[quote name='J_ulia']Ciastek to naprawde poukładany i grzeczny pies. Bardzo bezpiecznym w obsłudze. Choć Gości czyli Nasz miał w głębokim poważaniu, ponieważ się... ZAKOCHAŁ! Nie widzi niczego , ani nikogo poza niebieskooka Zorzą Agnieszki. Zrobi wszytko by troszkę z nią pobiegać i pobawić ;) Zrobię jak będę mogła zdjęcie dziewczyni Ciastka ;) Gustuje w długonogich , szczupłych psich kobitkach...[/QUOTE]
Ależ z tego Ciastusia kochaś jest. Ja nawet nie wiedziałam, że on gustuje w długonogich suniach :oops: