Jump to content
Dogomania

FREDZIU

Members
  • Posts

    2037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by FREDZIU

  1. Cześć Ula wpadlam zobaczyc jak tam u Ciebie woda, no i super, że opadla i możecie spokojnie odetchnąć.:loveu:
  2. Cześć czwartkowo, nie tych fotek nie widziałam, ale chętnie zobaczyłabym wiecej fotek tego cudeńka:lol:
  3. [quote name='karkakarka'][URL]http://i49.tinypic.com/2jflhy0.jpg:loveu::loveu::loveu:[/URL] [URL]http://i46.tinypic.com/11wbntg.jpg[/URL] a ty by fajne na fototapetę ;)[/QUOTE] [quote name='agamewa'][URL]http://i50.tinypic.com/keypah.jpg[/URL] Ale śliczne:)Witamy się czwartkowo:)[/QUOTE] [quote name='megi82']piekne cieplutkie foteczki[/QUOTE] [quote name='agamewa']I tyle słoneczka.........................[/QUOTE] [quote name='jot11'][URL]http://i49.tinypic.com/15cof35.jpg[/URL] piękny widok :loveu: Aż Ci zazdroszczę :cool3:[/QUOTE] Cześć dziewczyny w słoneczny czwartek, u nas cieplutko i świeci słoneczko, życzę wszystkim zalanym, aby w ich rejonach też zaświeciło słoneczko i osuszyło wodę.:lol:. Dzieki za odwiedzinki, widoczki rzeczywiście były zajefajne:evil_lol:, foteczki Fredzioli dam(może ) w niedzielę;)
  4. Chcecie, nie chcecie, ale dam jeszcze trzy:evil_lol: [IMG]http://i49.tinypic.com/20jmnmx.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2jflhy0.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/keypah.jpg[/IMG]
  5. Chcecie? Nie chcecie? A to dam:evil_lol: [IMG]http://i49.tinypic.com/15cof35.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/5048k0.jpg[/IMG] A taka czysta woda była:lol: [IMG]http://i45.tinypic.com/2rwkb9c.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/11wbntg.jpg[/IMG]
  6. Cześć, zgadzam sie dobre:evil_lol::evil_lol:.
  7. Cześć środowo, Cocuś jak zwykle uroczy i teraz w roli pana księgowego:evil_lol:
  8. Cześć witamy Was po przerwie. Uleńko trzymajcie sie dzielnie, mam nadzieję, że woda nie spowoduje u Ciebie większych strat, trzymajcie sie:shake:
  9. Cześć środowe, foteczki działkowe, super tylko szkoda, że nie wsród słoneczka i kwiatków, ale taka pogoda :angryy:
  10. Cześć, jesteśmy myślami z Wami, mam nadzieje że wszystko się ułoży, ręka, działka, fotka drogi- porażająca. Trzymamy kciuki za was, bez żartów. W moich rejonach nie ma takich sytuacji, jestem szczęściarą, stracić dorobek życia. Mam bujną wyobraźnię, ale nie mogę sobie tego wyobrazić:-(:-(
  11. Cześć, dzięki za odwiedzinki, pozdrowionka środowe:lol:
  12. Cześć, cieszymy się że Pixi przytyła, ale ironia, jedni chcą schudnąć, a inni robią wszystko żeby przytyć:eviltong:
  13. [quote name='agamewa']Heeeeej witamy Was:)[/QUOTE] [quote name='Pegaza']Wietrzy sobie jezyczka;) [URL]http://i43.tinypic.com/6zn2xd.jpg[/URL] no to jak wrocilas zderzylas sie z ciezką rzeczywistoscia hihi tam pogoda a tu deszcz..wrrr[/QUOTE] [quote name='Viky i Ja']Czemu tego słonka troche nie przywiozłaś ze sobą ???[/QUOTE] O tak zderzenie było bolesne, tam siła, werwa, zabawa, a tu przy tej pogodzie to tylko spać mi się chce:roll:ale cieszę się że chociaz troszkę tego słoneczka złapałam. Niestety słoneczka z soba nie przytargałam:eviltong:ale dam foteczkę jeśli chcecie:cool3:
  14. Cześć trzymałyśmy kciuczki za działeczkę, a teraz trzymam jeszcze za łapkę:evil_lol:
  15. Cześć, witamy i pozdrawiamy i podziwiamy:lol:
  16. Cześć Pixula robi to co każda z nas by chciała robić, przy tej pogodzie to norma, ale niestety tylko wybrani mogą sobie na to pozwolić:-(
  17. Cześć, maleństwo śliczne, a gdzie Gracka?:roll:
  18. [quote name='Doti1986'][URL]http://i41.tinypic.com/6p6rfd.jpg[/URL] co to za tańce na balkonie??:)[/QUOTE] [quote name='*kleo*']Fredzia do You Can Dance :cool3:[/QUOTE] [quote name='Viky i Ja']Będziemy miały na kogo smsy wysyłać :evil_lol:[/QUOTE] Tak, tak to prawdziwa primabalerina:evil_lol::evil_lol: [quote name='Yoko2009']Witajcie Fredziule:) Piekne foteczki z języczkiem hihihi[/QUOTE] [quote name='jot11'][URL]http://i43.tinypic.com/6zn2xd.jpg[/URL] Fredzia z tym językiem jest nie do przebicia :evil_lol: Śliczne zdjęcia.:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='megi82']mnie powala ten języczke-słodko wyglada[/QUOTE] To prawda ona jest nie do podrobienia z tym jęzorem:evil_lol:
  19. [quote name='*kleo*']Cześć Doti :) Kiecka fajna, buty fajne, Pixi fajna :) Ale malutkie butki nosisz, wierzę, że jest problem z kupnem, moja babcia ma 36 i zazwyczaj to jedna para z takich rozmiarów się trafia. A ja mam na tyle dobrze, że 38 jest przeważnie dużo :) Cześć, witamy i pozdrawiamy. Pixula jak zwykle śliczna. Czytam, kiecka fajna, buty fajne- szukam, szukam, szukam i nie widzę:angryy:
  20. Witamy Yokulową rodzinkę, pozdrawiamy i podziwiamy foteczki:loveu:. Zapraszamy do nas:loveu:
  21. Cześć, dzięki że o nas pamiętacie. Kwiatki cuuuuuudddddd:crazyeye:masz rękę:lol:. Trzymam kciuczki za działeczke, oby Was nie załało:-(
  22. Witamy, Cocuś ślicznie pozuje, ale jakie ma śmieszne oczka:crazyeye:. Zapraszamy do nas:lol:
  23. Witamy i pozdrawiamy, Gracja jest sliczna i chyba smutna- teskni:-(
  24. Witamy i pozdrawiamy, foteczki sliczne. Zapraszamy do nas:lol:
  25. Witamy sie po przerwie, nadrobiłyśmy zaległości, foteczki Tofisia super, fotki działkowe również, no i sama pani sie ujawniła:crazyeye:super dogomanka. Pozdrawiamy i zapraszamy do nas:lol:
×
×
  • Create New...