[B]ZuziaM[/B] mnie ubiegła :) Somcia w domku, widzę ją codziennie bo jest u moich teściów :) Powiem Wam po cichu, że ja wiedziałam że to się tak skończy ;) Oczywiście fotki będą. Póki co olbrzymim sukcesem jest to, że bez problemu dogadała się z naszymi trzema Wariatami i Maszą, drugą sunią teściowej :) Dziś odwiedziła ją sąsiadka Astra i też było super :)
W każdym razie bardzo dziękuję wszystkim za odwiedzanie wątku i przede wszystkim ZuziM za super opiekę nad Maleństwem :)