[quote name='SabaNera']Fajna :D Zdjęcia bardzo wyraźne, świetnie robi moje ulubione rozmazane tło za postacią (nawet za biegającym bez przerwy psem :cool3:). Minusem jest, że przybliżać i oddalać można niestety tylko spacerując :evil_lol: A właśnie, przydały by się nowe fotki :razz:[/QUOTE]
Chyba się na nią skuszę ;) Chociaż mi będzie służyć bardziej do portretów i to pewnie znajomych niż psa :p.
Na nowe fotki czekam.