To co piszesz to bardzo smutne. My przed Ogim mielismy Oka - Cezarka. Był tez duzy. Kiedy odchodził z tego swiata miał 14 lat. Ja osobiscie -tak jak my tu wszyscy kocham wszystkie pieski, ale słabosc mam do onkow.Mysle i nie trace nadzieji, ze moze znajdzie sie dom i ten piekny pies bedzie miał w nim miejsce..Osobiscie bym go wzieła , ale Ogi nie toleruje innych psiakow w domu