[quote name='jot11']Oj,Doti nie zazdroszczę Ci :shake: -30 :-o
Poproszę pięknie :mad::mad: i miło :mad::mad: o foteczki Pixuli :loveu: Właśnie,jak Pixi w tym mrozie? Ucieka pewnie od razu do domku co?[/QUOTE]
O dziwo nie:) Nas spacer zazwyczaj trwa pół godziny i nie zakładamy ubranka:) Moja Pixi to jakiś ewenement bo na dwór strasznie ciągnie i nie chce wracać:) A zaraz dodam foteczki ze spaceru oczywiście w towarzystwie borsuka:)