-
Posts
2037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by FREDZIU
-
Witamy i nadal cierpliwie czekamy na foteczki:roll:
-
[quote name='jot11'][URL]http://i40.tinypic.com/155jhbm.jpg[/URL] ojejciu,jaka Fredzia jest śliczna :loveu::loveu::loveu: Poproszę więcej zdjęć.:multi:[/QUOTE] Na życzenie,:lol: bardzo proszę:lol: [IMG]http://i42.tinypic.com/10qxqv6.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/30xamwk.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/29opuog.jpg[/IMG] A tu Fredziula chce juz bardzo spać.
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/2nlfn9u.jpg[/IMG] Zgadnijcie gdzie mam głowę:eviltong: [IMG]http://i42.tinypic.com/23sbwvs.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/16jqb93.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/155jhbm.jpg[/IMG] Witamy wszystkich, u nas nareszcie słoneczko swieci, moze w koncu będzie wiosna
-
[quote name='jot11']Jak to nie odwiedza? Ja u Was jestem codziennie :multi: [URL]http://i44.tinypic.com/6faxpk.jpg[/URL] ślicznotka :loveu:[/QUOTE] [quote name='Viky i Ja']A ja to co ??? Też Was odwiedzam :) [URL]http://i44.tinypic.com/nlr4ic.jpg[/URL] ślicznota :)[/QUOTE] No tak dziewczyny, wy zawsze o nas pamiętałyście:loveu:, dzieki:lol:
-
[quote name='*kleo*']Fajny ma Fredziula bezpieczny balkon :) Ja nie wiem jak by moje się zachowały, ale miałabym obawy, w domu nie ma balkonu więc laski nieprzyzwyczajone.[/QUOT] Bezpieczny, jak kupiliśmy Fredziulę to trzeba go było zabezpieczyć, ponieważ ona była taka malutka, że wypadłaby przez luke między słupkami, ale teraz to czuję sie taka pewna, ze obszczekuje wszystkich, chroniąc nasze terytorium:evil_lol::evil_lol:
-
fAJNA GROMADKA I FAJNE SZCZYLKI:lol:
-
[quote name='pegaza']no nati zmartwilas mnie troche;) ale ja tez tak mam wiec ci wybaczam:eviltong:[/quote] no ok, raz mozna wybaczyć, ale dzis też nie ma fotek:-(
-
Prawie nikt nas nie odwiedza, pewnie to dlategi, że tak długo nas nie było, ale i tak damy parę fotek:roll: [IMG]http://i44.tinypic.com/nlr4ic.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/t9wjg1.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/6faxpk.jpg[/IMG] Jak Fredzia zoczy klamereczke to poprostu dostaje kotka:evil_lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/16bn9s8.jpg[/IMG] Właśnie zabrała klamerkę i nie chce oddać;) [IMG]http://i41.tinypic.com/120lf1k.jpg[/IMG]
-
Proszę wracajcie.
-
Patrzę, patrzę i nic nie widzę, gdzie fotki?:razz:
-
Wstydz sie, brak czasu dla Cocusia?:angryy:
-
No własnie albo zimno, albo katastrofa, albo pył, szok, a może naprawdę to już koniec:-(:-(
-
Zgadzam sie prezentuje sie młoda dama super, a maleństwa też niczego sobie:crazyeye:
-
Witamy, gdzieś na topiku czytałam iż wybierasz sie do fryzjerka, a dasz jakieś foteczki?:cool3:
-
[quote name='jot11'][URL]http://img401.imageshack.us/img401/7959/pict8931.jpg[/URL] Pixi to ma dobrze :p:p:p[/QUOTE] Zgadza sie Pixi ma dobrze, ja tez bym chciała poleniuchować:placz:i jeszcze ten pył, mam nadzieje ze nas nie zabije:angryy:
-
Witamy yokule i pozdrawiamy, a moze więcej fotek:razz:
-
Witam was dziewczyny, jak wasze samopoczucie, boicie sie końca świata:razz:, a jak tam słoneczko jeszcze u was widoczne, pyłku nie ma?:placz:
-
[quote name='Yoko2009']Śliczna dziewczynka i oczka ma na miejscu hehhhe:)[/QUOTE] Dziekujemy:evil_lol:
-
[quote name='*kleo*'][URL]http://i42.tinypic.com/azhz75.jpg[/URL] no jak to gdzie, przecie świecą na zielono :evil_lol: U nas też skarpetki są kradzione, ale Gracji i Tinie z wiekiem przeszło to pewnie Ulce też :p[/QUOTE] [quote name='megi82']u nas skarpetki sa nieruszane-lepiej potargac jest spodnie.Rozczochraniec słodki i ten jęzorek[/QUOTE] [quote name='Viky i Ja']Witamy piękne Panie :) U nas skarpetki nadal są na topie ;)[/QUOTE] [quote name='Pegaza']Slodki lobuz:loveu: [URL]http://i42.tinypic.com/azhz75.jpg[/URL] u nas tylko Livka podkrada..;)[/QUOTE] Dziekujemy za odwiedzenie naszej galerii i miłe slówka:oops: no te nasze yorkowe kochane złodziejaszki:eviltong:
-
[quote name='karkakarka']Hej Fredzie :D [URL]http://i44.tinypic.com/2ls6war.jpg[/URL] Fredzia sie wybarwia?[/QUOTE] Tak, tak, może na fotkach zawsze tego nie widać, ale pod czarnymi włoskami na tułowiu są bardzo widoczne stalowe włoski, a na brzuszku jest ich zdecydowana większość.:lol:
-
[quote name='jot11'][URL]http://i41.tinypic.com/2467z8w.jpg[/URL] potarganiec :evil_lol: śliczna jest :loveu:[/QUOTE] DZIEKI:oops:
-
Witamy Cocusiową grupkę, pozdrawiamy i dopominamy sie o nowe fotki:mad: