[quote name='dysia-u']dziś mamy w cieniu 28 stopni, nareszcie cieplusio
syn zanosił dzis papiery do nowej szkoły to zaczął sie nowy rozdział
Mejsula znów wczoraj wpadła mi pod maszynke bo jakoś szybko jej te włosiska rosną. Teraz nie ma mowy żeby jej było gorąco bo zaraz maszynka w ruch.
Powiem wam że teraz juz szybciej mi to poszło[/QUOTE]
Heh tak to właśnie jest jak się ma maszynkę w domu że ciągle w ruchu jest:)