-
Posts
830 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Joanna K.
-
Bursztynowa LUSIA, skrajnie wychudzona sunia W NOWYM DOMU!!!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajUla'] Hotelik.....to za mało powiedziane, to prawdziwy psi dom:iloveyou:, sama sobie zaklepuję turnus latem:lol:. Boksy hotelowe??? Jakie boksy, to pokoje, kolorowe jak w przedszkolu, połączone z domem, prosto do salonu i na wybieg. Ogrzewana podłoga, poduchy i pełne SPA..[/QUOTE] Hmm,kurcze...psi raj :D -
W sobotę jadę go odwiedzić :)
-
Bursztynowa LUSIA, skrajnie wychudzona sunia W NOWYM DOMU!!!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
Ja się wogóle nie martwiłam o Luśkę. wiedziałam że dziewczyna da sobie świetnie radę, w przeciwieństwie co do Swojej opiekunki :diabloti: [quote name='BajUla'] A teraz smutna informacja:oops:, ukatrupicie mnie:mad:....zdjęć nie ma...aparat wysiadł...a baterie były naładowane, nie wiem co się stało...[/QUOTE] No tak, a Ja tak czekałam na nowe fotki Lusi...chciałam wrzucić na FB :cool3: Ok,poczekam. -
Bursztynowa LUSIA, skrajnie wychudzona sunia W NOWYM DOMU!!!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
Ulcia, czekam na fotorelację z dzisiejszego dnia ;) Jak tam Lusia ? -
[quote name='karolkamadry']Wafel jest dużym psiakiem, a w zasadzie potęznym...jest cudny i taki smutny...siedzi sam w kojcu od 1,5 roku, widziałam go ostatnio, aż mi się płakać zachciało. Jak coś to mogę jeszcze podejść i zrobić mu zdjęcia, takie bez krat.[/QUOTE] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403596_304325362943257_100000973877492_843258_105345022_n.jpg[/IMG]
-
Bursztynowa LUSIA, skrajnie wychudzona sunia W NOWYM DOMU!!!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
Ula ? Dlaczego nie ma nowych wieści z DT ? -
[quote name='Hałabajówka']Inaczej pomóc nie mogę ;( daj znać co i jak z nim.[/QUOTE] Może uda Mi się uzyskać więcej informacji na jego temat. Martwi mnie te jego oko, podobno jest uszkodzone :( W czwartek jadę do niego !
-
Psy na KWARANTANNIE ze schroniska (SZCZECIN)
Joanna K. replied to kamilqax95x's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny , wiecie coś więcej o tej suni ? [URL]http://schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/882[/URL] [IMG]http://schronisko.szczecin.pl/pliki/szczecin/882/213.12.jpg[/IMG] -
Ural samiec husky, z chorą łapką szuka domu !!!
Joanna K. replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Podnoszę Urala, "Naszego" Urala. Psa który mieszka obok boksu bliźniaczek. Z chorą łapką :) -
SYBIR - Cudny pies w typie alaskan malamut w nowym domu!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='some']karola dla nas "49" jest tym czarodziejskim i od niego zaczelysmy realizowac Nasz plan... takze faktycznie... Bass to zapoczatkowal i dla Nas ma to znaczenie, przynajmniej dla mnie... przesuwam sie coraz bardziej w prawo ;)[/QUOTE] Pamiętaj że My idziemy za Tobą ;) -
SYBIR - Cudny pies w typie alaskan malamut w nowym domu!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajUla']O Boże jak wy szybko piszecie!!!!!:mad: A tak NAPRAWDĘ, TO OGROMNA i główna zasługa Asi:iloveyou:, ona tam z tym komputerem takie cuda wyprawia, że te domy to same jej z ekranu wyskakują, ja nie wiem jak ona to robi, na 50 forach, 147 wątkach i FB z 879 znajomymi, wydarzenia "trzaska" jak szalona, ja to mam takie ruchy, same widzicie.... No i jak Some :iloveyou:zobaczyłam na wątku Bassa, to już sukces musiał być, chociaż dla tych kilku psiaków...Ten Abiś, to było dopiero wyzwanie...Dzięki:p[/QUOTE] Ulcia co Ty Kochana za głupoty tu wypisujesz :eviltong: Dziękuję że trafiłam Na Ciebie i Some. ;) Razem mozemy więcej.Bez Was to wszystko by się nie udało.Uzupełniamy się. :iloveyou: -
Bursztynowa LUSIA, skrajnie wychudzona sunia W NOWYM DOMU!!!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lusia91']Jak Lusia się czuje? Widzę, że Wy tu cioteczki macie "internetowe party" już jeszcze przed spotkaniem;)[/QUOTE] Mam nadzieję że Lusia nam to wszystko wybaczy. Również czekam na nowe wieści z DT. Jak tam Lusia się miewa :) -
SYBIR - Cudny pies w typie alaskan malamut w nowym domu!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lusia91']. Działacie dziewczyny jako wolontariuszki czy po prostu przychodzicie do schroniska jako osoba indywidualna, pomagając??[/QUOTE] Wolę określenie..."Wolny strzelec " To do Nas pasuje. -
SYBIR - Cudny pies w typie alaskan malamut w nowym domu!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolkamadry']a czy to ważne który boks? Ważne że kolejny psiak ma lepiej niż miał:) A dla Bass mega ukłony:)[/QUOTE] Dla Nas tak, My mamy plan, i staramy się go realizować powolutku. -
SYBIR - Cudny pies w typie alaskan malamut w nowym domu!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='some']wypraszam sobie!!! Bass to zapoczatkowal!!! ;) zaczelo sie od boksu 49 ;)[/QUOTE] Tak, od Bassa to wszystko się zaczeło ...teraz pytanie tylko od którego, bo prawdziwy Bass jest w boksie 42 a ;)a za tamten kojec jeszcze się nie zabrałysmy... -
SYBIR - Cudny pies w typie alaskan malamut w nowym domu!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajUla']Słuchajcie, niesamowite cały jeden kojec schroniskowy rozpoczyna nowe życie!!!!Hura!!!!Sybir i blizniaczki!!![/QUOTE] Cudowne wieści,Sybir powodzenia :) Ula pamiętaj, tam mamy jeszcze tego czarnego psiaka który dostał kostkę,pamiętasz ? no i Bajkała :) Jak ich wyciągniemy to będą 2 kojce schroniskowe. -
Bursztynowa LUSIA, skrajnie wychudzona sunia W NOWYM DOMU!!!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolkamadry']Asia to przecież nie koniec świata, a ja tu mam dużo miejsca do spania 180m na mnie i córkę to aż nadto:) O nocleg się nie martw:) Śniadanie gwarantowane:)[/QUOTE] Dzięki za nocleg ze śniadaniem, brzmi nieźle :D ale już mam taką wspaniałą duszyczke która Mnie przyjmie pod Swój dach ;) -
Wieści z Poznania [QUOTE]u bliźniaczek w porządku,są wykąpane, wyczesane na tyle ile się dały; dają się pogłaskać,problem jedynie z wychodzeniem z domu na spacery,trzeba je wynosić na rękach. Parę razy załatwiły nam się w domu,ale cóż....jutro dalszy ciąg czesania:[/QUOTE]
-
Bursztynowa LUSIA, skrajnie wychudzona sunia W NOWYM DOMU!!!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='tatankas']Enigma79 ja znam osobiście-cioteczka do rany przyłóż ;) Więc się nie martwię :) Na takie doborowe spotkanie też się piszę,o ile będę miała z kim dzieciaki zostawić,chyba,że chcecie zawitać do mnie ;)[/QUOTE] Kurka.... że Ja muszę w Goleniowie mieszkać...:( -
Bursztynowa LUSIA, skrajnie wychudzona sunia W NOWYM DOMU!!!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolkamadry']Ja już czekam na ten moment:)[/QUOTE] Ja już wszystko wiem :) -
Bursztynowa LUSIA, skrajnie wychudzona sunia W NOWYM DOMU!!!!!
Joanna K. replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='some']a to sie zgadza!! ;) ja wlasnie robie eksperymenta ze sledziami, jak wyjda to i na spotkanie zrobie ;)[/QUOTE] No tak, przecież plan Naszych działań nie będziemy omawiać tylko przy napojach :eviltong: