-
Posts
11562 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Awit
-
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Awit replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak Fadunio się miewa? -
Cudna, roczna JACK RUSSELKA- W ŚWIETNYM DOMKU, W 100LICY :)
Awit replied to Borówka16's topic in Już w nowym domu
Matko, co za suka!! Całe szczęście, bo nieustannie o niej myślałam! Borówka napisz koniecznie jak to było, i ciekawa jestem, i warto wiedzieć, bo nie daj Boże znowu coś podobnego gdzieś się może przydarzyć. Mam nadzieję, że teraz jej Pani już WIE jak ma jej pilnować. Na spacer powinna zakładać jej i szelki obrożę, czyli dwie smycze i adresatki obowiązkowo i czip, choć czipa ona chyba ma. I niech jej nie puszcza przez dłuuugie tygodnie a puszczanie niech kiedyś zacznie na 15 metrowej lince. No to się wypowiedziałam, i chcę poczytać jak się znalazła:-) Dobrze, że byłaś bo rozsiałaś swój zapach a jeszcze jak bluzkę zostawiłaś, to już jak wabik zadziałała:-) Zobaczcie, jak te nasze zapachy są ważne dla psów....... -
**Za stara na miłość? oj nie! Ma DS :) Maja za TM.
Awit replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O Boże, 10 lat, to jest kawał życia człowieka i 3/4 życia psa a nawet więcej:-( Nie mogę nic dołożyć, nie mam. To jest straszne, nie powinien pies tyle lat być w schronisku, ale co się dziwić, przy takiej ilości psów, skąd tylu ludzi adoptujących brać.... -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Awit replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Obrzydliwi są ci ludzie, zamiast wysterylizować sukę, rozmnażają a szczeniory podrzucają i myślą, że sprawa rozwiązana i poczucia winy nie mają, bo przecież nie zrobili krzywdy psom. Cóż te cudne psiaczki są winne.... Ale śliczne są, naprawdę postarałyście się, tak je ująć by zdjęcia tak pięknie wyszły. -
MAKS - nie słyszy!!! i co z tego??? I TAK MA NAJLEPSZY DOM NA ŚWIECIE!!!
Awit replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Maks leży mi na sercu, bardzo by chciała, żeby trafił na człowieka, który poczuje coś do niego. -
Trzy wyrzucone suczki! pilne DT/DS! Jednej po 4 m-ch w dt grozi schronisko
Awit replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Co z suniami???? -
Michu się zrasta - zbieramy na RTG! poratujcie choć złotówką...! :(((
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Widzę, że nie widzę już Micha z Tobą Paulina widoczną:-) -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
Awit replied to a topic in Już w nowym domu
To Karinkę do tych suczek z werwą można zaliczyć........ -
Wczoraj w w-wie z ds uciekła strachliwa sunia. Była na dt u borówki w łodzi, przedwczoraj chyba trafiła do stałego i sąsiad wchodził do mieszkania i uciekła przez drzwi na klatkę i na dwór i jej nie złapano:-( Agusia jak Majeczka będzie szła do domku, trzeba będzie dokładnie domkowi powiedzieć jakie są zagrożenia i co może psiak zrobić. Bo jak widać ludzie pojęcia nie mają, to co dla człowieka jest normalne, dla psa dramatycznie może się skończyć.
-
Jak Azor się czuje?
-
Priam nie żyje..... [']['][']['][']
Awit replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
On wszystko znaczy, ileś razy dziennie? Bo nie czytałam wszystkiego..... A mówisz mu stanowczo i głośno gdy zadziera nogę "NIE" ? Może trzeba by mu badanie moczu zrobić, może ma coś z pęcherzem? Leon znajomego wzięty z meliny przeze mnie, przez kilka tygodni znaczył a nawet parę razy do łożka robił kupę. Przeszło, wszystko jest ok. Nawet u mnie w gościach nasikał do łóżka mojego męża. A niedawno był tydzień, bo wyjechali i nawet kropelki. Moja Tereska po schronie przez dwa tygodnie sikała i kupę robiła pod oknem, nawet po spacerze... Primaverca wytrzymaj, to przejdzie, wytrzymaj.... Później Ci to wynagrodzi....Zobaczysz. I będziesz szczęśliwa. -
Cudna, roczna JACK RUSSELKA- W ŚWIETNYM DOMKU, W 100LICY :)
Awit replied to Borówka16's topic in Już w nowym domu
Albo klatkę łapkę z pachnącym żarciem wystawić jej tam gdzie nocuje.... -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
Awit replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, oficjalnie bezterminowy tymczas z prawem do opieki na całe jej życie. -
Malutka niewidoma Gałeczka ma już swój własny dom :))
Awit replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dlaczego Chojnice Kraków? -
Michu się zrasta - zbieramy na RTG! poratujcie choć złotówką...! :(((
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']W przeciwieństwie do mnie :))) Kur..sko niepoczciwa i stara :)[/QUOTE] To już nie moje słowa:-) -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
Awit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Kinia wysłałam 30zł, wejdę na konto i sprawdzę czy poszło. Wysyłam zawsze z banku przelewem. -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
Awit replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też trzymam kciuki i pozytywnie myślę. -
Cudna, roczna JACK RUSSELKA- W ŚWIETNYM DOMKU, W 100LICY :)
Awit replied to Borówka16's topic in Już w nowym domu
Staram się nie myśleć jak ona musi się strasznie czuć, zalękniona, przerażona, obce zapachy, hałas, nic znajomego:-( Borówka niech oni zostawią drzwi od klatki otworzone.......... Pamiętacie, w w-wie niedawno też uciekła sunia z mieszkania, ale się znalazła, tylko ona nie była aż tak lękowa... Bardzo mi jej żal... -
Michu się zrasta - zbieramy na RTG! poratujcie choć złotówką...! :(((
Awit replied to mru's topic in Już w nowym domu
Jak on poczciwie wygląda i on nie jest stary... -
Cudna, roczna JACK RUSSELKA- W ŚWIETNYM DOMKU, W 100LICY :)
Awit replied to Borówka16's topic in Już w nowym domu
Borówka a jak ona się kręci w okolicy, czy jest możliwość zostawienia na noc drzwi otwartych od klatki?? Ona ma coś z Twojego domu, kocyk, poduszka? Niech położą to na klatce i przed klatką może. Czy sąsiedzi wiedzą, żeby nie mieli nic przeciwko zostawieniu drzwi... Zabierz coś ze sobą co zostawisz u tej pani, żeby był Twój zapach... Bierzesz ze sobą psa którego sunia zna? Jakby był pies a ona będzie w pobliżu to może zwyczajnie podejść do Was.... Jak ona się kręci tzn, że jest duże prawdopodobieństwo, że w nocy podejdzie pod klatkę