[quote name='chrupcia']Chyba spróbuje tej diety, czytałam o niej i nie jest taka zła, kiedyś stosowałam kopenhaską, ale na niej najdłużej 7dni wytrzymałam, strasznie wykańcza... pow siostrze o tej diecie i ponoć koleżanka schudła na niej 15kg, więc chyba dobra jeśli sie tak dużo chudnie, a czytałam że tą 4fazę stosuje się do końca życia i w każdy czwartek, tylko składniki z 1fazy, ale to chyba nie jest wykonalne(chociaż)... :) spróbujemy zobaczymy:)[/QUOTE]
Ja chyba też na dietkę przejdę bo stonowałam już kopenhaską i schudłam ponad 15 kilogramów a teraz już na mnie nie działa;(