[quote name='Joy106']Idę z psami, ze swoją szkotką i owczarzycą, koleżanka z posokowcem, a druga z kundelkiem. Jedzie auto, zatrzymuje sie, pani otwiera okno i do nas;
- Przepraszam, czy to jakaś wystawa kynologiczna?
:lol:[/quote]
dobre :D to tylko się uśmiechnąć