Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Ja już proszę Idusiek o pomoc, to możesz się dołączyć w prośbach:) Ważne jest to , ze Kropka bardzo lubi być w domu i jest bardzo grzeczna.
  2. Dzięki Iduś:):):) Czy Kropka ma dobre zdjęcia do ogłoszeń?
  3. [quote name='Mysza2']ale te uszka na boki ma. Taki jeszcze wystraszony i niepewny biedak.[/QUOTE] On tylko taki wystraszony jest przy aparacie. Normalnie skacze, biega, szczeka jak nas widzi i dominuje koleżankę z kojca.
  4. [quote name='Fela']Zdjęcia będą, ale nie z domu. Bo ten super dom okazał się niezbyt super. Sawana, przemianowana na Lunę, wczoraj została zwrócona z adopcji. W takim trybie, ze nawet nie będę komentować. Przywiozła ją Pati-c. Suka jest w hotelu, teraz pod opieką naszą, czyli Psów Niczyich (choć w zasadzie to nie my ją zabierałyśmy ze schronu i wydawałyśmy do adopcji) Nie wróciła na tymczas do Megii z powodu braku miejsc i zapsienia. Dla Sawany - Luny to kolejna trauma, kolejni ludzie w jej życiu. Jest zestresowana, smutna, chodzi z podkulonym ogonem. Jest po prostu BIEDNA!! Prosimy o pomoc w szukaniu jej odpowiedzialnego domu. Prosimy o pomoc w finansowaniu jej. Prosimy o wszelką pomoc. Sawana przyjechała zaopatrzona w kołnierz - okazało się, ze ma jakąś ranę na ogonie. Niestety nikt mi o tym nie powiedział. A to może mieć rózne przyczyny. Ma też w książeczce wpisane chroniczne zapalenie spojówek (też nie wiedziałam). Dostała też karmę na wynos - tanią, marketową. Przyczyny jej zwrotu są sprzeczne, słyszałam kilka wersji, więc żadnej nie wierzę. PS Megi, proszę, zmień tytuł, poproś moda o przeniesienie wątku. Możesz treż poprosić o przepisanie go na mnie?[/QUOTE] Ja też nie słyszałam o kołnierzu, ani o ogonie ani o spojówkach...I też nie chce komentować przyczyn zwrotu Suni bo nie ma to sensu bo za każdym razem słyszałam coś nowego. Nie wróciła do nas przede wszystkim dlatego ze mam kojce zewnętrzne a nie wyobrażam sobie psiaka po trzech miesiącach w mieszkaniu, znowu w kojcu... Wykupiłam już dla Suni pakiet ogłoszeń u Elmiry, pewnie pojawią się już w przyszłym tygodniu. Fela dziękuję za pomoc, nie musiałaś, a nie zostawiłaś mnie samej. Zaraz zmieniam tytuł i piszę do moda.
  5. Jeszcze to dałam rade ale reszty nie umiem zmniejszyć, mogę komuś podesłać? Fajne są:) [IMG]http://images43.fotosik.pl/672/54c0c743547c0ee5med.jpg[/IMG]
  6. Ale ona jest tak żywa , że naprawdę w kojcu zrobiłaby sobie krzywdę. Jeszcze się wyszaleje.
  7. Mogę prosić adres mailowy do kogoś umie zmniejszać fotki:)?
  8. Dziewczyny, zamówcie ogłoszenia dla Kropeczki. Ja już lepszych zdjęć niż dziś chyba nie zrobię:) Częśc wstawię a część wyśle do kogoś kto umie zmniejszać. [IMG]http://images37.fotosik.pl/625/2b74abfebcfb46abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/671/2b96f53683b4420cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/673/ace0c02440e91be9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/665/1fb5ec3d0a268103med.jpg[/IMG]
  9. [quote name='gusia0106']Megii mogłabym wpaść jutro koło południa? ;)[/QUOTE] Widzę, że brak zasp Cię przekonał:) Zapraszamy:)
  10. Bardzo się ciesze , że Dropek ma taki fajny domek:) i że taki grzeczny jest chłopak:)
  11. A oto Amelka dziś:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/619/0e7fb0bd845c3624med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/659/4055cb142f9d487fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/659/da6fc9d72e10339dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/664/94ef9891c0206006med.jpg[/IMG]
  12. [quote name='gusia0106']Super jest :) Duży?[/QUOTE] Mogłabyś nas odwiedzić i sama zobaczyć. Nie ma zasp:)
  13. [quote name='gusia0106']Super jest :) Duży?[/QUOTE] Tak na moje oko 35 kg:) ale jeszcze przytyje.
  14. I ostatnie na dziś:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/647/7b8f753b0a3ec059med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/667/c810a742c11f99bemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/627/25a9a9e7fa46a4camed.jpg[/IMG]
  15. Kręcił się wczoraj jak widział miskę, ogon ma trochę postrzępiony ale ja nie zauważyłam jak na razie żeby się nim interesował. Jest zrelaksowany:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/664/1fe0a926e8ca0eefmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/664/f2bd375182dca8aemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/667/f0cdc879889cb115med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/667/cada6cb6dcf14706med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/666/80e283a1647778b9med.jpg[/IMG]
  16. Tu już z nową koleżanką Schilą:) Bardzo się polubili:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/666/33b35b1c048885e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/664/2b67e24fcaab341dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/619/388174c2cd49c093med.jpg[/IMG] Dziewczyna nauczyła go nawet nosić patyki:) [IMG]http://images40.fotosik.pl/647/f759fb4f783b2ea9med.jpg[/IMG]
  17. Budyń jest rewelacyjny, od dziś ma nową koleżankę, jest grzeczny i w ogóle... ale to później. Dziś zauważyłam, że mam coś nie tak z lewą przednią łapą. Tak jakby miał kiedys złamana i krzywo na nią staje. nie przeszkadza mu to w chodzeniu ale jest widoczne chociaż ja to zobaczyłam dopiero dziś. [IMG]http://images39.fotosik.pl/659/dd3e609ec09d9452med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/665/32cfb401d9adfa6bmed.jpg[/IMG]
  18. [quote name='idusiek']smieszny ten lisek:)[/QUOTE] Znalazłaś:) w weekend porobię mu jeszcze fotki w domu i może byłabyś tak miła i w ogóle:)?
  19. [quote name='gusia0106']Super :) Fajne wieści :) Daj znać czy wchodzi do budy i czy się nie drze ;)[/QUOTE] W ogóle nie szczeka, a do budy wchodzi bo wywalił trochę słomy. Jakiś taki grzeczny, odpukać:)
  20. Trochę bliżej poznaliśmy się z Budyniem i powiem Wam , ze jest cudowny. Razem sprzątaliśmy,różne rzeczy na wybiegu... Na początku w ogóle mnie nie zauważał ale jak przykucnęłam i zawołałam go jego pięknym imieniem, przyszedł, dał się pogłaskać. I potem już ciągle podchodził, chciał się miziać, w końcu zaczął tarzać się szczęśliwy w śniegu i dał się wygłaskać po brzuszku. A potem, na komendę, usiadł i podał łapę:) Do psów jest bardzo grzeczny - przynajmniej na odległość, a jak przechodzi koło kojca dominatora Briada to robi to prawie przy ziemi. I pięknie je - jak nasza Sara - na leżąco:) Jutro dołączy do niego koleżanka:)
  21. [quote name='mysza 1']Magda, wyślesz mi pilnie ten rachunek za hotel, który płaciłam? Zaraz adres podam.[/QUOTE] Szybciej będzie jak mnie odwiedzisz:) i sama odbierzesz:)
  22. No i Budyń już u nas:) Jak na początek to jest spokojny, zrównoważony, wcale się nie kręci i nie interesuje innymi psami. Wypuściłam go na wybieg z moją Korą, której w ogóle nie zauważył mimo, że go obszczekała. Wąchał, mało znaczył teren, w ogóle nie wiele się mną interesował. Dopiero jak wyjęłam szynkę do aniprazolu ( trzy dni po 3,5 tabletki po 6 zł każda) to mnie zauważył i nawet polubił. Dostał od nas obrożę z adresownikiem, tak na wszelki wypadek, za godzinę mamy porę karmienia także kolacja też będzie. Bedzie wychodził na wybieg i spacerki z moim sukami bo dla mnie on jest za duży na testy czy polubi Miszę lub innego samca:) Poza tym ma typowy ostrowski zapach ale jest mróz także nie jest to bardzo odczuwalne. Dostałam do niego książeczkę, a w niej odrobaczenie, zabezpieczenie przed kleszczami i szczepienie na wściekliznę. Mimo tego zabezpieczenia, zastanówcie się na obrożą przeciwkleszczową albo czymś innym bo u mnie są kleszcze - nasza zjada Lisek miała wczoraj trzy. Obroża Kiltix to wydatek 50 zł już z wysyłką. A oto pierwsze fotki od nas: [IMG]http://images37.fotosik.pl/614/6922d4776163ff1emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/642/2eb5ec204bd88595med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/476/5c5b95cc3fb0493dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/654/30fa495a1336e31cmed.jpg[/IMG]
  23. To moja osobista Sara znaleziona w lesie:) Z bazarku dla Kropki, drugiego, uzbierało się trochę ponad 20 zł. Z nadwyżki tamtego kupiłam olej i zamówiłam szelki dla Kropki. Mam propozycję, ze dołożę do tych 20 zł swoje 25 zł i kupię dla Kropki obroże przeciwkleszczową Bayera Kiltix. Może być? A co z ogłoszeniami dla Kropki? Ja bym jeszcze zrobiła jej parę fotek w domu, może w ten weekend i ruszyła z ogłoszeniami.
  24. Zapomniałabym napisać, sterylka Kropeczki to koszt 300 zł. Możemy planować na około 15 marca. I jeszcze jedno - odmłodziłam lekko małą - w książeczce ma rok urodzenia 2009:)
  25. I Kropeczka w towarzystwie:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/660/de4153c06180e57bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/621/0a62a272406a9f95med.jpg[/IMG] i moje ulubione - muszę je wkleić na następny fotokonkurs na dogo:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/658/22d184f3940dc4dcmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...