Jump to content
Dogomania

katarzyna005

Members
  • Posts

    879
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by katarzyna005

  1. Zrobiłam dla Ciasteczka allegro. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1283323902[/URL]
  2. Cześć Ciastuś. Wskakuj szybko na górę. :loveu:
  3. Cześć Ciastko. Sprawuj się dobrze diabełku. Przygotowuję już rzeczy na bazarek.
  4. Niedawno wróciłam. Biegnę od razu do Ciastka. Został w dobrych rękach Agnieszki i Julki więc byłam spokojna. Zdjęcia zrobione przez Julkę są śliczne, Ciastek wygląda super. Ciastek tylko nie dokazuj zbytnio. :evil_lol:
  5. Cześć moje wspaniałe ciasteczko. Wpadłam tylko na chwilkę zobaczyć co u ciebie. Od 14 października jestem już u ciebie codziennie. Pozdrawiam cię mocno i przytulam.
  6. Dobranoc Ciasteczko. Słodkich snów.
  7. Cześć Ciastusiu:loveu: Zakochany potworku!!!!
  8. [quote name='J_ulia']Ciastek to naprawde poukładany i grzeczny pies. Bardzo bezpiecznym w obsłudze. Choć Gości czyli Nasz miał w głębokim poważaniu, ponieważ się... ZAKOCHAŁ! Nie widzi niczego , ani nikogo poza niebieskooka Zorzą Agnieszki. Zrobi wszytko by troszkę z nią pobiegać i pobawić ;) Zrobię jak będę mogła zdjęcie dziewczyni Ciastka ;) Gustuje w długonogich , szczupłych psich kobitkach...[/QUOTE] Ależ z tego Ciastusia kochaś jest. Ja nawet nie wiedziałam, że on gustuje w długonogich suniach :oops:
  9. Witaj Ciasteczku:loveu::loveu:
  10. Już nie wiem które zdjęcie bardziej mi się podoba. Wszystkie są super. Ale Ciastek ma zezola. :loveu:
  11. Wita Ciasteczko!!!:loveu::loveu::loveu:
  12. Cześć Bruno. Mam kilka robótek w przygotowaniu. Niestety zbliżający się ślub przeszkadza mi w zakończeniu tego wszystkiego. Po 10 października postaram się aby rzeczy na bazarek były przygotowane. Bruno będzie dobrze.
  13. Legowisko iście królewskie. Pozdrawiam dziewczynki!!
  14. Witam piekne Ciacho:loveu:
  15. Witaj Ciastusiu:loveu: Przykro mi, że teraz nie mam nawet czasu częściej do ciebie zaglądnąć. Za to mocno cię miziam.
  16. Super Super Super :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:
  17. Cześć Ciasteczko. Wpadłam na chwilkę zobaczyć co słychać. Pewnie wszystko u ciebie dobrze. Mnie czasu zostało coraz mniej do wielkiego dnia. Mam też nadzieję, że w cię odwiedzę.
  18. A i kiedy były robione zdjecia to też nikt nie wie.
  19. Piszą o tym, że pies jest dręczony, głodny, słaniający się na nogach. Tylko gdzie jest założycielka tego wątku. Piszę do niej ale ona się nie odzywa. Przepraszam, że tak piszę ale czy tak wygląda pomoc psu. Do mnie do pracy też podrzucili psa i nie pytałam czy mogę mu pomóc tylko szybko organizowałam jakieś lokum. Ale...
  20. Gdyby tak kilka osób tam pojechało, oceniło sytuację i na miejscu podjęli decyzję co dale robić.
  21. [quote name='Atrisko']...i tak trzymać Kasieńku...drapańsko w te słodkie pycholki... a Lutek tak zazdrosny o kubeczki Ramzia nie jest???:eviltong:[/QUOTE] Lucia nie jest zazdrosna o kubeczek, gdyż rozpoczęłam batalię o breloczki.:evil_lol:
×
×
  • Create New...