Jump to content
Dogomania

Balbina.

Members
  • Posts

    2100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Balbina.

  1. Ja strzygłam jak Franek miał 6 miesięcy.:roll:Teraz chodzi do fryzjera co 3-4 miesiące:loveu:
  2. Balbina.

    Kradzież psa

    Jakie trzeba mieć szczęście aby trafić na taką osobę jak ty!:p:p:p
  3. Sunia śliczna:loveu:Oby wszystko było dobrze:calus:
  4. Balbina.

    Kurze łapki

    Ja mojemu kupowalam łapki w zoologicznym.Już nie kupuje bo ostatnią znalazłam w moich białych ręcznikach:mad:kupuję takie białe,wapienne kosteczki-to chociaż tak nie cuchnie:eviltong:(albo ja jestem przewrażliwiona :grins::hmmmm:)
  5. :-(Współczuję:-(Ja na szczęście mam tak miłych sąsiadów "zakochanych"w Franku , że tych problemów nie mam:lol:
  6. [quote name='zerduszko']No nie wiem :crazyeye: Posłuszny pies ma prawo latać luzem, nieagresywny bez kagańca... chyba, ze masz inne zdanie :diabloti:[/quote] Jeśli twój pies nie jest agresywny,nie zaczepia innych psów,nie szczeka to niech sobie chodzi luzem;)Tylko jakiej jest wielkości???Bo jeśli duży to nawet przez przypadek może trącić łapą czy coś:razz:Byłam w parku i sprawdziłam waszą teorię,że najwięcej lata małych psów otóż Małe:4 średnie:3 [B]duże:4(labrador,arieadle terrier,boxer,kundel)[/B] Reszta na smyczy:multi:
  7. ja stosuję szampon espree i jedwab.Zły nie jest ale też nie zachwyca.Włos jakby twardy,trochę jakby ma mniej tych kłaczków:shake:Zmieniam na champion dla yorków:eviltong:
  8. lata za pileczką i jak tylką ją złapie odrazu przybiega i prosi aby jeszcze raz mu rzucić :p
  9. No fakt,ojciec dziwny:-? Ja tam wolę cwiczyć na swoich przeszkodach niz na czyjiś:eviltong:Zawsze jak ćwicze z Frankiem na działce to każdy kto przechdzi dziwi się i najczęstsze komentarze brzmią tak-"taki maly a taki mądry"-no przez tor ładnie skacze:oops: Dzisiaj 3 panienki wymalowane zobaczyły Franka.I zbliżają się do niego z 2 centymetrowymi tipsami a Franc jakby w amok wpadł ta zaczął szczekać a jedna:No już sie ciebie boje,takie gówno małe:razz:Ale kroku jakby przyspieszyła:razz:dziwne,wkońcu to takie gówno małe...:angryy:
  10. Ja też mam swoje przeszkody(własno re=ęcznie robione)i innym (małym)psom pozwalam poćwiczyć ale NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ:pNie dziw się dziewczynce , że chciała spróbować - to dla dziecka zawsze coś nowego!;)
  11. może 2 dni...Ja też tak co 2 przeglądam PW:oops:
  12. Ja mojego też raz na tydzień w piątki po południu :p
  13. Ale ja się tak ciesze!
  14. Nie,nie sądze,że mój pies może więcej bo jest mały i nigdy w miejscu gdzie są ludzie go nie spuszczę ze smyczy:pTylko mały pies jak ugryzie to są jedynie zadrapania a jak taki amstaff by kogoś ugryzł to mogło by się to skończyć poważnymi obrażeniami,a w przypadku dziecka może i nawet śmiercią:placz:Żaden pies nie powinien chodzić bez smyczy.ŻADEN!!!Bez względu czy to jest mój yorkczek czy twój amstaff(?):eviltong:
  15. [quote name='wiki4']Napisałam PW do Szpilki jeśli do jutra się nie odezwie ja mogę podjąć się roli organizatora :razz:[/quote] :multi::grins::lilangel::iloveyou::bigcool::lol:
  16. może ty?:diabloti::diabloti::diabloti:
  17. :diabloti::loveu::loveu::loveu:Tak,tak niech Franek startuje na mistera dogo:loveu::loveu::loveu::diabloti:
  18. ja tam mojemu ani nie czyszcze ani nie wyrywam wloskow bo ani sie nie drapie ani mu nie smierdzi wiec nie bede go stresowac DLA NIEGO stresujacymi i nie potrzebnymi zabiegami.:p
  19. Popieram!!!:cool3:
  20. sliczny:loveu::loveu:
  21. A puszczanie psa między inne to nie jest łamanie prawa,tak?Widzę ,że macie taką mentalność , że różnicy pomiędzy yorkiem i amstaffem nie ma:lol:Różnicy pomiędzy puszczaniu tych 2 ras też nie ma :-o Normalnie jak dwie krople wody :eviltong: Więc mówię jeszcze ras gdy podleci mały pies i ugryzie kogoś to może skończyć się to jedynie poszarpaną lekko nogawką([B]chociaż i taka sytuacja nie powinna mieć miejsca[/B])a gdy zaatakuje cię amstaff może skończyc się to poważnymi obrażeniami a nawet śmiercią ;)Więc różnica JEST!
  22. To gdzie mam puszczać Franka???na działce na której jestem tylko latem?a wiosną,jesienią? Poza tym Franek mnie słucha w przeciwieństwie do psa agii:mad:i gdy go zawołam to przylatuje, więc w czym problem?:p
  23. Tylko ten las odwiedza bardzo mało ludzi i najpierw sprawdzam teren czy nikogo nie ma.:razz:Poza tym chyba jest różnica pomiędzy biegającym yorkiem w lesie gdzie nikogo nie ma a huskym latający na łączce gdzie przychodzą ludzie z psami,nie?:razz:Nadgorliwa nie jestem , tylko kiedy chodzi o zdrowie bądz życie mojego psa jestem zawzięta i nie będę popierać takiego zachowania które może byc przyczyną tragedii:shake::shake::shake:
  24. a nowy lokator:loveu: też z tej samej hodowli co Bondzik czy z innej?Śliczna jest:loveu::loveu::loveu:
  25. Fajne te twoje filmiki:loveu:Mój jak usłyszał ostatni to aczął szczekać i piszczeć jednocześnie:razz:
×
×
  • Create New...