Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. [quote name='iwop']Meggi a jak nazywa sie ten specyfik?[/QUOTE] Napisałam wyżej:) Vitalin Max
  2. [quote name='anett']że tak jeszcze raz dopytam;) A profilaktycznie już wzięłam receptę i wykupiłam więc jak Mysza chcesz to podaj proszę adres, wyślę dla Amelki.[/QUOTE] Mysza chwilowo nieobecna więc ja wysyłam pw z adresem.
  3. A jeżeli chodzi o chodzenie Kropki na smyczy, to pytanie to osób deklarujących się dla Kropki, to pomyślcie nad szelkami dla Suni. Myślę,ż e nauka chodzenia na smyczy szła by nam zdecydowanie szybciej. Mam jeszcze na koncie 41 zł za bazarku Kropki - tyle zostało po leczeniu biegunki, szczepieniach, zakupie vitalin max - bo czekam na odpowiedz Merkurdagur w kwestii oleju dla Kropki. Spokojnie starczyłoby też na szelki. A jeżeli chodzi o specyfik , który dostaje Kropeczka to jest naprawdę rewelacyjny - widać po Kropce, Zawiera witaminy A, B1, B2, B6, C, PP , D, E, beta karoten, cynk, selen, mangan, magnez, miedz, fosfor, żelazo i do tego omega 3 i 6. Nie widziałam go na allegro bo moja wetka ma go z hurtowni weterynaryjnej ale polecam.
  4. [quote name='Dogo07']Czyli suczka nie jest jeszcze do adopcji ?[/QUOTE] Jeżeli o mnie chodzi do Kropka bo sterylce jest jak najbardziej do adopcji. Jest sprawdzona w domu, w stosunku do dzieci, innych psów. Jeżeli dom będzie zainteresowany to sterylkę można zrobić szybciej. Dziś Sunię widziała moja wetka i powiedziała, że patrząc na nią jej waga jest już w dolnej granicy normy. sunia została dziś zaszczepiona na wściekliznę i wirusówki takzę trzeba by odczekać około tygodnia do sterylki i tyle. Kropeczka to wyjątkowo przytulaśny psiak i myślę, ze każdemu da wiele radości. Jedyny mankament to chodzenie na smyczy ale nie ma z tym tragedii.
  5. W ramach uzupełnienie rozliczenia:Kasia wpłaciła nam zaliczkę na hotel w kwocie 160 zł, z tego 30 zł zostało przeznaczone na odrobaczenie Karinki aniprazolem a reszta poszła na hotel. Czyli: +[B]130 hotel[/B] + [B]30 odrobaczenie[/B] Płatność za hotel będzie do pierwszego czyli za luty do dopłaty jest [B]79 zł[/B]; Kasia przeleje mi również pieniążki na obrożę przeciwkleszczową Kiltix Bayera [B]45 zł[/B] i [B]30 zł [/B]na szelki dla Karinki. Chciałabym, żeby przy sterylizacji wetka założyła jej szelki, żeby nie męczyła się już na obroży pózaciskowej, z doświadczenia wiem, ze szelki będą wygodniejsze. A Karinka dziś zrobiła mały postęp. Rano i wieczorem psiaki z kojców wyprowadza mój Darek; Karinki nie wyciąga bo ja to robię koło dziesiątej. wypuścił psiaki na wybieg a Karince zostawił otwarty kojec. Jak sunia zorientowała się , że go nie mam w okolicy, wyszła z kojca, załatwiła się przed nim i znowu nawiała do budy. Wiem, ze to drobne kroczki ale myślę, że od przyszłego tygodnia ruszymy pełna parą i Karinka jeszcze nie raz nas zaskoczy:)
  6. [quote name='iwop']jeju... Megii ty chyba psa podmieniłaś! :crazyeye: [IMG]http://images45.fotosik.pl/642/8db9006ece2b625fmed.jpg[/IMG][/QUOTE] Większa jest troszkę:) Ale jeszcze przytyje bo ona lubi jeść. Naprawdę myślę, ze czas pomyśleć o sterylce tym bardziej że jest już u mnie trzecia w kolejce - czyli najwcześniej za 4 tygodnie.
  7. [quote name='Dogo07']A sunia ma jakieś ogłsozenia ?[/QUOTE] Jeszcze nie, ale myślę, ze wkrótce.
  8. Zapraszam na bazarek dla Kropeczki (przecena) i na bazarek dla Zakochanej Pary:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/202589-Reaktywacja-bazarku-dla-Kropki-przecena!-Ciuchy-i-ksi%C4%85%C5%BCki-do-23.02.1011[/url]!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202588-Ciuchy-buty-i-inne-dla-Borysa-i-Lili-)Dc-clockhouse-evie-wrangler.Do-23.02.2011-[/url])
  9. Zapraszam na bazarek dla Kropeczki (przecena) i na bazarek dla Zakochanej Pary:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/202589-Reaktywacja-bazarku-dla-Kropki-przecena!-Ciuchy-i-ksi%C4%85%C5%BCki-do-23.02.1011[/url]!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202588-Ciuchy-buty-i-inne-dla-Borysa-i-Lili-)Dc-clockhouse-evie-wrangler.Do-23.02.2011-[/url])
  10. Zapraszam na bazarek dla Kropeczki (przecena) i na bazarek dla Zakochanej Pary:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/202589-Reaktywacja-bazarku-dla-Kropki-przecena!-Ciuchy-i-ksi%C4%85%C5%BCki-do-23.02.1011[/url]!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202588-Ciuchy-buty-i-inne-dla-Borysa-i-Lili-)Dc-clockhouse-evie-wrangler.Do-23.02.2011-[/url])
  11. Zapraszam na bazarek dla Kropeczki (przecena) i na bazarek dla Zakochanej Pary:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/202589-Reaktywacja-bazarku-dla-Kropki-przecena!-Ciuchy-i-ksi%C4%85%C5%BCki-do-23.02.1011[/url]!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202588-Ciuchy-buty-i-inne-dla-Borysa-i-Lili-)Dc-clockhouse-evie-wrangler.Do-23.02.2011-[/url])
  12. Zapraszam na bazarek dla Kropeczki (przecena) :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202589-Reaktywacja-bazarku-dla-Kropki-przecena%21-Ciuchy-i-ksi%C4%85%C5%BCki-do-23.02.1011"]http://www.dogomania.pl/threads/202589-Reaktywacja-bazarku-dla-Kropki-przecena!-Ciuchy-i-ksi%C4%85%C5%BCki-do-23.02.1011[/URL]!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202588-Ciuchy-buty-i-inne-dla-Borysa-i-Lili-%29Dc-clockhouse-evie-wrangler.Do-23.02.2011-"][/URL]
  13. Zapraszam na bazarek dla Kropeczki (przecena) i na bazarek dla Zakochanej Pary:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/202589-Reaktywacja-bazarku-dla-Kropki-przecena!-Ciuchy-i-ksi%C4%85%C5%BCki-do-23.02.1011[/url]!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/202588-Ciuchy-buty-i-inne-dla-Borysa-i-Lili-)Dc-clockhouse-evie-wrangler.Do-23.02.2011-[/url])
  14. Kropka ma trzy lata, dom odwiedza i jest czyściutka, w kojcu nigdy się nie załatwiła:) Uwielbia się przytulać. W domu kładzie się jak najbliżej człowieka i jakby się nie ruszać to ona też tak będzie leżeć.
  15. [quote name='Kociabanda2']a na fb one już są?[/QUOTE] Chyba nie:(
  16. [quote name='gusia0106']Nie paprze się ten szew?[/QUOTE] Odpukać ale wygląda pięknie - dopilnowana jest w końcu:) A poza tym najpierw miała kaganiec, potem kołnierz, teraz znowu kaganiec; dostawała pyralginę, jeść dostaje cztery razy dziennie - nie chce jej się majstrować. Jest najedzona, w garażu ma kaloryfer rozkręcony na full - 23 stopnie - wypoczywa.
  17. I jeszcze trzy pozy Kropki:) Bo ona już potrafi stanąć w miejscu:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/595/4d1acce696934131med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/639/b31991d62224a86fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/602/d95d585a3e70076fmed.jpg[/IMG]
  18. Kropka okrąglejsza ale boję się żeby na dniach nie dostała cieczki bo mój hotelowicz wyżeł dziwnie ją obwąchiwał... [IMG]http://images45.fotosik.pl/642/8db9006ece2b625fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/639/2e823a3b17f8ed7dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/634/27ac281605c26797med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/622/f89aa829777c6179med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/632/9bc51737c6dc822amed.jpg[/IMG]
  19. A tymczasem, pozdrowienia od Kropeczki jej stada:) [IMG]http://images41.fotosik.pl/634/6a3931dd576dfce3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/634/dd13ecdee624198cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/455/65480cb04a74f57dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/639/121e667e5a371621med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/641/51a0fa65673458bemed.jpg[/IMG]
  20. Starałam się zrobić zdjęcia pokazujące jak jest chuda ale niestety... zapraszam kogoś z aparatem do nas. Nie robiłam jeszcze podsumowania wydatków na sunie ale wyglada to tak: [B]30 zł kołnierz[/B] (nie ma go już od wczoraj) [B]22 zł Dalacin - C[/B] (nie dostaje go od wczoraj rano) We wtorek będzie zdjęcie szwów [B]15 zł i odrobaczenie - 54 zł.[/B] Dwie pierwsze pozycję z odliczone z przelewu, który dostaliśmy od Myszy czyli na na hotel zostało: 103 zł Za odrobaczenie i szwy prosiłabym o przelew na moje konto a nie hotelowe:) [IMG]http://images37.fotosik.pl/595/acb4c3bccdc5e918med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/632/2a3e3efadb9a6ad3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/632/62b2056d99fba304med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/641/04c89dccd898bb3bmed.jpg[/IMG] A tak w ogóle to Amelka zaczęła lekko stawać na chorą łapę:)
  21. Zobaczymy, na razie ma m okres feriowy - cały dom psów, w garażu sukę z wieoodłamowym złamaniem kości udowej, a w kojcu kogoś w stylu Lenki:) Takze od przyszłego tygodnia zaczynam oswajanie dzikusa. Postaram się też na dniach wstawić nowe fotki Kropki - zmieniła się. Sierść ma piękną, błyszczącą, boczki się zaaokraglają. Kończymy już jej środek na sierść i nie wiem czy kupować jej olej do polewania karmy czy już odpuścić. Czekam na szybką odpowiedz bo chciałaby przelać pieniażki z bazarku a tak kupiłabym jeszcze za nie olej i przelała róznicę.
  22. [quote name='idusiek']one muszą iśc do domu razem? innego wyjscia nie ma?[/QUOTE] Pamiętasz Borysa od Gos? Był przytulaśny, miły, kochany... dopóki miał małą suczkę Lili. Lili się wyaadoptowała ale Borys zrobił się dominujący i agresywny i skończyło się na kursie stacjonarnym dla psów agresywnych. Muszą iść razem bo moim zdaniem tu będzie to samo.
  23. Dostała dziś rano. mogę jej jeszcze podać ale na zaleceniach było 5 dni. Dostaje od piątku wieczór Dalacin -C dwa razy dziennie.
  24. [quote name='Ania i Kajber']A czy Tara to bura suka z Makowa?[/QUOTE] Tak dokładnie:)
×
×
  • Create New...