Jump to content
Dogomania

Awit

Members
  • Posts

    11562
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Awit

  1. Miejmy nadzieję, że wstydu nie przyniosła siedząc sama w domu... Agnieszka, może zmienię tytuł, czy jeszcze nie?
  2. Nie jestem aż taka cierpliwa, nie mogąc się doczekać aż coś Fiera napisze, zadzwoniłam do niej. Na króciutko. Muńka miała wściekliznę szczepioną i jest wszystko ok. Jak Fiera wejdzie to może więcej napisze. Martasekret, Munia miała podejrzenie zaczynającej się cieczki, ale wetka stwierdziła, że podobne objawy przed 1 szą cieczką daje zapalenie pochwy i Fiera ma obserwować. [quote name='Fiera'] Ząbki i uszka zdrowe, dupkę p.doktor oglądała i być może jest początek zapalenia pochwy, co podobno się powszechnie zdaża tuż przed pierwszą cieczką.
  3. [quote name='obraczus87']Słyszałam, że najlepiej działa Sedalin w żelu - kiedyś Ajlii pisała, że nie miala przypadku aby nie poskutkowal..[/QUOTE] Wiesz, fizycznie to nic, ale psychicznie nie jestem spokojna odkąd go zobaczyłam w maju........... Już mam go dość..... Jak będę się wybierała, być może w następny weekend, to zaopatrzę się w żel. Wciska się go w kiełbasę? I psu smakuje? Oby nie zwiał z tym żelem w żołądku. Tylko jeszcze nie mam na hotel:-(
  4. Właśnie z zamkniętym podwórkiem sobie nie poradzę, bo go nie mają.... Na tabletkę sedalinu do 20kg wtedy nie zareagował. Gdyby miał na sobie obroże, tylko by go chwycili i mają psa. Bo na głaska lekkiego od podchodzi.
  5. Ja nie wiem, tak tylko napisałam, pełna podejrzeń co do łańcuchowych zamiarów ludzi:-)
  6. Taka śliczna, delikatna, nieduża, niekłopotliwa, przecież każdy prawie marzy o takiej suni....
  7. [quote name='mysza 1'] Mam nadzieję, że Szaruś pożyje sobie jeszcze... [/QUOTE] Ej no, chyba się nie wybiera nigdzie, taką mroźną zimę przeżył samotnie i to pewno niejedną, to teraz chyba się nie zawinie jak mu sweterek szykujesz....
  8. A jak ktoś przeczyta o łańcuchu, a ma w planach łańcuch, to nie oszuka? Bo gdyby o łańcuchu nie było, to w trakcie rozmowy może się wyda, że on ją chce na łańcuch....
  9. Mysza, za kilka m-cy śladu na tym cudnym brzuszku nie będzie, to wszyscy wiemy. A rybka będzie bezpłodna sobie śmigała już do końca życia:-) Ojejku teraz się przyjrzałam i ujrzałam jak ma ślicznie cipunię zakończoną czarnymi włoskami, zobaczcie!!:-)
  10. Fiera, od kilku dni nie piszesz nic.... Wiem, że Mundzia nie cieszy się wielkim powodzeniem ale parę z nas chętnie się dowie co u Was. Jak ta karma od azalii, jak Muńka, co ze stanem zapalnym pochwy, czy widać cieczkę, co ze szczepieniem...?
  11. Nie wiem czym dysponował sołtys, jeśli miał kojec z dachem, a taki mówił, że ma, to pies zwiać nie powinien. Nie wiem jak uciekł, nie wie tego nikt, prócz nich. Jestem na niego zła, bo za drugim razem jak go sąsiad zaprowadził to i tu mi się pchają słowa po których dostałabym bana, to wziął i zdjął mu obrożę i do dziś mu tej obroży sąsiedzi nie założyli, bo nie daje sobie. Więc nie wiem jak to będzie ze złapaniem. Za tydzień miałam po niego jechać, ew za dwa.
  12. Tak zerknęłam na wpłaty i czy się nie mylę, ale Dunieczka ma ponad 4tys uzbierane? Czy będzie miała jedno czy oba oczka operowane? Dunieczko za miesiąc będziesz po zabiegu!!
  13. Ona jest cudem natury:-) Lubię takie brzuszki ze szwem po sterylce:-) A z czasem i suteczki jej się zmniejszą:-)
  14. Może niech będą oba? Jeden na fundację, drugi na panią? Po co przecinać jej skórkę... Nie wiem, zróbcie jak uważacie, a wet co na to, dwa chipy nie zaszkodzą, chyba nie?
  15. Kochana, jaka musi być szczęśliwa mając nagle kilka swoich osób:-) Babcia niech jej podaje maleńkie smakołyki, żeby ją przekupić... A co do tego zostawania samej, Agnieszka może by poradzić się kogoś, czy już powinni ją uczyć zostawania czy jeszcze chwilkę poczekać? Jak w domu miałaby nauczyć się zostawać, to wiemy, wychodzić na chwilkę, wydłużać czas itd. Ale co do kojca to zupełnie nie wiem, a może tak samo? Tam kilka osób mieszka, prawda? Bo żeby ona nie przyzwyczaiła się za mocno, że cały czas ktoś jest, żeby diablica nie narobiła bałaganu jak zostanie sama.
  16. Ok, poprawię, ale zagwostkę miałam, nicki se dopasowywałam do imienia i nazwiska, i ronja mi najlepiej pasowało:-)
  17. Oczywiście pomyły mi się. Może szedł gdzieś ulicą i ktoś go wziął....<chyba fantazja>
  18. Poczytałam jak sobie wypełniają czas. I zastanowiło mnie, czy gdyby nie były we dwie a pojedynczo, to też by demolowały dom?
  19. To danavas pomysł miałaś:-)
  20. Śpij spokojnie maleńka:-(
  21. Czyli czarnego nie ma? Na brązowego zbieracie deklaracje i gdzie pojedzie?
  22. Na łzę nic nie poradzę, sama wyłazi:-) Kakadu, ja na wakacje chyba nigdzie indziej nie pojadę. Moja córka jest w bułgarii, dziś na plażę przyszła do nich malutka sunia, dzieci karmiły ją ciastkami, a oni w torebce dali jej wody:-( Dziś też widzieli kotkę ciężarną. Dużo bezdomnych psów i kotów widują codziennie:-(
  23. I co, wiemy coś? Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze.
  24. Dostałam na konto 30zł, na sierpień, wrzesień i październik dla Szarika. Tylko nicka nie znam, podam inicjały MGK-cioteczka:-) Przyznaj się kim jesteś? Dziękuję!! To ronja:-) Edit: Na dziś mam około 65zł deklaracji + 100 od MalgorzatyD, jeśli Livka poszła do domu. Brakuje do 200-35zł. Ale Szarik potrzebuje więcej, musi iść do weta, zaszczepić się, wykastrować. Ja nie dam rady finansowo:-( Oczywiście, że 20, 30zł dołożę, ale nie więcej. Mundzia też cały czas na minusie, a hotelik musiałam zapłacić.
×
×
  • Create New...