[quote name='Chantell']noo jaka pannica :) ile dałaś za szeleczki? ja najbardziej lubię kupować obróżki.smyczki/szelki na lupine.pl :)[/quote]
Za szelki zapłaciłam 23zł +7zł przesyłka:loveu: Właśnie spojrzałam na tą stronkę lupine.pl i te same szelki tam kosztują 64,90zł :angryy: Niby to samo a jak zdzierają
[quote name='FREDZIU']Pixula jak zwykle piękniutka, czy Pixi ma podcinane włosk na pyzczku?:p
Szeleczki szałowe:loveu:[/quote]
Jeszcze nie miała podcinanych włosków na pycholku ani na główce od małego tak jej rosną:loveu: Bo jak się obcinaliśmy to jeszcze miała za krótkie i pani fryzjerka powiedziała że nie trzeba jeszcze obcinać:loveu: Zobaczymy jak będzie w zimę wtedy podskoczymy tylko na "wymodelowanie" pycholka, podcięcie łapek i co jakiś czas ucholków:loveu: