[quote name='karkakarka']Hej!
Moja dziś tylko wąchała resztki chlapy pośniegowej, ale nie podobało jej sie, bo omijała wszystko co białe szerokim łukiem. Może jak spadnie taki prawdziwy śnieżek to będzie inaczej :)[/quote]
U nas jest sporo śniegu najchętniej rozdałabym go tym kto lubi zabawy w śniegu:placz: Nie lubimy z Pixi zimy bo robią się te śnieżne kuleczki we włoskach na łapkach:shake: Dobrze że mamy kombinezon bo jeszcze brzuszek byłby taki oklejony:placz: Dziś idziemy do fryzjera na podcięcie włosków na brzuchu i łapkach,duupce i ucholkach bo widzę że zaczyna lewo uszko opadać:placz::placz::placz: Ostatnio zaniedbałam jak uszka zarosły i później nie chciało wrócić do normy więc teraz wolimy zapobiegać :loveu:
[quote name='Skibka']Witamy!
[URL]http://img26.imageshack.us/img26/7327/pict7459.jpg[/URL]
Słodki szczurek.:loveu:
Sesja w kombinezonie też ślicznie, macie tak duż o śniegu a u nas prawie nic a Viki tak go lubi..:placz:
My mamy tylko wszędzie wodę..:shake:[/quote]
To przyjedźcie do nas śniegu u nas pod dostatkiem:evil_lol: