Jump to content
Dogomania

FREDZIU

Members
  • Posts

    2037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by FREDZIU

  1. Witam serdecznie i dodaje jeszcze jedna foteczkę ze spacerku:loveu: [IMG]http://i40.tinypic.com/344fq5k.jpg[/IMG]
  2. Witamy środowo, foteczki super, a Pixula rzeczywiście strzela minki zarąbiste:evil_lol:
  3. Witamy Pixule po świętach, jak zawsze śliczną. Czy ja wiem, czy włoski są w takim nieładzie, ja tak nie sądzę:razz:Fredziula bywa w nieładzie, ale Pixi- nigdy!!!!!!!!!!!!!:angryy:
  4. Witamy was poświątcznie, długo was nie ma. Ja to rozumiem, nas tez długo nie było, brak czasu- to choroba xxI wieku, ale mamy nadzieję, że tak jak my tak i wy wrócicie. :lol: Fredzia czeka na siostrzyczkę:loveu:
  5. Witamy poświątecznie i czekamy na foteczki:lol:
  6. Wracać nam tu w te pędy:diabloti::angryy::razz::diabloti:
  7. [quote name='dysia-u']też dobre , jakiś okładzik:cool3:[/QUOTE] Najlepiej z ciepłej piersi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witamy was poświątecznie, my tez chcemy ciepełka:angryy:
  8. Witamy poświątecznie i czekamy na duza ilość foteczek;)
  9. Witamy was poświatecznie, a jak tam nastroje? OD RANA NASTĄPIŁA POPRAWA???:angryy:
  10. Witamy was poswiątecznie i pozdrawiamy, muszę zważyć Fredziulę, ona tez ma przeszło 2kg, ale ile dokładnie juz nie wiem, ale zrobiła się okrąglutka:diabloti:
  11. Witamy dziewczyny poświątecznie i pozdrawiamy:loveu:
  12. [quote name='Yoko2009']Śliczna Fredziulka:) Zapraszamy do nas na fotki nadmorskie[/QUOTE] Oczywiście juz byłysmy, foteczki super, a zabawa widać była przednia:evil_lol: [quote name='jot11']No to trzymam za słowo :mad: :evil_lol:[/QUOTE] Tak, tak słowo drozsze od piniędzy:evil_lol::evil_lol: [quote name='megi82']foteczki cudne-widac wywalony jęzorek,czyli spacer udał się[/QUOTE] Udał, udał, do konca dnia Fredziola była padnięta:lol: [quote name='*kleo*']Czyżby Fredzia też dzisiaj spacerek po Rudniku zaliczyła? :)[/QUOTE] Zgadza sie, a co Gracjula tez tam bawiła;) [quote name='Nati28'][URL]http://i43.tinypic.com/2gvpn6f.jpg[/URL] sliczna panna :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy bardzo:oops: [quote name='karkakarka']Hehe mi też się wydaje podobna :D Teraz z braku słośnca Toli zrobił się jaśnieszy nosek (jak już zauważyłaś) to już w ogóle jak siostry :)[/QUOTE] To komplement, być podobnym do Trolci, więc dziekujemy:oops::oops: [quote name='Pegaza']Tez tak samo mysle -ze podobna do Trolki;) sliczna dziewczyna:loveu:[/QUOTE] :oops::oops::oops:dzięki.
  13. Pozdrawiamy was poniedziałkowo.:lol: Własnie dlatego nie puszczam Fredzi bez smyczy, boje sie bo jak była mała i szła bez smyczy, wystraszyła sie dzieci i poszła na oslep w strone domu(jest daleko od drogi, ale jest parking) wtedy się wystraszyłam, ze ją stracę. Teraz jest starsza, mądrzejsza, posłuszniejsza, ale instynkt to instynkt. Puszczam ja np. na plazy(jak nie ma ludzi). I napewno kupię linkę o której mówicie:roll:
  14. Gdzie jesteście?:razz: Ale Chelsea wyrosła i jestem w szoku jak jej włoski urosły:crazyeye::crazyeye:, jestem pelna podziwu. Zapraszamy do nas.:lol:
  15. [quote name='jot11'][URL]http://i44.tinypic.com/m8fnuh.jpg[/URL] [I]Śliczna Fredzia :loveu: Nie wiem dlaczego,ale ona wydaje mi się podobna do Toli .Z fotkami w końcu się postarałaś chociaż jak dla mnie mogłoby być ich jeszcze więcej :diabloti: [/I][/QUOTE] :evil_lol:Ja tez nie wiem czemu, ale mówię to od początku.:evil_lol: Obiecuję postaram się o wiecej fotek, jeszcze w tym tygodniu;)
  16. Witamy was, my jestesmy tu pierwszy raz i zapewne nie ostatni. Lucki to sliczny kawaler, taki malutki i mordeczkę ma sliczna jak laleczka:lol:. Zapraszamy do naszej galerii.:p
  17. Witamy was w lany poniedziałek, to chyba nowa galeria i nowy yorczek na dogo. Witamy więc serdecznie. Napisz cos blizej o swoim yorczku i daj więcej fotek:lol:
  18. Witamy was w lany poniedziałek, york nie york, ale twój kochany. Nasza Fredzia jest tez bez rodowodu, pewnie gdybym miała tę wiedze, którą mam obecnie kupiłabym yorczka z papierami, ale niczego nie zaluję, dla nas jest najukochansza i najpiękniejsza, naprawdę, nie ma yorka piękniejszego- to miłość do tej istotki:loveu::loveu::loveu:
  19. FREDZIU

    Aksa i Tofi

    Witamy was w mokry poniedziałek i pozdrawiamy. Pocieszki po wizycie u fryzjera wyglądaja słodko, dostojnie:loveu:
  20. Radosnych Świąt zyczymy, rodzinka superancka, a kiedy jest wystawa w Grudziądzu? Czy będa same yorki?;)
  21. Witamy sie Wielkanocnie, pozdrawiamy i czekamy na foteczki:loveu:
  22. Gdzie znowu jesteści, wracajcie i dajcie foteczki. Ja wiem czasami brak czasu, ale raz na tydzien czy dwa damy rade wpaść na dogo, więc wpadaj plis:loveu:
  23. Witamy Coco i jego pancię. Śliczny Coco i śliczna pani i śliczne buciki:evil_lol:
  24. No i jeszcze parę fotek, w końcu jesteśmy wam coś winne;) [IMG]http://i40.tinypic.com/ked6s6.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/6e1xdv.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/mhbwqp.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Doti1986']No nie powiem że wypadałoby dodać coś nowego;)[/QUOTE] Wypada, wypada. Obiecałam więc proszę, foteczki z wypadu nad jeziorko.;) [IMG]http://i40.tinypic.com/alne3r.jpg[/IMG] :lol: [IMG]http://i39.tinypic.com/eitddz.jpg[/IMG] :cool1: [IMG]http://i39.tinypic.com/2qdy7m9.jpg[/IMG] :p [IMG]http://i43.tinypic.com/2gvpn6f.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i44.tinypic.com/m8fnuh.jpg[/IMG] A tak wogule to wszystkiego najlepszego z okazji Świąt, mam nadzieje, że wszyscy poczuli, że dziś lany poniedziałek:evil_lol:
×
×
  • Create New...