Ciotki moje kochane co mam pisać o Ramku i Lutku?
- że psocą,
- że dokazują,
- że mają taki apetyt żeby zjedli konia z kopytami,
- że niekiedy przez pół dnia grają w piłę (Ramek to chyba drugi Maradona, zaraz po Lutku),
- że są szczęśliwi (to moje odczucie)
- że Ramek zrobił się wielki pan i tylko wyrko go interesuje,
A tak serio to żadne słowa nie wyrażą tego jak Ramek i Lutek bardzo się zmienili. Jak Ramolka chce się przytulać i jak pcha to swoje wielkie doopsko do drapania.
A zdjęcia to wkrótce.