[quote name='madziasto4']Ja zmierzam do tego, żebyś się nie przerażała, że komuś 2 lata zajmuje zrobienie prawka.
Normalna sytuacja to 1 miesiąc wykłady, 1 miesiąc 30h jazd (mniej więcej miesiąc, może być i krócej), 1 miesiąc czekana na egzamin teoretyczny i 1 miesiąc czekania na praktyczny, ZDAJESZ i koniec. :)
Ja się uwinęłam właśnie w 4 miesiącach.[/quote]
Zgadzam się w zupełności ja też zaczęlam prawko we wrześniu a w grudniu w Sylwestra odebrałam już kwity i u nas też długo bo około 1,5miesiąca czeka się na egzamin:-( ale nie ma się co źle nastawiać trzeba wierzyć w siebie i że się uda za pierwszym razem:cool3: