Jump to content
Dogomania

Balbina.

Members
  • Posts

    2100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Balbina.

  1. Balbina.

    Zakup yorka

    ok. ale nigdy nie można mieć pewności,że piesek nie zachoruje powiedzmy miesiąc po przywiezieniu z hodowli:cool1:Zaziębi się i już są problemy...
  2. fajnie to zrobiłaś:cool2:a w którym zakątku Francji mieszkasz???:oops:Byłam 2 razy-piękne państwo:loveu:
  3. Bydgoszcz:cool3:no lasek fajny:loveu:
  4. może ja wymienię kilka ras które mi się podobają 1.YORKI:loveu::loveu::loveu: 2.westy:loveu: 3.chuiuchała:loveu: 4.berneńczyki:loveu: 5.labradory:loveu: ale najbardziej lubię yorki,dlaczego? CHARAKTER: -terrierkowaty upór -szybkość uczenia -instynknty łowieckie WYGLĄD: -piękne błyszczące oczy -mikro rozmiary -śliczne kolorki(czarny podpalany) -jedwabista szata ogólnie to dla mnie yorki są naj!!!
  5. [quote name='Viky i Ja']Witamy się weekendowo :loveu::loveu::loveu: Ale masz cudny duecik :iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/quote] już nie duecik :placz:
  6. ja mam jedną siatkę z bułkami i pączkiem:eviltong: i jedną smycz:p
  7. [quote name='...::Basia::...']Cóż moze sama powiesz jak to sie robi? Jak moja Nika UMRZE (oby jak najpóźniej) to nigdy nie powiem a iwesz co mój KUNDEL ZDECHŁ tylko moja kochana Nikusia odeszła (mimo iż jest mieszańcem ze schroniska!):diabloti: ale skoro twoim zdaniem psy które zrobiły dla człowieka tyle dobrego powinno sie nazywać słowami typu ZDECHŁ itp. itd. to czemu nie nazwiesz swoje Franka ktory nie ma rodowodu poprostu KUNDLEM i czemu piszesz w dziale o yorkach a nie np. tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f16/?:razz:"]Grupa 'Extra' - Kundelki - Dogomania Forum[/URL] A teraz podsumywując: psy ratują życie, pracują na lotniskach, pomagają policji, pomagają np. wyciagać ludzi z zawalonego domu z gruzów, mają idealny węch, słuch, wzrok nie czynią innym zła jeśli nie są zmuszone do tego ludzie zabijają, kradną, myślą i są zapatrzeni w siebie, porzucają innych, porywają, gwałcą itp itd I teraz sie pytam dlaczego pies ma być traktowany gorzej niz człowiek?:cool1:[/quote] Kiedy Franek zdechnie powiem,że albo zdechł albo odszedł ale nie będę mówić umarł bo to określenie przeznaczone dla ludzi a nie dla psów.Tak samo psy mają dzieci:stupid:psy mają szczeniaki a dzieckiem nazywamy niedorosłego człowieka a nie psy!takie jest moje zdanie i radzę zakończyć tego offa!:razz:
  8. już o proszę:cool1::(zapomniałam wam powiedzieć , że ćwiczę z Frankiem 3 sporty mianowicie obidience,agility,FRISBEE):diabloti:I fotka z naszych zabaw frisbee: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/5151/krakw2009021.jpg[/IMG]
  9. filodendron-rozumiem zostawiać psiaka przed jakimś dużym sklepem wieczorem czy nawet w południe ale wybacz twoje domysły raczej nie będą miały miejsca w parku o godz.6 gdzie poruszają się 2 dziadki które tylko podziwiają Franka i sobie idą:pJa wchodzę kupuję płacę i wychodzę:cool1:
  10. Witamy w słoneczny dzień!:p
  11. ależ ja sie zajmuje psem i staram się aby jak najrzadziej zostawał pod sklepem ale nieraz poprostu nie ma wyjścia.:roll:Nie mam czasu aby najpierw iść po bułki a potem z psem i doskonale to wszystko wiedziałam kupując psa ale nie uważam aby było to jakieś przestępstwo czy fakt świadczący o tym,że ktoś sie psem nie zajmuje , że psiak posiedzi 5 minut pod sklepem nawet mniej...
  12. pies nie jest postawiony tuż przy chodniku aby kogos specjalnie capnął-stoi na trwce poza tym nie obchodzą go dzieci podchodządze bo czeka wpatrzony w szybę na nagrodę:pA mamusia to od czego jest?Niech pilnuje dziecka:p
  13. ...............
  14. A ja mam troche odmienne zdanie na ten temat:cool3:Owszem zostawiam psa pod sklepem jak idę po bułki:razz:tylko sklep w którym to kupuję jest oszklony i widzę wszystko co sie z psem dzieje:eviltong:Na smyczy jest przywiązany do słupka i na komendzie zostań czeka 2-3 minuty aż wrócę.nie widze w tym nic złego chodzę tam rano gdzie w parku są tylko dziadki idące po gazetę i bułeczki:lol:
  15. [quote name='yyy x)']Hejo wam:cool3: Mam taki podobny problem.. Zamierzam kupić [B]yorka miniaturke[/B] z rodowodem:loveu: pieska bym miała około 12 listopada by miał wtedy 7 miesięcy..I chciałabym się jakoś przygotować na przyjazd małego psiaka.. Ale nie mam pojecia jak się powinno zajmować yorkkiem:placz: ..złaszcza te całe kwaranntany itd.. [B]Nie mam pojecia czy z takim małym pieskiem można wychodzić na dwór.[/B]. zastanawiałam się nad tymi matami lub kuwetami gdzie piesek moze załatwiać swoje potrzeby w domu ...oczywiście na czas kiedy bede w szkole.. i jak bedzie miał kwarantanne czy cos innego..:lol: ale cały czas myśle nad tym jak nauczyć [B]takiego malca załatwiać sie na taką mate.[/B]. [B]Ile dawać jeść .[/B].[B]Jak często wychodzić na spacer i kiedy zacząc..? [/B]Kupiłam mu już szelki .. i legowisko...[B]Czytałam tez o ząbkach..i bardzo mnie niepokoi ta sfera ząbkowa[/B]:eviltong: C[B]zytałam też o uszch małego psiaka ze trzeba podklejać czy cos.. i czy to jest obowiązkowe?[/B] Chciałabym prosic o rade..i wyrozumiałosć [B]ponieważ naprawde nie znam się na tej rasie.[/B].[/quote] 1.nie ma czegoś takiego jak york miniaturka - są większe i mniejsze yorki 2.nie można.Można o ile sie nie mylę 2 tygodnie po 3 szczepieniu na choroby zakaźne. 3.nagrody i kary 4.niecałą miskę 5.Już pisałam kiedy zacząć a jak często-4-5 razy dziennie 6.Ząbkowanie jak ząbkowanie-ząb wypada rośnie nowy nie wiem co w tym niepokojacego 7.Zależy od psiaka.mój już w 2 miesiacu miał stojace uszka a inne dopiero w 5-6 a innym trzeba podklejać. 8.To dlaczego do cholery bierzesz yoreczka???bo taki sweet?to radzę ci jeszcze zaczkać bo możesz się zawieść jak psiak pogryzie ci nową parę butów czy nasika na fotel.Odpowiedziałam ci na wszystkie pytania bardzo ogólnikowo abyś wiedziała czego w internecie poszukać...ty nic o yorkach nie wiesz,nic!i ty chcesz psa?ładne szelki i legowisko nie wystarczy jak wiedza zerowa:roll:
  16. jeden woli zdechła jeden umarła.Jak narazie dla mnie zwierzaki zdychaja , ludzie umierają a nie odwrotnie:cool1:Trzeba znaleźć tą różnicę pomiedzy człowiekiem a psem...dla niektórych jest to widzę trudne:roll:
  17. [quote name='kordzinkasia1']Pati dostała ostatnio taką połączoną bluzeczkę ze spódniczką:). Nie chodzi w tym stroju zbyt często bo chodzi w takim body dla dzieci(po domu rzecz jasna). I jak np. jest trochę chłodno w domu i ona będzie w nim sama przez kilka godzin zakładamy jej takie. Dodam że odcinam tylko to co wystaje i podszywam żeby ładniej wyglądało:) Mała bardzo lubi w nim chodzić:)[/quote] no jest sie czym chwalić...rzeczywiście:angryy::angryy::angryy:Czemu ty sobie nie założysz kożucha i nie będziesz latać w tym po domu?przecież to takie ładne :angryy::angryy::angryy:
  18. oj juz nie czepiajcie sie Natali.Dziewczyna przeżyła tragedię a a wy dalej swoje:shake:ciekawe jak wy byście sie czuli jakbyście byli zmuszeni uśpic psiaka a ktoś jeszcze się czepia i ciagle widzi jakieś "ale":shake:
  19. witamy w ten słoneczny dzień!!!:loveu:Może jakąś fotke wstawię....:roll:
  20. :-(Biedna:-(Dobrze zrobiłaś-nie ma sensu suni męczyć:-(
  21. mądry króliczek:loveu:mój kochany chomiś zdechł zimą [*]:-(:-(:-(
  22. [quote name='Pestka']Ja polecam słoiczki Macedów ;) Dzisiaj kupiłam dwie puszki, winylową kość na sznurku oraz paski mięsne ;)[/quote] [quote name='Chantell']na wejściu mogę polecić maceda. Reszty jeszcze nie jadły, bo nie doszło xD[/quote] też polecam.kupiłam w 'realu" i jestem baaardzo zadowolona a Franek tym bardziej:loveu:
  23. już byłam:placz::placz::placz:Boże...Biedna Nolka:placz::placz::placz:
  24. Boże....Taką kobietę co ci sunie sprzedawała to bym do sądu podała.:angryy:Twoja najukochańsza Nolka:placz::placz::placz:Boże przeżywam to tak jakby to wszystko działo się z moim Frankiem:crazyeye:To była sluszna decyzja,trzymaj sie.A Bondzik pewnie też to przezyje:placz:
  25. chana-d-z-i-ę-k-u-j-e-m-y!Śliczne!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...