[quote name='Nati28'][URL]http://i40.tinypic.com/97shdz.jpg[/URL] piekna, czysta i pachnaca :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Doti1986'][URL]http://i40.tinypic.com/97shdz.jpg[/URL] Śliczności:)[/QUOTE]
[quote name='megi82']jak walczy,żeby ominąc kapiel-moja Lili tez wyciera się po kapieli[/QUOTE]
[quote name='jot11'][URL]http://i42.tinypic.com/o7j4me.jpg[/URL] no tak się schowała,że szukania pół dnia :evil_lol:[/QUOTE]
[quote name='*kleo*'][URL]http://i42.tinypic.com/o7j4me.jpg[/URL] o matko jaka desperacja :evil_lol:[/QUOTE]
[quote name='Viky i Ja']Viky też się chowa jak widzi że biorę jej ręczniki kąpielowe ;)
Dziś uciekła pod kanapę Darii ;)[/QUOTE]
Dziękujemy wszystkim za komentarze i miłe słówka:p
A tak zachowuje sie Fredzia po kąpieli:evil_lol:
[IMG]http://i39.tinypic.com/15g8faa.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/25p0aau.jpg[/IMG]
A tu panienka juz wyczesana:loveu:
[IMG]http://i42.tinypic.com/2rc3nes.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/97shdz.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/js0j9j.jpg[/IMG]
A oto foteczki z dzisiejszej kąpieli:evil_lol:brrrrrrrrrrrrrrr Fredzia nie lubi wody:razz:
Fredzia schowała sie przed pańcią która chciała ja kapać.:evil_lol:
[IMG]http://i42.tinypic.com/o7j4me.jpg[/IMG]
Już mnie pani dopadła:angryy:
[IMG]http://i40.tinypic.com/dpblue.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/2i9rrj5.jpg[/IMG]
Tak tak ciężkie chwile smutne dla wszystkich, a najbardziej dla rodzin osób które zginęły, ja tez przezywam bardzo takie tragedie, ale cóż samo życie:-(
Witam wszystkie yorkomaniaczki, to smutny czas, wczoraj nie miałam ochoty na forum, wylałam morze łez.
Nieważne są poglądy, sympatie polityczne, zginął człowiek zostawił męża, żonę rodziców, dzieci. Nikt nie chciał by przeżyć takiej tragedii.:-(
Witam serdecznie, przez przypadek skacząc po galeriach zobaczyłam, ze robisz banerki, czy kazdy może o to prosić, bo ja proszę bardzo, moja Fredzia nie ma banerka podlinkowanego, :-(a to utrudnia sprawę. Możemy prosić?:oops::oops:
Psiorki zabawe maja pierwsza klasa, to prawda taki ogród to skarb. A mopik mam rozumieć do podłogi zakupiony w biedronce? A czemu taki dobry?:crazyeye:
[quote name='Doti1986'][URL]http://i40.tinypic.com/344fq5k.jpg[/URL] ale długi jęzorek:)[/QUOTE]
[quote name='Viky i Ja'][URL="http://i40.tinypic.com/344fq5k.jpg"][COLOR=#4444ff]http://i40.tinypic.com/344fq5k.jpg[/COLOR][/URL] śliczna Fredziula :)[/QUOTE]
[quote name='*kleo*']Sympatyczną ma tą mordkę :)[/QUOTE]
Cześć yorkomaniaczki, dziękujemy za wizytę u nas i miłe słówka:oops: