Jump to content
Dogomania

Balbina.

Members
  • Posts

    2100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Balbina.

  1. Mój je royala dla yorków.Jestem zadowolona z tej karmy;)
  2. [quote name='Daga & Maks']coż za pomysłowość.Biedny pies. Obroża nie ma być ładna tylko wygodna, a wątpię że będzie psu wygodnie w bransoletce :roll: Pies nie jest zabawką żeby robić z nim takie rzeczy.To żywe stworzenie, które też coś czuje i pies chyba wolałby mieć normalną obrożę a nie paradować po ulicy w jakieś bransoletce[/quote] Zgadzam się w 100%
  3. [quote name='Princess_York']Bardzo fajne imie :loveu: [B]BALBINA12-[/B] Pewnie lubi oglądać Jamesa Bonda i z tąd :evil_lol::evil_lol:[/quote] Nie pomyślałam o tym:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Imie oczywiście fajne:loveu:
  4. Śliczne szczeniaczki:loveu::loveu::loveu:
  5. Mój zostaje sam ok.5-6 godzin czasami mniej a czasami więcej;)
  6. Ja mojego uczyłam tak:;) -Mówiłam Łapa -Następnie lekko próbowałam podnieść jego łapke -kiedy już mi się udało to dawałam mu smakołyka Oczywiście potem zaczęłam wymagać aby sam zaczął choć troszeczkę nad ziemię unieść łapę jakoś nam to wychodziło;) Teraz jak coś bardzo chce to łapkę podnosi nawet na wysokość mordki:evil_lol:
  7. Maxiu i Laki są słodcy jak śpią:loveu::loveu::loveu:
  8. Ładny Berek:loveu:
  9. Balbina.

    galeria suzi

    Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło z uszkami:bigok:
  10. Skąt pomysł na tak oryginalne imię:cool3:?
  11. Jak już opanowała siad to proponuję łapa albo leżeć;););)
  12. Duża dziewczynka z tej twojej Grace:loveu:Mój ma 8 miesięcy i waży 3 kg;)1 zdjecie najbardziej mi się podoba;)Inne oczywiście tez sliczne:loveu::loveu::loveu:
  13. Pozy ma świetne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Ja do 5-6 miesięcy(już dokładnie nie pamiętam;))stosowałam szampon dla szczeniat a potem już dla dorosłych psiaczków:multi:
  15. :roflt:-ostatnie zdjęcie jest super:roflt:
  16. Coco ładnie wygląda w nowej fryzurce:loveu:
  17. Balbina.

    galeria suzi

    Suzi ładnie prezentuje się na trawce;):loveu:
  18. Fredzia jest bardzo ładna:loveu:
  19. [quote name='Dyzia']No więc...:) Przede wszystkim piesek musi być malutki tego typu jak York lub Shih tzu. Jak zrobić prze piekną obroże? Odpowiedź jest bardzo prosta:) Nie raz natrafi się nam śliczna branzoletka jednak nie raz jest dla osób które mają grubszą ręke prawda? Ja kupiłam taką branzoletke ale nie wiedzialam pożniej co z nią zrobić :shake: Ale przyszedł mi na myśl super pomysł (przy najmniej ja tak sądze:lol:) Wziełam branzoletke i ubrałam ją mojemu pieskowi na szyje-pasowała jak ulał [!] Do tej pory słuzy mojemu pieskowi jako obroża :lol: A ludzie pytają się z kąd mam taką śliczna obroże dla psa :lol: :mdleje::mdleje::mdleje::mad::mad:
  20. Balbina.

    galeria suzi

    :new-bday:Wszystkiego najlepszego dla Suzi:new-bday: :BIG::laola::BIG:
  21. [quote name='Natalia&Lola']Miałam 2 letnią suczkę. Była zdrowa, malutka i śliczna. W sobotę tata wyszedł z nią na podwórko po południu i biegała razem z moją 5letnią sunią (mieszanka bylteriera), podbiegła do przywiązanego do ławki alaskana i została przez niego złapana w pół. Zdąrzyła tylko podbiec do mojego taty, wziął ją na ręce i zobaczył ja wywraca oczami, odrazu pobiegł do weta, ale już był za późno....[/quote] Bardzo mi przykro:-(:-(:-(
  22. Ja jak kupowałam psa to wiedziałam ,że trzeba będzie wychodzić z nim rano i tak też robię;)Oczywiście szanuję osoby których psy załatwiają swoje potrzeby do kuwety ale według mnie york to pies a nie kot i powinien załatwiać się na dworzu;););)
  23. [quote name='Princess_York']łink mi sie nie otwiera... Ale szampon to szampon wiec troszeczkę nalewasz na psiaka i myjesz .;)[/quote] Też tak myślę;)Chyba,że to jakiś specjalny szampon:cool3:
  24. Balbina.

    galeria suzi

    Ale przemiana po tym fryzjerze:crazyeye:Śliczna Suzi;)
  25. [quote name='Princess_York']Gratulacje !!! :multi: :multi: Moja Arwencia umie już albo dopiero jak kto woli : siad ! może to nie wyczyn ale ma dopiero2 msc i 12 dni :multi: Jestem z niej dumna :p :evil_lol:[/quote] Brawa dla Arwenki:kciuki:Pojętna dziewczynka z niej rośnie;)
×
×
  • Create New...