-
Posts
4288 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Syla
-
Nieśmiały Umiś, rozmiar XS. Mini piesek czeka w Psim Aniele.
Syla replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://psianiol.org.pl/img/animal/1133/1.jpg[/IMG] To moje najulubieńsze i mam je na pulpicie kompa -
Nieśmiały Umiś, rozmiar XS. Mini piesek czeka w Psim Aniele.
Syla replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Witaski Umiśku.Kasę wysłałam i Ania zadba o resztę.Pokazuj się ślicznosci.Pa. -
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
Syla replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Witam.Deklaracja za grudzień wysłana.Pozdrawiam serdecznie. -
12letnia Figa po śmierci właścicielki- wreszcie w domu :)
Syla replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Witam Figunię i mizam za uszkiem.Kasa wysłana.Pozdrawim serdecznie. -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
Syla replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam.Za grudzień deklaracja wysłana.Mizanko dla Burajka.Pozdrawiam. -
Kochała bezgranicznie.. Proszę o ZAMKNIĘCIE tego wątku.
Syla replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Witam.Bjuta sprawdza się hihi.Tylko skoro Ty Bjutko uprawiasz żebractwo to ja szantaż hihi.Jak mi wstawisz kilka zdjęć na wątek mojego ślepaczka, to ja deklaruję 20 zł miesięcznie na Grinę.Podobno takie wstawianie nie jest trudne, ale mi musiałby to ktoś tylko raz pokazać, inaczej nic z tego.Mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia hihi.Śmieję się, ale to nie jest żart...po prostu nie umiem.Jak tak, to podaj mi maila na PW, a jak nie, to i tak mnie dpopiszcie do tych deklaracji na Grinę....ona jest taka podobna do mojej wredoty Muchy.Pozdrawiam. -
Witamy po długiej przerwie.U Lejka wszystko ok.Wprawdzie z jego kondycją jest jak w kajedoskopie, ale jak na niego, to całkiem nieźle.Pogoda bardzo na niego ma wpływ.Jedynie to prawe oczko kilka dni temu zrobiło się czerwone i byłam z malutkim u weta, ale miałam tylko obserwować, bo oprócz zmiany koloru nic innego się nie działo.Nie było opuchlizny, nic się nie wydzielało i chyba go nie bolało. Od wczoraj oczko odzyskało swój mętny, szary kolor.Dalej dostaje tylko te tabletki na serduszko i te moje, kobiece dla kondycji.Kupiłam mu fajny kubraczek na Dogo i tylko czekam na przesyłkę.Wcześniej kupiłam też , na allegro, jednak nie pasował i sprezentowałam innej bidzie.Wstawiłabym zdjęcia, mam ich całe foldery, ale nie potrafię i nie mam kogo fatygować o nauczenie.Jak tylko znajdę "jelenia" to zdjęcia będą hihihi.Pozdrawiamy serdecznie.
-
12letnia Figa po śmierci właścicielki- wreszcie w domu :)
Syla replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Witam.Jak widać jestem we własnej postaci.Figunia dalej bez domku...niestety.Po 10tym wyślę na 2 tygodniowe Allegro.Pa Figuniu. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/niesmialy-umis-rozmiar-xs-mini-piesek-czeka-w-psim-aniele-136350/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/Uddtitled1.jpg[/IMG][/URL] -
Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!
Syla replied to ihabe's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam.Bombowe warunki ma nasz Buraj...takie wygody i super opieka.Zasłużył sobie ślepaczek i niech sobie używa jak najdłużej.Pozdrawiam serdecznie. -
Nieśmiały Umiś, rozmiar XS. Mini piesek czeka w Psim Aniele.
Syla replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Witam.Pierwszy raz od 2 miesięcy weszłam na swoim niku...ale radość...aż nie do wiary.Od razu weszłam się przywitać.Malutki...miało już dawno Cię tu nie być.Poproszę ania_sami o Allegro dla Ciebie Umiśku za kilka dni.Pozdrawiam jak zawsze bardzo serdecznie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/niesmialy-umis-rozmiar-xs-mini-piesek-czeka-w-psim-aniele-136350/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/Uddtitled1.jpg[/IMG][/URL] -
12letnia Figa po śmierci właścicielki- wreszcie w domu :)
Syla replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Figuniu śliczna, co Ty tutaj jeszcze robisz?Z tymi domkami to już tak dziwne jest....trudno nawet gdybać.Jesteś taka fajna. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f16/kundelkowa-skarbonka-147660/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/dogo/kundelkowaskarbonka3.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/starenki-malenki-ratlerek-szuka-domu-bez-innych-zwierzat-ok-warszawy-141581/?highlight="][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9859/61118047.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/niesmialy-umis-rozmiar-xs-mini-piesek-czeka-w-psim-aniele-136350/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/Uddtitled1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://tiny.pl/zwxf"][IMG]http://i40.tinypic.com/2j134ly.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-maurycy-136894/"][COLOR=#000000][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/4080/maurycy.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] -
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
Syla replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Ludzie są krótkowzroczni i tyle.Więcej sercem się widzi.Lenox też znajdzie w końcu swoją przystań....na zawsze.Jeszcze troszkę.Pozdrawiam. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/starenki-malenki-ratlerek-szuka-domu-bez-innych-zwierzat-ok-warszawy-141581/?highlight="][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9859/61118047.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f16/kundelkowa-skarbonka-147660/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/dogo/kundelkowaskarbonka3.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/niesmialy-umis-rozmiar-xs-mini-piesek-czeka-w-psim-aniele-136350/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/Uddtitled1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://tiny.pl/zwxf"][IMG]http://i40.tinypic.com/2j134ly.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-maurycy-136894/"][COLOR=#000000][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/4080/maurycy.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] -
Nieśmiały Umiś, rozmiar XS. Mini piesek czeka w Psim Aniele.
Syla replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Witaj Umiśku.Coś cichutko u Ciebie.U mnie ostatnio też niewesoło.Tak to bywa, ale jutro też będzie dzień, może lepszy, oby nie gorszy.Kocham Cię maluszku ale nie mogę przygarnąć...niestety.Całuski ode mnie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/starenki-malenki-ratlerek-szuka-domu-bez-innych-zwierzat-ok-warszawy-141581/?highlight="][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9859/61118047.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f16/kundelkowa-skarbonka-147660/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/dogo/kundelkowaskarbonka3.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/niesmialy-umis-rozmiar-xs-mini-piesek-czeka-w-psim-aniele-136350/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/Uddtitled1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://tiny.pl/zwxf"][IMG]http://i40.tinypic.com/2j134ly.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-maurycy-136894/"][COLOR=#000000][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/4080/maurycy.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] -
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
Syla replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Też rozesłałam, w tym na naszą kudelkową skarbonkę.Musi się udać.Co z tym kontem?Poczekać na Justynę jak rozumiem.Dobranoc. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f16/kundelkowa-skarbonka-147660/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/dogo/kundelkowaskarbonka3.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/niesmialy-umis-rozmiar-xs-mini-piesek-czeka-w-psim-aniele-136350/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/Uddtitled1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/starenki-malenki-ratlerek-szuka-domu-bez-innych-zwierzat-ok-warszawy-141581/?highlight="][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9859/61118047.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lenox-pies-ktory-widzi-sercem-potrzebuje-naszych-oczu-zeby-znalezc-dom-146933/#post12998772"][IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/sigs/lenox.jpg[/IMG][/URL] -
Witam.Nie lubię podziękowań.Napisz pidzej tutaj ok 10 listopda...zrobię przelew.
-
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
Syla replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
To poczekamy... -
Witam ponownie.Na Allegro chętnie dam, tylko mi pidzej daj namiary, bo to chyba nie to samo konto, skoro Rodzynek jest u Renaty5.Jak tak to tylko napisz.Jeszcze nigdy nie widziałam tak siwego ratlerka, on naprawdę bardzo mi się podobał od pierwszego wejrzenia.Jest śliczny.Czasem tu wchodziłam i czytałam, ale odzywam się od niedawna.Nie potrafię robić banerków ani ogłoszeń a na Allegro tylko kupuję, ale już się do tego pomału przymierzam.Pozdrawiam serdecznie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f16/kundelkowa-skarbonka-147660/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/dogo/kundelkowaskarbonka3.jpg[/IMG][/URL][URL="http://tiny.pl/zwxf"][IMG]http://i40.tinypic.com/2j134ly.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/niesmialy-umis-rozmiar-xs-mini-piesek-czeka-w-psim-aniele-136350/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/Uddtitled1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lenox-pies-ktory-widzi-sercem-potrzebuje-naszych-oczu-zeby-znalezc-dom-146933/#post12998772"][IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/sigs/lenox.jpg[/IMG][/URL]
-
Witam.Dzięki pidzej za linka, ale ja jeszcze przed adopcją Lejka już widziałam Rodzynka.Bardzo mi się podobał, a szczególnie jego siwizna.Niestety mam już jedną taką wredotę, Muchę i na pewno z tym zgryźliwym tetrykiem to byłaby tragedia.Lejek nic jej nie robi,przecież jest całkiem stary i ślepy, wystarczy, że sobie chodzi ( kurcze....przecież on śpi ok 20 godzin na dobę)i i to już jej wystarczy.Nie było żadnego pieska, też była agresywna.Przypuszczam, że to kobieta ją biła, nawet wiem mniej więcej czym.Mnie kilka razy ugryzła, i to moim zdaniem, bez powodu.Ma około 10 lat i jest niepełnosprawna, wzięta ze schroniska, z Rudy Śląskiej, w lutym będzie 2 lata, jak jest u mnie.Jest paskudnie złośliwa i zazdrosna, ale teraz to już tak dużo lepiej, bo początki to był horror.Atakuje inne pieski na dworku i to nie tylko suki.Teraz to ja już z nią sobie radzę, ale ślepaczka trzeba pilować i nie dopuszczać do tej wredoty.To samo byłoby z każdym innym pieskiem, więc taki zadziorniak nie małby szans.To nie Rambo o anielskiej cierpliwości...naprawdę podziwiam Rambusia.Gdyby tylko Allegro to ok, ale to nie piesek dla mnie.Życzę Rodzynkowi domku na wyłączność...wtedy będzie i on i wszyscy szczęśliwi.Dobranoc. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/niesmialy-umis-rozmiar-xs-mini-piesek-czeka-w-psim-aniele-136350/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/Uddtitled1.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f16/kundelkowa-skarbonka-147660/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/dogo/kundelkowaskarbonka3.jpg[/IMG][/URL]
-
Mój syn został potrącony przez busa 23 września pod szkołą.Doznał kilku urazów wielomiejscowych i jest po kilkugodzinnej operacji.Nie wiadomo czy jego prawa ręka będzie w pełni sprawna a leczenie jeszcze potrwa z 3 miesiące.To okropne co ten piesek przeszedł i został pozostawiony sam sobie...ryczę jak bóbr.Co musiał czuć i ten ból, okropny ból.Jak będziecie zbierać na pieluchy dla niego, bądź coś innego to proszę o dane, coś zawsze dorzucę.Będę zaglądać tutaj, to fajny piesio.Mojemu Lejkowi próbowałam zakładać na noc pampersa, zresztą w dzień na początku też, ale zawsze sobie z nią poradził tzn pazurami wyswobodził się.Ma dalej "wpadki" ale to już tak pewnie zostanie.Pozdrawiam Diabełka. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f16/kundelkowa-skarbonka-147660/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/dogo/kundelkowaskarbonka3.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/niesmialy-umis-rozmiar-xs-mini-piesek-czeka-w-psim-aniele-136350/"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/Uddtitled1.jpg[/IMG][/URL]