Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Biedny psiak,tak jak juz pisalam z opiekunem nie idzie sie dogadac,prosilam wiele razy,,byla policja no dalej jest tak jak bylo.Mysle,ze Straz tez tutaj nie pomoze,no ale zadzwonie i zapytam.
  2. Kazdy pomysl jest dobry.
  3. Dzieki ala,tez dalam ogloszenie do Kroniki Tygodnia,niestety zadnego odzewu.Ale sa dziewczyny,ktore bardzo mi pomagaja.Moze faktycznie hotelik bylby dobry?Moze u Murki,i blizej,i chyba taniej? monika co o tym myslisz?Kilka dni temu pojechala tam mala Muszka z Zamoscia i juz ma domek,moze tej malutkiej tez by sie poszczescilo.
  4. Dziekuje monika za ogloszenie:multi:zdjecia suni moge zrobic jutro rano,tylko nie wiem jakie to atrakcyjne zdjecia,sunia jest na lancuchu,w szopie ze sloma,a moze zrobic jej zdjecia na trawce,moze beda ladniejsze?Ona jak ja zawiozlam pierwszym razem to urwala sie z tego lancucha,bala sie,i uciekla sobie,ale ja zlapalam,i znowu tam umiescilam.Teraz ona wie,ze nikt jej tam nie skrzywdzi i chociaz wczoraj znowu urwala sie/bo to cieniutki lancuszek/nie uciekla na ulice,tylko lezala sobie przed domem.Naprawde madra i kochana sunieczka:lol:
  5. Oj emilka,moze byc,dziekuje bardzo.Jak dobrze,ze tutaj jestes:loveu:
  6. No wlasnie,kiedy dzisiaj bylam u niej,zapytala czy nie mozna oddac jej do schronu.Nie wiem jak dlugo bedzie mogla tam byc.Boje sie,ze ktoregos dnia powie prosze ja zabierac.
  7. Nie wiem,moze mozna jeszcze cos dodac lub ujac.
  8. Tekst do ogloszen,nie wiem czy nie za dlugi: Malutka suczka,mieszaniec,ma ok.5lat,zostala wyrzucona z samochodu na bruk.Byla taka bezradna i zagubiona.Pozniej zostala pogryziona.W tej chwili jest zdrowa,jednak z powodu tego pogryzienia stracila sluch w jednym uchu.Obecnie przebywa u osoby,ktora zgodzila sie nia zajac/tzn.tylko dac jesc/do czasu znalezienia domu.Ale to jest tylko chwilowa pomoc.Ona nie moze tam dlugo przebywac.Sunia jest bardzo lagodna,kocha ludzi,uwielbia dzieci,toleruje koty,kury.Jest nastawiona pozytywnie do wszystkich.Bardzo lubi pieszczoty i glaskanie po brzuszku.Nie jest wysterylizowana.Obecnie przebywa tymczasowo na wsi w poblizu Zamoscia.Jest na lancuchu,jak to na wsi,a jest taka malutka i bardzo czeka na dobrego opiekuna.Tel.kont.664500434.
  9. Dzieki monika,zrobisz kiedy bedziesz mogla,wazne,ze chcesz pomoc:multi:
  10. Schronisko w Zamosciu nie przyjmuje psow z tego terenu,a Lublin tymbardziej,wiem to od wolontariuszki Emira.
  11. Oddalby,bo kiedys go o to pytalam.
  12. Zdjecia beda moze juz dzisiaj,warunki,w jakich zyje sa koszmarne,ja wiem,ze na wsi cierpi wiele psow,tego spotkalam na swojej drodze kilka miesiecy temu,probowalam i prosba i grozba,opiekun nic sobie z tego nie robi,chyba chce zaglodzic tego psa,jest to pies rasowy,duzy,chyba mysliwski,nie znam wszystkich ras,ale pozniej beda zdjecia.Tel.do mnie664500434.
  13. W jednej z podzamojskich wsi jest pies na bardzo krotkim lancuchu polaczonym ze sznurkiem,ktory potrzebuje pomocy dt lub ds.Pies jest glodzony,jeden wczesniej umarl z glodu i nieleczonej choroby.Ten,ktory zostal jest karmiony osypka,ktora jest pozywieniem dla kur a nie psa,innego jedzenia nigdy nie widzial,ma zapadniete boki,nie ma tez wody do picia.Kilka razy interweniowala policja,opiekun byl rowniez wzywany na posterunek policji,obiecywal,ze bedzie psa karmil i dawal wode do picia,ale na obiecankach niestety to sie skonczylo.[B]:[/B] [B]Obecnie Karo przebywa w hotelu przy klinice w Lublinie na ul.Stefczyka i jest pod opieka Fundacji For Animal[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/44396.html"] [/URL][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/8123/ve1035.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1593/ve1031.jpg[/IMG] Kontakt w spr.Karo tel.664500434 ,mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Stałe/ miesięczne deklaracje:[/B] Irenaka - 50zł RIVER - 20zł Pieniążki należy wpłacać na konto fundacji: [B][I][FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=#b10000]Fundacja For Animals O /Wrocław[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][B][SIZE=4][FONT=Courier New][COLOR=#b10000]33 1370 1170 0000 1706 4855 2201[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Courier New][COLOR=#b10000]Z dopiskiem - "Darowizna dla Karo + nick"[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] Kontakt telefoniczny w spr.Karo - Mariola 694585001 Rozliczenie wplat na konto fundacji 8.10.2009 5zl-nick Magnolia - M9 20zl-nick Kobietka83 20zl-Alegierka 70zl-Rixer 50zl-IrenaKa 50zl-Majga 50zl-Bico ------------------ Razem:265 zl. Najnowsze wpłaty na Karo: 1. POLUBEK_K ----15zl 2.p.Gosia i Andrzej B. z Poznania ----40zl 3.RENA (2???) ----50zl 4.AFURMI_RU --------15zl 5.ANNA JANINA N. z ZIELONEJ GORY -----50zl 6.BEN_ANI -----40zl 7.AGNIESZKA MAŁGORZATA B. Z KRAKOWA --------5z [B]Razem: 215,00 złotych[/B] [B]plus wcześniejsze rozliczenie: daje razem 480 złotych [/B] [COLOR=black][FONT=Verdana]Rozliczenie wpłat na konto fundacji na dzień dzisiejszy:[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]5zl -nick Magnolia-M9[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]20zl- nick Kobietka83[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]20zl- Alegierka [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]70zl-Rixer[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]50zl-IrenaKa[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]50zl-Majqa[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]50zl-Bico[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Na dzień dzisiejszy dla Karo jest : 265zl.[/FONT][/COLOR] [IMG]http://i34.tinypic.com/290u06g.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/300wr4p.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/30nkm60.jpg[/IMG] [B]ozliczenie kosztów[/B] [B][U]Wpływy:[/U][/B] POLUBEK_K 15 zl p.Gosia i Andrzej B. z Poznania 40 zl RENA (2???) 50 zl AFURMI_RU 15 zl ANNA JANINA N. z ZIELONEJ GORY 50 zl BEN_ANI 40 zł AGNIESZKA MAŁGORZATA B. Z KRAKOWA 5 zł [COLOR=#000000][FONT=Verdana]nick Magnolia-M9 5 zl[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]nick Kobietka83 20 zl[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Alegierka 20 zl[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Rixer 70 zl[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]IrenaKa 50 zl[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Majqa 50 zl[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Bico 50 zl[/FONT][/COLOR] Rena 2 50 zl ............................ [B]Razem: 530 złotych[/B] [U][B]Koszty:[/B][/U] Badanie kliniczne 33 zl hotel: 30*20,19 605,70 ............................. [B]Razem: 638,70 złotych[/B] Jesteśmy więc na minusie : 108,70 Dojdzie jeszcze chip 70,00 [IMG]http://i34.tinypic.com/xoigl4.jpg[/IMG]
  14. dzieki emilia,dzieki feliksik,za kazda pomoc bardzo dziekuje:loveu:,wet.powiedzial,ze sunia moze miec ok.5lat,juz przystepuje do zmiany tytulu,troche sie obawiam czy czegos nie pokrece.
  15. Prosilam kilka razy o ogloszenia i nadal prosze,sunia tego bardzo potrzebuje
  16. Sunia byla na wizycie kontrolnej u wet.wszystko jest w porzadku,ale ona dlugo tam nie moze byc,jest na lancuchu,jezeli bedzie miala cieczke,moze to dla niej zle sie skonczyc,juz raz zostala pogryziona.:-(U tej pani jest duzy pies,jezeli zbiegna sie inne moze byc niezla jatka,ta pani obawia sie tego,a jest to starsza kobieta i nie chcialabym,zeby z powodu dobrego serca miala klopoty.
  17. Potrzebne ogloszenia,czy jest ktos,kto zlituje sie nad malutka
  18. Sunia przypomina sie:eviltong:,kochana psinka,jest przyjaznie nastawiona do wszystkich,psow,kotow,kur,ktore kreca sie po podworku i wydziobuja jej jedzenie.Rana pomalutku sie goi,we wtorek wizyta kontrolna u wet.
  19. Helo,jest tam kto:eviltong:
  20. Nikt bidulko do ciebie nie zaglada,nikt:-(
  21. Sunia byla wczoraj u weta.Ma odme,rana,jak stwierdzil wet jest jednak od pogryzienia,przechodzi na wylot,od szyji do ucha,ma uszkodzona blone bebenkowa i prawdopodobnie nie slyszy na to ucho.Wet oczyscil ucho i rane,sunia otrzymala dwa zastrzyki i bedzie brala przez 10 dni antybiotyki,dostala rowniez plyn do odkazania rany.Bardzo cierpiala,ale teraz widac,ze jej ulzylo.Wazy 6,5kilo.
  22. Poprosilam dzisiaj znajoma,zeby pojechala dzisiaj ze mna do suni,zawiozlysmy jej jedzonko,na nasz widok wystawila brzuszek do glaskania,jest taka przylepa,nic tylko w glowie jej pieszczoty.Na razie zdezynfekowalysmy rane woda utleniona,to wyglada na to,ze ktos jej przylozyl widlami,to na pewno nie jest pogryzienie,a rana kluta,zreszta ona panicznie boi sie mezczyzn.Jutro pojedziemy do weta.
  23. Bardzo prosze o oglaszanie jej,ja niestety nie potrafie:oops:,pomozmy jej.
  24. Sunia ma ropiejaca rane na szyji,chyba ma tez chore oczy,na sloncu zamyka oczy,bardzo mruga i lzawi,w ciemniejszym pomieszczeniu jest lepiej,bardzo boi sie mezczyzn,jak wnuk tej pani u ktorej jest sunia,wszedl na chwile do tego pomieszczenia,w ktorym przebywa bardzo sie trzesla i cala dygotala,ja ja glaskalam i bralam na rece,nie bylo problemu,bardzo garnie sie do ludzi,ale do kobiet,apetyt ma niesamowity,zawiozlam jej karme i troche miesa drobiowego,sporo opedzlowala.
  25. Od niedawna jestem na dogomanii,chce tu wspomniec o wszystkich zwierzatkach,ktore odeszly za TM w tym roku:placz:Pluto przejechany przez samochod,mlody psiaczek,ktory wpadl pod samochod i umieral na moich oczach,wet.nie zdazyl,dwa ptaszki,ktore zatruly sie nie wiem czym,cztery jeze,ktore zginely pod kolami samochodu,dwa konie,ktore poszly na rzez,bo fundacje,ratujace konie nie mogly im pomoc,sunia u znajomej,ktora odeszla nie wiadomo z jakiego powodu,kotek,ktorego znalazlam na smietniku i zawiozlam do kolezanki o wielkim sercu,nie przezyl,piesek Kostus,kotek,zktorego zostala miazga na ulicy,kocurek,bezdomny piesek przejechany przez samochod,stary piesek,ktoremu wet.dal za silne leki,mloda kotka przejechana przez samochod:placz:.Od 12lat jestem kierowca,Bogu dziekuje,ze nikogo nie przejechalam,chciec to moc.
×
×
  • Create New...