Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26215
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód zostanie przeznaczony na potrzeby bezdomnych ze Szczebrzeszyna. Uzyskane pieniądze posłużą do spłacenia długów za dokarmianie psiaków i kotków i spłacanie długu w lecznicy Wątek: http://www.dogomania.pl/forum/thread...-DLUGI/page161 Bazarek ma formę licytacji,od CW Koszt przesyłki ponosi kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Nie wysyłam Paczką w Ruchu Po wysłaniu paczki PP powiadamiam na pw o wysłaniu. Jeśli u kogoś listonosz /z różnych powodów/ nie zostawia awiza to osoba, do której wysyłam paczkę powinna sama odebrać ją na poczcie. To ważne, bo jeśli tak się nie stanie, poczta odsyła mi paczkę z powrotem, i za zwrot muszę zapłacić kolejne 13-15zł. Ponowne wysłanie znowu koszt 14-17złzł, więc przesyłka będzie kosztowała osobę kupującą na bazarku 40zł lub 45zł. Chcąc tego uniknąć, bardzo proszę o pilnowanie przesyłek. Zasady bazarku: Bazarek potrwa do 02.05. 2025 do godz.20 Jeśli ktoś nie znajdzie nic ciekawego na tym bazarku zapraszam po cegiełeczkę. Na godzinę przed zakończeniem bazarku mozna przebijać cenę o minimum 10zł Jedna cegiełka 5zł Cytuj
  2. Elf i Mango masz zapchanę skrzynkę ,chciałam wysłać pw,ale nie mogłam.
  3. Jeszcze raz proszę o sprawdzenie w 2 poście czy wszystko w porządku,czy kogoś nie pominęłam,alebo nie wpisałam
  4. Dziekuję za obecnośc na bazarku zaglądanie,kupowanie fantów i cegiełek I proszę o sprawdzenie na bazarku czy wszystko się zgadza.Bo o pomyłki u mnie nie trudno.
  5. Dziekuję Przelicytowałaś samą siebie?:)
  6. Tą bluzę licytuje Jaaga,za cw 5zł,chcesz podwyższyć cenę?
  7. Bardzo dziekuję za zakupy i zakup cegiełek Bransoletek nie trzeba kupować wszystkich:) można pojedynczo.
×
×
  • Create New...