rozmawiałam telefonicznie dzisiaj z pania Aneta. Pani poinformowała mnie ze pies na nia warczy , i ma swierzb. Ma bardzo mocne kłopoty zdrowotne, zle chodzi na smyczy. Zostal przywiziony brudny. Jak rozmawiała z pania Kinga to wszystko wygladało inaczej. Załatwia sie w domu chociaz wychodzi z nim bardzo czesto. Choroba skory Foksika jesy zarazliwa dla drugiego pieska .