Heheheh co do podobieństwa z siostra to raz nam powiedzieli że jesteśmy bliźniaczkami:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A dzieli nas 4 lata :) A przyznam się że raz zapomniałam dokumentów zatrzymała mnie policja a w schowku były dokumenty siostry bo jej autem jechałam dałam je do kontroli i nikt się nie kapnął :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
No i na koniec coś wyraźniejszego bo poprzednie robione telefonem:) Mam nadzieję że tragedii nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bo mój chłop zrozpaczony że ma rudą babę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8510/pict8230.jpg[/IMG]
Tak więc troszkę Pixi:)
[IMG]http://img121.imageshack.us/img121/541/dsc00113ty.jpg[/IMG]
[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/759/dsc00112md.jpg[/IMG]
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7648/dsc00114j.jpg[/IMG]
I troszkę mnie:) Miał być blond ale zaryzykowałam rudy i wiecie co że mnie się podoba:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Z siostrą:)
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4498/dsc00119wq.jpg[/IMG]
[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2574/dsc00128qc.jpg[/IMG]
[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5071/dsc00130ms.jpg[/IMG]
[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3504/dsc00124cw.jpg[/IMG]
[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6705/dsc00127xs.jpg[/IMG]
Cześc dziewczyny właśnie wstałam i spadam do fryzjera nie wiem ile mi tam zejdzie ale myślę że nie szybko:) Trzymajcie kciuki abym łysa nie wróciła i w miarę normalnym kolorze:)
Aby wkleić zdjęcia trzeba je załadować i podlinkować. Później kliknąć to okienko co wygląda jak obrazek z drzewkiem:) Następnie kliknąć tą zakładkę FROM URL i tam wkleić link i gotowe:)
[quote name='jot11']Hej Doti,czy byłaś już u fryzjera? Masz nowy kolor? :cool3: Fajny ten identyfikator,też zamówię,ale chcę bez zdjęcia :lol:[/QUOTE]
Jutro się wybieram:) Aż się boję co z tego będzie:)
[quote name='chrupcia']i to mi sie podoba;):D Pixi w pościeli taki trójkącik z glowki sie zrobił:) identyfikator bardzo fajny, a to zdj na identyfikatorze to Pixi?:) i w ogogle to pierwszy raz Pixi w obroży widze:)[/QUOTE]
Tak tam jest Pixi:) Tylko bardzo kudłata:)
No to jak chcecie to macie:) Moja gwiazda:)
To medalik specjalnie dla Kariny:)
[IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2695/pict8222.jpg[/IMG]
[IMG]http://img697.imageshack.us/img697/5048/pict8224.jpg[/IMG]
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6914/pict8227.jpg[/IMG]
[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3947/pict8205.jpg[/IMG]
[IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8669/pict8204.jpg[/IMG]
[quote name='*kleo*']Ja na testy gimnazjalne nic się nie uczyłam, a miałam bodajże drugi najlepszy wynik w klasie :evil_lol:[/QUOTE]
Ja dokładnie tak samo jak się uczył systematycznie przez cały czas to zaliczy na 5:)
E tam będzie wszystko dobrze ja pamiętam moje testy gimnazjalne a strasznie narzekałam a na humanistycznym miałam 45/50p a na matematycznym 50/50p:) A wydawało mi się że źle napisałam:)