-
Posts
830 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Joanna K.
-
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Jeśli jeszcze nic nie macie to mogę załatwić miejsce w fajnym hoteliku za 300zł już z karmą. Mam tam nasze 3 psiaki.W razie czego podaję nr tel 660737137[/QUOTE] [B]Nescca[/B] Dziękujęmy :) -
Znajoma znalazła dzisiaj rano w lesie w Gdyni Dąbrowej (11.03.2012) biszkoptową labradorkę w czerwonej obroży. Suńka miła, grzeczna, widać, że z dobrego domu, w okolicach cieczkowych. Najpewniej zgubiła się właścicielowi. Posiada tatuaż w uchu. Została odwieziona do Gdyńskiego schroniska Ciapkowo, gdzie czeka na swojego pana. Wg tatuażu sucz jest z Jeleniej Góry.
-
PSY które przebywają w schronisku w Szczecinie ! Wątek zbiorczy
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Aj, serce zabolało :( Gdyby nie okoliczności to bym powiedziała że urocza fotka. Trzymam kciuki za mamusię :) [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2851/dscf8409b.jpg[/IMG] -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='jolam']A teraz powróćmy do szukania domu dla Cookiego ;-) chociażby DT[/QUOTE] Dziękuję Jolu za pilnowanie porządku na wątku Cookiego :) To 2 strona wątku biszkopta a My nadal o całym schronisku tu debatujemy. Zastanawiam się czy Cookie by dogadał się z Moim Rafikiem ;) -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='lidia509']A czy Ty Asiu, wybierasz się tam może w najbliższy weekend??[/QUOTE] Wszystko możliwe ;) -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='lidia509']To ja jestem autorką artykułu... Mam bliziutko do tego schroniska, zawsze wydawało mi się, że warunki są tram bardzo dobre, to nie jest stare schronisko, zostało przeniesione ze Stargardu do małej wioski podstargardzkiej. Wiem, że mają kilku sponsorów, to lokalne firmy... Naprawdę jestem w szoku po obejrzeniu zdjęć Asi :([/QUOTE] Przeniesione do wioski ? Żartujesz chyba. To "schronisko" jest w szczerym polu.! Ja byłam w tej wiosce, Kiczarowo to jest w całkiem innym miejscu. Błędne dane podają. Schronisko jest przy szosie w szczerym polu ! Lidka, musisz tam pojechać...zobaczyć to na własne oczy. -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Kochana Ty nie zartuj, ryba zawsze psuje sie od glowy. Juz od dluzszego czasu TOZ ma nowa nazwe towarzystwo wzajemnej adoracji. [/QUOTE] TWA....coś wiem o tym. -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Koszmar. A na pytanie czy sterylizują wszystkie suki dostałam odpowiedź, że to zależy... mają tak, że w danym miesiącu sterylizują np. 15 suk. więc nie wszystkie psiaki idą do adopcji wysterylizowane. Nie wiem ile psiaków jest przyjmowanych, ile jest adopcji. Nie mam pojęcia. Wiem, że schronisko ma 3 lekarzy. -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[INDENT][COLOR=#000000][FONT=Arial]Znajoma napisała krótki artykuł do lokalnej gazety,dodała równiez zdjęcia które zrobiłam.Artykuł dotyczy schroniska w Stargardzie Szcz. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.mmstargard.pl/[/URL] może jutro się ukaże, tu wrzucę treść. [COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR] Wczoraj koleżanka odwiedziła schronisko dla zwierząt w Kiczarowie w celu uzyskania informacji dotyczących konkretnego psa i to co tam zobaczyła, przyprawiło ją niemal o zawał. Psy mieszkają tam w okropnych warunkach, wszędzie wkoło jest woda. "To co zobaczyłam na własne oczy Mnie przeraziło. Psy w swoich boksach stoją po kostki w wodzie. Nie mają jak się położyć. Są całe przemoczone !!! Wstyd. Przecież to schronisko w Stargardzie jest pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami !!! " - wypowiedź koleżanki po powrocie ze schroniska. Schronisko na swojej stronie ma wymienionych sponsorów, jest to kilka lokalnych firm. Organizowane są zbiórki na jego rzecz. Pytanie więc co się dzieje z tymi pieniędzmi? Jak TOZ może pozwolić, by psy mieszkały w takich warunkach? Przecież działa dla ich dobra, więc dlaczego nikt się tym nie interesuje? ciekawa jestem komentarzy.... [/INDENT] -
PSY które przebywają w schronisku w Szczecinie ! Wątek zbiorczy
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że sunia została przeniesiona.Wczesniej była na północnej części schroniska, a tam marne szanse na wypatrzenie. Śliczna jest :) -
[COLOR=#000000][FONT=Arial]Znajoma napisała krótki artykuł do lokalnej gazety + zdjęcia które zrobiłam.Artykuł dotyczy schroniska w Stargardzie Szcz. [/FONT][/COLOR][URL]http://www.mmstargard.pl/[/URL] może jutro się ukaże, tu wrzucę treść. [COLOR=#000000][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][QUOTE] Wczoraj koleżanka odwiedziła schronisko dla zwierząt w Kiczarowie w celu uzyskania informacji dotyczących konkretnego psa i to co tam zobaczyła, przyprawiło ją niemal o zawał. Psy mieszkają tam w okropnych warunkach, wszędzie wkoło jest woda. "To co zobaczyłam na własne oczy Mnie przeraziło. Psy w swoich boksach stoją po kostki w wodzie. Nie mają jak się położyć. Są całe przemoczone !!! Wstyd. Przecież to schronisko w Stargardzie jest pod opieką Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami !!! " - wypowiedź koleżanki po powrocie ze schroniska. Schronisko na swojej stronie ma wymienionych sponsorów, jest to kilka lokalnych firm. Organizowane są zbiórki na jego rzecz. Pytanie więc co się dzieje z tymi pieniędzmi? Jak TOZ może pozwolić, by psy mieszkały w takich warunkach? Przecież działa dla ich dobra, więc dlaczego nikt się tym nie interesuje?[/QUOTE]
-
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Mąż na Mnie mówi...aferzystka :D -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='kahoona'] Po obejrzeniu tych zdjęć jestem w szoku, możesz byc pewna, że zapytam panią Filę czy to błoto jest normą. I zapytam jeszcze czy przeprowadzając kontrolę u Harłacza odnosiła sie do standardu własnego schronu - bo z tego idiotycznego zachowania wynika, że takie właśnie przyjęła kryteria.[/QUOTE] Nie wiedziałam że to taka afera wyjdzie z tego :-o Teraz boję się że Mnie nikt do schroniska nie wpuści. Pracownik schroniska poinformował Mnie, że psy miały wczesniej wypompowywaną wodę z boksów. W planach jest również wyrównanie podłoża, tak żeby woda mogła swobodnie spływać. -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Cookie, tak go nazwałam ma wątek na forum fundacji PRIMA :) Dziękujemy :D [URL]http://www.fundacjaprima.pl/forum/viewtopic.php?p=125105#125105[/URL] -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Trzeba pomóc tym psiakom :( -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='kahoona']Schronisko TOZ - normalka - czego się spodziewacie.... Jest na dogo ktoś od labków?[/QUOTE] Labki powiadomione. Fundacja Prima również ;) -
Ja bym po siwiźnie nie oceniała wieku psa. Np. z labkami tak jest, że jeden psiak w wieku 3 lat moze mieć oszroniony cały pychol, a inny w wieku 9 lat ani jednego siewego włoska. Mam takiego właśnie labka.Ma 9 lat a wygląda jak szczeniaczek :D
-
Biszkoptowy labrador...[URL="http://www.dogomania.pl/threads/224403-Smutny-wystraszony-labrador-w-quot-schronisku-quot-pod-Stargardem-%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/224403-Smutny-wystraszony-labrador-w-quot-schronisku-quot-pod-Stargardem-!!![/URL]
-
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='mama blanki']od wczoraj mam te fotki przed oczami, i wiele innych z FB... Dlaczego ta umieralnia funkcjonuje??? Czy Fila jest ślepa??? Jak pomóc tym psiakom? Przecież nasłanie TOZu na TOZ jest absurdalne;([/QUOTE] Właśnie...TOZ. Wstyd że to schronisko jest pod opieką TOZu. :shake: Trzeba wyciągać te psiaki stamtąd ! Wrzucam linka do reszty fotek które udało Mi się wczoraj zrobić. [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.345952252113901.72376.100000973877492&type=1[/URL] -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='some']melduje sie... jaki wycofany :( przypomina mi naszego Bossa ,ale Boss jest chyba 3 kroki do przodu bo bardzo ucieszyl sie z opuszczenia boksu[/QUOTE] On się boi ludzi, przy próbie złapania go i przypięcia smyczy biegał po wybiegu jak oszalały. Schronienie znalazł w budzie z której nie wyszedł do końca mojego pobytu. :( Serce boli... -
[B][I]Barry vel Cooki jest młodym, pełnym energii labradorem.Jest troszkę nieokrzesanym psiakiem, nie rozróżnia jeszcze co wypada a co nie. Potrzebuje swojego nauczyciela który go nauczy dobrych manier. Jest chłonna wiedzy i wykazuje zainteresowanie człowiekiem. To dobry zadatek na pilnego i dobrego ucznia. Barry uwielbia jazdę samochodem, kocha wszystkie napotkane psiaki na spacerze. U weterynarza zachowuje spokój. Jesli jesteś zainteresowany adopcją tego przystojniaka prosimy o kontakt.[/I] DANE KONTAKTOWE DO OSOBY, KTÓRA ZAJMUJE SIĘ PSEM:[/B] OLA 603840394 Kochani. Wczoraj w sobotę byłam w schronisku w Stargardzie Szczecińskim. To co zobaczyłam na własne oczy Mnie przeraziło.:crazyeye: Psy w swoich boksach stoją po kostki w wodzie.Nie mają jak się położyć.Są całe przemoczone !!! Wstyd. Przecież to schronisko w Stargardzie jest pod opieką [B]Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami [/B]!!! [QUOTE] Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce jest organizacją pożytku publicznego nr KRS 0000154454. od 1864 roku pomagamy zwierzętom okrutnie potraktowanym przez ludzi. Od 01.01.2011 r. do 31.12.2014 w drodze konkursu Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Stargardzie Szczec. zostało przekazane do prowadzenia Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami Zarząd Okręgu w Szczecinie z siedzibą Kiczarowo 29 Stargard Szczeciński [/QUOTE][B] Zbierają 1 % podatku[/B], organizują [B]zbiórki karmy w TESCO zbiórka na rzecz Schroniska, współpracują z wieloma zakładami pracy : [/B] [LIST] [*][SIZE=2][COLOR=#000000]Zakłady Mięsne "AGRYF" S.A. w Szczecinie [/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=#000000]Firma Handlowo - Produkcyjna "BOHUN" Sp.z o.o. w Szczecinie [/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=#000000]Baron-Drób w Starym Czarnowie [/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=#000000]"METABO" Polska Sp.z o.o. w Stargardzie Szczecińskim [/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=2][COLOR=#000000]DNHS "Poland" Sp.z o.o. w Szczecinie[/COLOR][/SIZE] [/LIST] A psy żyją w takich warunkach ? [URL]http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431097_345952645447195_100000973877492_948773_509190597_a.jpg[/URL] [URL]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430075_345952962113830_100000973877492_948781_450363515_n.jpg[/URL] [URL]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423252_346406602068466_100000973877492_950538_1725690233_n.jpg[/URL] Ale ten wątek chce poświęcić jednemu psiakowi który tam obecnie przebywa od grudnia.Ponad 3 miesiące... Moją miłością są labradory i jak go zobaczyłam to miałam ochotę od razu go stamtąd zabrać ! Ale nie mam jak.Mam samca w domu i nie wiem jak by się dogadali. Więc [B]szukam dla niego domku tymczasowego[/B] ! To jest ten psiak: [B]WIEK:[/B] około 4 lat [B]STAN ZDROWIA:[/B] szczepienie przeciwko wściekliźnie [B]RODOWÓD, TATUAŻ:[/B] brak [B]CHIP:[/B] brak [B]STERYLIZACJA:[/B] brak [B]ZACHOWANIE W DOMU I PODCZAS TRANSPORTU:[/B] nieznane [B]POSŁUSZEŃSTWO:[/B] pies jest bojaźliwy w stosunku do ludzi,uciekł do budy gdy chciałyśmy go zapiąć na smycz [B]STOSUNEK DO INNYCH ZWIERZĄT:[/B] raczej pozytywny, dzieli boks z innymi psami [B]STOSUNEK DO DZIECI:[/B]nieznane [B]MIEJSCE POBYTU PSA:[/B] Schronisko Mało jest informacji o nim.Nie ma możliwości sprawdzenia psa.Więc jest poszukiwane DT dla niego.Doświadczone DT. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd62d977af1f1e4d.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1422/bd62d977af1f1e4dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/508b192479e33dea.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1368/508b192479e33deamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ede14709b9b0de8c.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1422/ede14709b9b0de8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a653ef2132fcd3a.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1368/0a653ef2132fcd3amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/53c6fe1d040ff961.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/1413/53c6fe1d040ff961med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4000c57d195ed2b1.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1376/4000c57d195ed2b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b27e27d308bf099d.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1424/b27e27d308bf099dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3d9c81618a88bb0.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1235/d3d9c81618a88bb0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12e90918e04dffec.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1376/12e90918e04dffecmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Tosia w schronie !!!!!!! Wyrzucona jak śmieć.
Joanna K. replied to sylwia637's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwia637']Tosia dzisiaj została wyciągnieta przez Monike ze schronu, jest po sterylizacji. Pojechała do domu tymczasowego do Stargardu. Trzeba dziewczynę nagłaśniać. [/QUOTE] To jest ten szczeniaczek z łańcucha ? Wczoraj ktoś dzwonił do Mnie w sprawie szczeniaka na łańcuchu. Mała ma swój wątek ? -
Wspaniale...aż się łezka w oku kręci.Wspaniałe zakończenie.[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][SIZE=5][COLOR=navy]Warto pomagać [/COLOR][/SIZE]:klacz: [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT]
-
[quote name='ageralion']Some do mnie dzwonila wczoraj z ta super wiadomoscia :) Dziekujemy :calus: juz sle PW[/QUOTE] Przelew poszedł :)
-
[quote name='Ironiaaa']Ja mam takie pytanko czy jest ktos ze starogardu szczecinskiego kto moglby podjechac zrobic zdjecia do pseudohodowli? Sprawa jest pilna, szukamy pomocy! Dziewczyna ktora sie ta sprawa zainteresowala poinformowala fundacje Nadzieja Amstaffa i kilka innych osob ale bez zdjec nie da rady nic zrobic, a ona mieszka w Debnie![/QUOTE] Starogardu czy Stargardu ? Ja dzisiaj byłam w schronisku pod Stargardem Szczecińskim...