Jump to content
Dogomania

Joanna K.

Members
  • Posts

    830
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Joanna K.

  1. [quote name='Inez']A na co choruje? Czy DT jest w Szczecinie? Można by się umówi z lekarzami że będziecie z nim przychodzić na zastrzyki czy co tam on potrzebuje...[/QUOTE] Mały jest po poważnej operacji tylnej prawej łapki.. Miał gwoździowane biodro.
  2. Cieszę się że mała juz w domu ! Szybka akcja.
  3. [quote name='BajUla']Ja też gorąco pozdrawiam Pana Andrzeja i Pana Ryszarda, dla niego też nic nie było problemem tydzień temu:lol:[/QUOTE] Oby wszyscy tacy byli jak oni.Pan Andrzej dzisiaj był niesamowity...obserwowałam go. Ma serce do tych psów. Naprawdę.
  4. [quote name='some']jejku Ula w tym calym zamieszaniu zapomnialam zapytac... ale jutro dowiem sie wszystkiego... Pani Alina i tak byla wyjatkowa cierpliwa dla nas i odpowiadala na kazde pytanie .. a bylo ich mnostwo... :diabloti:[/QUOTE] Może mamy domek dla Pchełki ! Ula,wiesz jako Ola jest...pytań mnóstwo zadawała, i bardzo dobrze. chociaż ona trzeźwo myślała.:) Ja byłam skupiona tylko na "mojej"suni. Dodam tylko....nie chcemy jej oddać :D
  5. [quote name='some']Gapcio musi byc w schronie jeszcze min 3 tygodnie.. :( chcemy zadzwonic w poniedzialek bezposrednio do dokrtora Brzeskiego i zapytac u zrodla...[/QUOTE] Monika w poniedziałek zadzwoni i się wszystkiego dowie.
  6. Udostępniam na FB. Tu jest jej wydarzenie [URL]http://www.facebook.com/events/280301778706752/?notif_t=event_invite[/URL] Oby się odnalazła.
  7. [quote name='Fundacja Medor'][URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.336549099720883.70581.100000973877492&type=3[/URL] wydarzenie labka ze zgierza[/QUOTE] Tak, poszukujemy dobrego domku dla malucha :)
  8. [quote name='BajUla']No podobna, tylko duuużo mniejsza niż dog;), ale na filmie wydaje się duża:lol:. Wszystko u niej ok, bardzo chce bawić się z psami, ale jeszcze za wcześnie po tej sterylce, lepiej żeby nie fikała za bardzo, a towarzystwo jak się bawi, to na całego:lol:. Arlena mówi, że jej serce pęka, jak widzi jak ona chce do koleżeństwa:p ps Basia już po sterylce, wszystko ok:lol:, odsypia przy mnie, a jak się przebudzi, to chodzić chce;)[/QUOTE] Ulcia...lejesz miód na Nasze serca :B-fly::iloveyou:
  9. [quote name='Bass z rodziną']Juz po! pelno gratow i teraz mamy zakwasy:) a tak to wszystko dobrze z bassem tez:)[/QUOTE] Cieszę się że już po. Teraz odpoczywajcie :)
  10. [quote name='some']ona mi przypomina troche ScoobyDoo, chodzi podobnie jak on!:p ona jest taka smiesznotka:lol:[/QUOTE] Masz rację ! Ona taka troszkę dogowata jest jak ScoobyDoo :D
  11. Wizyta u weta konieczna. Martwi mnie jej stan ogólny. I ta krew...Trzeba ją dokładnie obejrzeć.
  12. [quote name='BajUla']Ola, wysłałam też Asi to samo:lol:[/QUOTE] Proszę bardzo.Wklejam fotki Sybira :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45f3781e1e2f1a3d.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1345/45f3781e1e2f1a3dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/156fc0fefa1f1766.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1396/156fc0fefa1f1766med.jpg[/IMG][/URL] Widać że jest szczęśliwy :loveu:
  13. [QUOTE]W tym momencie jest w domu jednej z wychowawczyn z internatu, ale moze tam zostac tylko do jutra :-([/QUOTE] Gdzie sunia trafi ? Jest DT dla niej ?
  14. [quote name='some']trzymamy kciuki, mi sie wydaje ze Luska znajdzie domek szybciej niz nam sie wydaje ;)[/QUOTE] Też tak myślę. ;) Fajna sunia...Kangurek kochany :loveu:
  15. [quote name='some']Asia on jest piekny! naprawde ma duzo z laba! stad ten cudny charakter :cool3:[/QUOTE] Piękny,piękny,a z takim charakterem domek się szybko znajdzie. Postaram się o to ;)
  16. [quote name='BajUla']No widzę Asia, że ty też sobie znalazłaś taką swoją "Lusię";), jak on Ci spokoju nie dawał...A on będzie w kojcu TOZowskim? A wiadomo jak w domu? A tak wogóle, to napisz, co wiesz, na ile lat go oceniają. Enigma, dzięki, głęboko wierzę, że nie zbankrutujesz i Luśka szybko zejdzie Ci ze stałych rachunków:lol:[/QUOTE] Tak, on jest w kojcu. Udało się Agacie go tam umieścić. ;) Ma wspaniały charakter,dogaduje się z innymi psami, więc nie było większego problemu. Jego wiek jest oceniany na 2 lata.młodziak.:cool3: Jutro może będzie miał "naprawiane" lewe oko. Trzymam kciuki za niego.
  17. [quote name='Enigma79']Wierzę, Asiu... i wiem, jak trudno jest, gdy psa się pozna osobiście, popatrzy w oczy, pogłaszcze... Bleki jest śliczny i jak piszesz kochany więc pewnie ma szanse na dom tylko gdzie mógłby na niego bezpiecznie poczekać ? :( W razie czego, macie ode mnie stałą deklarację 20 zł (tak jak na Lusię)[/QUOTE] Dziękuję.Ale spokojnie... Psiak jest pod dobrą opieką. Jest w kojcu tak jak Ula napisała.Wszyscy się nim zachwycają. :)
  18. [quote name='Enigma79']Jaki on śliczny...[/QUOTE] Na żywo jest jeszcze piękniejszy. :loveu: Zero agresji.Taki misiu. Wspaniały pies, tyle w życiu już złego przeszedł, a nadal ufa ludziom. Przez niego ryczałam cały ranek...zabierałam go od kobiety która się zlitowała i przez te kilka tygodni dala mu schronienie u siebie w garażu. Jak on za nią patrzył....:-(
  19. [quote name='BajUla']I na deser mms od Arleny, zobaczcie w końcu, jakie ONA ma "UCHY":p, w końcu postawione:cool3:.....a zobaczcie kto tam daaalekooo z tyłu zagląda??:evil_lol: [URL]https://foto.plus.pl/webgui/tmp/1804/48697321803/1/230220121353.jpg[/URL][/QUOTE] Nie mogę zobaczyć tego mmsa :placz::placz::placz:
  20. [quote name='BajUla']I ja witam pięknego chłopaczka, a co z tym okiem, tak na pierwszy "rzut oka"???[/QUOTE] Oczko będzie naprawione ;) A i przy okazji pozbawimy przystojniaka klejnotów :diabloti: [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403066_336335203075606_100000973877492_924764_1027652049_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/419713_336335279742265_100000973877492_924766_2039931648_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/422753_336335409742252_100000973877492_924767_176415034_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/394142_336335603075566_100000973877492_924768_1896147911_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/429414_336336406408819_100000973877492_924770_186744517_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/421617_336336469742146_100000973877492_924771_2138278736_n.jpg[/IMG]
  21. [quote name='BajUla']No co Ty, męska?:crazyeye: A ile sztuk, żeby się podzielić ewentualnie...:evil_lol:[/QUOTE] Ulka :evil_lol: Mam nadzieję że Maciek tego nie czyta :cool3:
  22. Dzisiaj miałam okazję go zobaczyc. Przewoziłam jego z Osiny do Goleniowa.:) Kurcze, on jest zarypiastym psem. Śliczny,ma małe problemy skórne tylko które są do wyleczenia.Duży, jest bardzo posłuszny. Pięknie jeździ w samochodzie. Ma około 2 lat. Fotek ,nie mam niestety.Mam nadzieję, że Dziewczyny w TOZie mu dzisiaj sesję zdjęciową. :D Powiem tak, gdybym mogła mieć 2 samca w domu to bym go zostawiła u siebie, ale nie wiem jaka by była reakcja Rafiego. :( [B] Szukam domu dla niego.Zasługuje na fajnego ludzia.[/B]
  23. [quote name='BajUla']Ja niestety nie mogę:oops:, jak ja wytrzymam? W domu?:diabloti: W sobotę?:diabloti: Pewnie ktoś Ci potowarzyszy:lol:[/QUOTE] Ulcia, będzie Mi brakowało Twojego towarzystwa..może dasz radę, co ? Zadbam o to, że nie bedziemy same...męska płeć będzie również ;)
  24. [quote name='BajUla']Aż taka jestem przewidywalna??:evil_lol: Jak moja Basia będzie się dobrze czuła po sterylce piątkowej, to w niedzielę pojadę:lol: ps trochę prywaty:oops: trzymajcie kciuki w piątek, bo chyba umrę...i to za mnie:placz:[/QUOTE] Ula, jesteśmy z Tobą. Pamiętaj.:)
×
×
  • Create New...