłuszeństwo a za mała dawka ruchu... Jak Shira miała dwa dni szlaban na chodzenie po sterylce to przez kolejne trzy miałam z nia jazdy równe... do teraz ciągnie na smyczy. Wystarczyły dwa głupie dni bez spaceru. A Shira jest nauczona codziennej co najmniej godzinnej dawki ruchu... Szczęśliwy husky...to zmeczony husky. I nie ma wymówek, że nie wiedziałaś co to za rasa... wziełas więc odpowiadasz. To że było to nieświadome nie uczyni z niej yorka... Mam też kumpla w centrum Poznania, biega z huskym 3x w tygodniu ma zaspokojony ruch i nie ma problemu z posłuszeństwem. Dla ciebie ważniejsze sa kolezanki. I jestem niemal pewna że bywają dni że dzwonią kumpele i wychodzisz z Lu między jednym a drugim spotkaniem na 10 minut. Czasami zabierasz ją do parku...ale nie skupiasz sie na niej tylko gadasz z kumpelą ... posiedzicie na ławce i wracacie... a raz w miesiącu idziecie na Muchówiec albo gdzieś tam ichcesz zaspokoić sumienie i nadrobić...[/QUOTE] Nie prawda Ja akurat nie mam tak ze ją wezme ino na 10 min. Bo biore ją i odrazu kolezanki i lazimy . Czasami to kolezanki sie z nią pobawią i czasami ja . Ona ma dawke ruchu. Bo chodze z nią ponad dwie godziny. A wieczorem jak ide o 19 to siedze na dworze z nią nawet do 10 wiec nie wmawiajcie mi ze ja z nią nie wychodze. Poprostu nie chce mi sie isc na muchowiec bo daleko a u mnie zbytnio nie mam gdzie puscici bo wszedzie ulice... [quote name='Iza.']Jesteś nieodpowiedzialna totalnie, zresztą juz jakiś czas temu Ci to pisałam, szkoda psa tylko... Wiesz ja tez często zabieram psy na spotkania ze znajomymi, ale jesli nie jesteś w stanie poświęcić jej uwagi to po prostu jej ze sobą nie bierz Nie masz kasy ? A na piwo masz ? Ogarnij się dziewczyno, ale na prawdę oddaj tego psa, bo dla niej to się skończy tragicznie uuu kultura to az z Ciebie kipi... gratulacje :roll: Zresztą Olek nie powiedziała Ci niczego strasznego, sama prawda, no ale to najbardziej boli.[/QUOTE] Hmm akurat to nie ja piwo kupuje i wg nie mam kasy na to. Ja nie jestem jakąs alkocholiczką; / No ja juz taką mam kulture.:) wybacz ale ja sie nie lansuje przed kumplami tym ze pije i ze mam huksyego. Moglabym nawet miec zwyklego kundelka i tak bym go kochala.. [quote name='olekg89']Iza-dokładnie 15zł na zwykłe szelki to nie majątek.Zresztą tu nawet szelki nie są potrzebne tylko dorobienie dziurki w obroży ,a to zajmuje 30sekund.Instrukcje podała i sunshine i ja kilkakrotnie. BArdzo szkoda w tym wszystkim Luny ,bardzo ładny i chętny do pracy huszczak skoro nauczyła się tylu sztuczek. Masz 14lat wiadomo trza się lansować psem,ciuchami ,piwem i palenie fajek norma.Każdy to przerabia ,ale jeśli do cholery jasnej chciałaś psa w dodatku husky to weź się ogarnij i zacznij z nią przynajmniej biegać.Wstań rano nim koleżanki się obudzą i weź ją na 40min biegu poganiaj się z nią ,porzucaj coś ,poskaczcie przez murki ,ławki ,drzewa ,krzaki.Powtórz kilka komend wróć do domu i pies po takiej dawce wrażeń w tak krótkim czasie pada na ryja i masz spokój.Wieczorem zrób to samo.Też chodziłem do szkoły czasem miałem mało czasu i psy dopiero wieczorem mogły się wyganiać ,ale ruch miały codziennie. A jeśli ją tak kochasz (w co wątpie ,bo jak się kocha to sie nie bije) to ,albo zajmij się odpowiednio psem ,albo oddaj ją komuś kto kocha husky za charaketer a nie za wygląd. Pomijam fakt ,że karmisz psa słodyczami i wszystkim co popadnie to też odbije się na jej zdrowiu wcześniej niż myślisz.[/QUOTE] Ej w innych czasach psy nie bylo szczepione na parwowire i nosówke i inne typu choroby. I jadl wszystko. Pies mojej babci jadl co popadnie, dawali mu wszytsko do jedzenia i zyl bardzo dlugo parenascie lat.. Jak juz powiedzialam ja nie lansuje tym jak sie ubieram, jakiego mam psa i czy pale czy pije alkochol.. [quote name='vege*']Popieram moich przedmówców, rzeczywiście dorobienie jednej dziurki to nie taka filozofia, albo jak 'nie umiesz' dorobić tej dziurki to kup zwykły łańcuszek chyba z 8 zł kosztuje i z tego pies ci na pewno nie ucieknie. Każdy kto napisałam przede mną post mówił prawdę, że jesteś nieodpowiedzialna i najwyraźniej ci się nie chce wyjść na tą 1h z psami na łąki i je wybiegać. Ja z moją Nuką chodzę na min 40 min dziennie, ale dopiero wieczorem bo jest chłodniej i Nuka chętniej wyjdzie na spacer jak jest chłodno niż w dzień w ten skwar, no ale nie ważne o której godz chodzę ważne, że wgl chodzę na długie spacery z nią gdzie może się wybiegać i wyszaleć, a później całą noc spokojnie, zmęczona sobie śpi. Weź się na prawdę zajmij tym psem, bo niedługo go nie będziesz miała. :shake:[/QUOTE] Przepraszam bardzo juz powiedzialam ze pies wychodzi na dlugo. Dzis rano byla na godzine z mamą, potem wyslza na 10 min przed obiadem ino na siku, po obiedzie wyszla na niecałą godzine, później wyszla na jakies dwie godzinki i chodzila nawet jak bylo cieplo, i wieczorem znowu na godzinke.. I wy mi mowicie ze ja z nią nie wychodze? To sie mylicie. I tak codziennie. [quote name='olekg89']Vege-z tym ,ze i Ty i ja i reszta kocha swoje psy i pragniemy by było im jak najlepiej.A Czarnulka leje psa i jeszcze uważa ,że Luna wie za co.Wie jedynie tyle ,że trzeba się bać właściciela.[/QUOTE] [quote name='vege*']No dokładnie, ja też swojego psa nie biję bo wiem, że tym nic nie wskóram, u mnie wystarczy krzywe spojrzenie na psa i już jest ok :lol: może ktoś uzna mnie za idiotkę, ale jak mój pies coś zrobi (zje coś na spacerze, bawi się w domu piszczącą zabawką np prawie o północy) to trzymam psa za głowę, żeby na mnie patrzyła i tłumaczę, że jest już późno, że nie wolno się bawić bo obudzi innych i możecie się śmiać, ale u mnie to pomaga, po takim wytłumaczeniu Nuka idzie do mnie na łóżko lub do rodziców i kładzie się spać :evil_lol:[/QUOTE] Hmm j nie lubie bic psa, ale czasami nerwy mi puszczaja . uwazajcie jak chcecie ale ja tez kocham swojego psa.
  20. [quote name='deer_1987']pieknie sie Luna prezentuje. przede wszstkim cwicz przywolanie wtedy jak sie wyslizgnie to wiesz ze przyjdzie do Ciebie albo przywolanie + komenada stop[/QUOTE] No cwicze wlasnie z nią to tylko ze na stój : Puszczam ją luzem ze smyczą i jak przyspiesza to mowie stoj, zwalnia a jak znow powiem stoj to stanie i czeka:) [quote name='Kama & Diana']Też bym się wkurzała jak by ktoś mnie cały czas upominał. [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab346/bo-ness/frisbeespacerbon/spa21.jpg[/url] fajne ujęcie :p [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab346/bo-ness/frisbeespacerbon/spa5.jpg[/url] słotki pije, szkoda, że moja tak nie umie :( Biedny szczurek, a twoja koleżanka pójdzie z nim do weta? Może da się go uratować by mógł chodzić.[/QUOTE] Oh to przynajmniej wiesz o co ja sie wsciekam :) Dziękuje.. Niestety rodzice od kolezanki kazal;i go wyrzucic:(:( [quote name='Daga & Maks'][url]http://i878.photobucket.com/albums/ab346/bo-ness/frisbeespacerbon/spa21.jpg[/url] piękne :) szkoda tylko że trochę Lunkę zasłoniło[/QUOTE] Dziękuje [quote name='Gonitwa']Ciągłe upominanie? To jest minuta roboty, a jak Luna się wpieprzy pod samochód to dopiero będzie plucie sobie w brodę:angryy:. Chociaż "to tylko pies" jak mówi Czarnulka...:roll::mad:[/QUOTE] Przepraszam bardzo zebym znowu nie wybuchal ja to napisalam jak bylam wkurzoan na maksa.! [quote name='sunshine']Bierzesz nożyczki (lub nóż) , ostrym końcem wiercisz tak długo aż nie wywiercisz na wylot. Później przeciskasz nożyczki lub nóż żeby ciut ją powiększyć... Ot cała filozofia robienia dziurki.... też tak dorabiam i w identycznej obroży małej Shirce robiłam:)[/QUOTE] No wiem ale ja mam tak ze jak chce takie cos zrobic to dupa obroze rozwale:/ [quote name='olekg89']Wysłałem raport do moda o obrażanie nie w sposób wyjątkowo wulgarny. Mam nadzieje ,że kiedyś coś dotrze do tego twoje łba. Życzę ci ,żeby ten pies użarł cię w twarz za to jak ją krzywdzisz...[/QUOTE] Hmm A ja ci rzycze zeby ciebie ktos wkoncu ugryzł.. ;p A to se wysyłaj! Juz na maska mnie wkurzyles. Jka bym sie bałą swojego psa.. [smieje i placze ] xD ;p Ogolnie to juz mnie pies tyle razy ugryzl ze sie jej nie boje: ona wie za co dostaje i wie ze niedobrze robi i dostaje ino po dupie. Kocham Huksy ale czasami se z nią nie radze. I to jest moj pierwszy pie si w dodatku nie przemyslana rasa... Ale jej nie oddam nbo ją kocham :) I tez juz tyle razy myslalam i se wmawialam zeby jej nie bic. Ale kurde jak juz ktos mnie wkurzy a ona cos zrobi to tak samo wychodzi :(:( Jestem głupia bo sie opanowac nie umiem:(:(
  21. [url]http://img64.imageshack.us/img64/6065/zdjecie0133.jpg[/url] pieknie:*
  22. Dzis z kolezanką znalazłysmy kolo mostu szczura mldoego :) Ktory mial cos z dwoma tylnymi lapkami :( Bo ptak go zaatakował zanim kolezanka zdązyła dobiec do biedaka. Ale zyje i jest teraz u kolezanki w domu :)
  23. [IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab346/bo-ness/frisbeespacerbon/spa23.jpg[/IMG] [IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab346/bo-ness/frisbeespacerbon/spa5.jpg[/IMG] Więcej nie ma :)
  24. [IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab346/bo-ness/frisbeespacerbon/spa25.jpg[/IMG] Jim :)) [IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab346/bo-ness/frisbeespacerbon/spa21.jpg[/IMG] Lu i Jim :* [IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab346/bo-ness/frisbeespacerbon/spa20.jpg[/IMG] [IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab346/bo-ness/frisbeespacerbon/spa19.jpg[/IMG] [IMG]http://i878.photobucket.com/albums/ab346/bo-ness/frisbeespacerbon/spa8.jpg[/IMG]
  25. Aha to smutne:( Ja nie chce zeby jej sie cos stało. Ale mam dosc juz tych co mnie upominają.. Hmm jakeis fotki zaraz wytrzasne:))
×
×
  • Create New...