Czy ktoś z Was miał*taki problem? Właśnie dowiedzieliśmy się, że nasz dwuletni kundelek Dingo ma tę alergię w bardzo wysokim stężeniu - jeśli tak mogę powiedzieć... Głównym problemem jest uporczywe swędzenie łap, ud, czerwone podbarwienia między poduszkami i wkoło pyszczka, oraz zaczerwienienia uszu... Czy możemy mu jakoś pomóc, ulżyć? Dopiero jutro jedziemy do weta i chciałam wiedzieć więcej na ten temat. Będę wdzięczna za rady i opinie.