-
Posts
6569 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by megii1
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
megii1 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina78']To może u megi w Serocku, jak mnie nie pogoni :) - że coś chcę Jej wcisnąć :)?[/QUOTE] Kochana do mnie jutro przyejżdża Onek na 6- 8 miesięcy. Wiesz o którym mówię?:) Miało być za miesiąc ale Pani zadzwoniła w czwartek i powiedziała, że wylatuje w niedzielę...Oznacza to, że od jutra mam Meksyk bo mam już spore stadko. Wprawdzie zapowiadają się dwie fajne adopcje dla Amigo (jest u nas rok) i dla Luny (pół roku) ale będę cokolwiek wiedzieć po weekendzie. Tyle, że u mnie są kojce - drewniane, przytulne ale kojce. -
[quote name='beka']Megi adres pls. Wyśle Ci ksiażeczke zdrowia Buki.[/QUOTE] Wysłałam:)
-
Pudelka daisy - piękna, mądra, chora... JUŻ W SWOIM DOMU!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do nowego domu Dorki - jak na razie wszystko w jak najlepszym porządku:) Dorka ładnie weszła do bloku, teraz pilnuje swojej miski i piłeczki. Starsza Sunia ma na nią focha, 5- letnia jej nie zauważa, a Dorka interesuje się tylko Pańcią:) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
megii1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy'][B]Mam od Megii1 namiary na dom w Krakowie, który by zainteresowany Dorką - nr. 8 na wątku. Dorka pojechała do domu:lol:więc może inny psiak skorzysta...[/B][/QUOTE] Własnie napisałam do Państwa, że ktoś się do nich w najbliższym czasie odezwie. -
Pudelka daisy - piękna, mądra, chora... JUŻ W SWOIM DOMU!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']SUPER:multi:wspaniałe wiadomości:lol: Szczęścia sunieczko:loveu: Megii1 jesteś wielka:loveu:[/QUOTE] Ja się będę cieszyć za parę dni, jak się sunia zaaklimatyzuje. A wielka to będę ale za parę miesięcy bo na razie to 3 miesiąc i mało widać. Energy, mam namiar do domu w Krakowie - mail i telefon. Komu mam podesłać? -
Pudelka daisy - piękna, mądra, chora... JUŻ W SWOIM DOMU!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']I co z domkiem???[/QUOTE] Generalnie Dorką zainteresował się trzy domy - z Warszawy, Białegostoku i Krakowa. Dom w Białymstoku został sprawdzony przez Ula83 i jest bardzo fajny. Ale ponieważ mieszkam koło Warszawy więc stawiałam na dom tu. Niestety totalna porażka... pojechałyśmy z Dorką, Pani niby chciała ale co powie mąż... Proponowała, żeby Dorka została do niedzieli to może jak mąż ją zobaczy to zostanie. Nie zgodziłam się na to bo nie chciałam mieszać Suni w głowie, tym bardziej kiedy zobaczyłam jak cieszy się widząc blok, klatkę schodową, windę. Ona naprawdę była szczęśliwa , że jest w bloku. Nie chciałam, żeby za parę dni miała kolejne rozczarowanie Ale nie ma tego złego bo dziś mój sąsiad jechał do Białegostoku i Dorka o szóstej rano pojechała z nim:) Zadzwoniłam właśnie do Pani i wiem, ze już są razem ale zadzwonię do nich na dłużej jak będą w domu. Dorka będzie mieszkać w bloku i będzie miała do towarzystwa 16-letnią sznaucerkę, 5 - letnia kundelkę i chyba jeszcze szczurki i papużki także wesoło:) -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
megii1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Przynajmniej raz na dwa tygodnie jest darmowy transpoort do Katowic a czasem i do Krakowa z Wwy. Ale ja zawsze staram się znaleźć dom bliżej DT.[/QUOTE] Pewnie myślisz o Figu:) Znam ten transport bo przywiozła mi min Dorkę z Sosnowca. W Warszawie Pani się waha, Kraków za daleko, a do Białegostoku mam i transport i rodzinę męża, która czasem odwiedzam także mam nadzieję, ze będzie ok. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
megii1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Jak wybierzesz dom dla Dorci, to podziel się pozostałymi kontaktami z innymi pudlami w potrzebie.[/QUOTE] Oczywiście, inaczej bym nie zrobiła. Chyba zrezygnujemy na dzień dzisiejszy z Krakowa bo nie wiem jak ogarnąć tam transport ale dam znać wieczeorem. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
megii1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Dorka też może jutro pojedzie - mam dla niej w sumie trzy domy do sprawdzenia. Jeden w Warszawie, w Białymstoku i w Krakowie:) Dziś wizyta przedadopcyjna w Białymstoku, jak wyjdzie ok to jutro Sunia jedzie:) -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwop'] megii bez sensu żebys codziennie zdjęcia Kropce robiła :)[/QUOTE] Wiesz i tak cały dzień jestem w domu z psiakami także problem to nie jest ale myślę że co parę dni da zauważyć się zmiany. Kropeczka coraz bardziej się otwiera, coraz częściej się uśmiecha:) -
Spuchnięta z głodu sunia... Kropka znalazła wspaniały DOM !!! :-D
megii1 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Kurcze, nasz kaukaz jest z Celestynowa... Słuchajcie mam taki plan, ze na razie nie robię fotek Kropce - zrobię w weekend - żebyście widziały ją co parę dni i pisały czy widać różnice w jej wyglądzie:) -
No w kojcu niestety znowu niespodzianka - dam mu dziś wcześniej drugi posiłek to może wytrzyma. W ciągu dnia jest czysto. Dropek jest bardzo energiczny, skacze jak piłeczka w kojcu żeby wyjść - tak śmiesznie odbija się z czterech łap. Jest bardzo energiczny; dużo znaczy teren - i w kojcu i na wybiegu; przy suczkach szaleje. Myślę, że dla niego dobrym rozwiązaniem byłaby kastracja bo w domu też może znaczyć ściany - to taki temperamenty mały psiak.
-
Pudelka daisy - piękna, mądra, chora... JUŻ W SWOIM DOMU!!!!
megii1 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
Z domkiem na razie cisza ale zapraszam na bazarek dla moich tymczasowiczek:) w tym Dorki:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199912-Dla-Dorki-i-Tinki!!!-Obni%C5%BCka-cen-i-nowo%C5%9Bci!-Buty-ubrania-bizuteria!-do-16.01.2010[/url]!! -
Zapraszam na bazarek dla moich tymczasowiczek:) Tinki też:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199912-Dla-Dorki-i-Tinki!!!-Obni%C5%BCka-cen-i-nowo%C5%9Bci!-Buty-ubrania-bizuteria!-do-16.01.2010[/url]!!
-
SZKIELET PSA ZAGŁODZONA, młoda, piękna onka!!! Potrzebna każda pomoc!!!
megii1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla moich tymczasowiczek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199912-Dla-Dorki-i-Tinki!!!-Obni%C5%BCka-cen-i-nowo%C5%9Bci!-Buty-ubrania-bizuteria!-do-16.01.2010[/url]!! -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
megii1 replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla moich tymczasowiczek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199912-Dla-Dorki-i-Tinki!!!-Obni%C5%BCka-cen-i-nowo%C5%9Bci!-Buty-ubrania-bizuteria!-do-16.01.2010[/url]!! -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
megii1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla moich tymczasowiczek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199912-Dla-Dorki-i-Tinki!!!-Obni%C5%BCka-cen-i-nowo%C5%9Bci!-Buty-ubrania-bizuteria!-do-16.01.2010[/url]!! -
Zapraszam na bazarek dla moich tymczasowiczek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199912-Dla-Dorki-i-Tinki!!!-Obni%C5%BCka-cen-i-nowo%C5%9Bci!-Buty-ubrania-bizuteria!-do-16.01.2010[/url]!!
-
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla moich tymczasowiczek:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/199912-Dla-Dorki-i-Tinki!!!-Obni%C5%BCka-cen-i-nowo%C5%9Bci!-Buty-ubrania-bizuteria!-do-16.01.2010[/url]!! -
Porzucona w rowie SONIA - JUŻ W NOWYM DOMKU!!! :) WRESZCIE :)!
megii1 replied to P78's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od zawsze uśmiechniętej Soni:) [IMG]http://images45.fotosik.pl/523/5f88435d5767daf2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/515/e2344e2a7358a239med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/357/86b23d5ccad6cf0bmed.jpg[/IMG] -
Pozdrowienia od Buki i mojego stada:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/520/7cc32a720d4e1cdcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/515/1e74d1f03f58f90bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/520/fabb279c6cd32046med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/514/f6f6fc10e78448edmed.jpg[/IMG]