Jump to content
Dogomania

megii1

Members
  • Posts

    6569
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by megii1

  1. Ja jako osoba wyaadoptowująca chciałam dodać, że wiek psa był podany w aukcji allegro, mówiony telefonicznie, podany jest ten sam teraz w ogłoszeniach i nikt nigdy nie mówił, że pies nie ma roku!!! Sawa to młody pies i nie ma moim zdaniem na ten temat żadnej dyskusji. Tylko jak ktoś chce oddać psa to nawet jasny pysk może być powodem...Więcej nie napiszę, przykro mi tylko, że byłam tak naiwna i byłam w stanie oddać jakiegokolwiek psa takim ludziom jak poprzedni właściciele Suni. Masakra...
  2. Parę dni temu zaproponowałam kandydaturę Kropeczki na tym wątku i jest w gronie faworytów:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/203280-Du%C5%BCy-spokojny-zr%C3%B3wnowa%C5%BCony-pies-z-DT-lub-znaj%C4%85cy-warunki-domowe[/url]!!
  3. Ja jestem jednak panikara. Dziś Karinka praktycznie nie ma nic na oku:) ale steryd i tak dostanie na wszelki wypadek.
  4. [quote name='estrojek']Wklepałam go na Facebooka . Pozdrawiam Estrojek. PS Cudeńko . szukam mu domku[/QUOTE] Pięknie dziękuję:) On jest dużo ładniejszy niż na zdjęciu:)
  5. [quote name='MARCHEWA']Wysłałam dzisiaj Megii 54 zł za odrobaczanie Grafita i 45zł na obrożę przeciw kleszczom,razem 99zł. Z wpłat jednorazowych na koncie Grafita zostało 189zł.[/QUOTE] O kurcze dobrze, że napisałaś bo została mi ostatnia L a zaraz jeden psiak jedzie do swojego domku i pewnie Państwo by ją zgarneli:) zaraz zakładam dla Grafita. W tygodniu, jak dojdę do porozumienia z rozregulowanym aparatem wybierzemy się na długaśny spacer. Jak Grafit się lekko zmęczy zrobię mu fotki w plenerze, nie chciałam go do tej pory zabierać bo boję się o te kleszcze.
  6. [quote name='Cleo2008']mi troche daleko, ale pojsc bym poszla jak bede kiedys dluzej w wawie to sie wpraszam!:) megi, a z wlasnym psem mozna przyjechac czy to nie dyplomatycznie?[/QUOTE] Możesz przyjechać w każdym towarzystwie:)
  7. [quote name='mmd']To nawet bez sterydów powinno szybko się cofać. Miewał tak mój jamnik. O ile nie było to silne uderzenie to do jutra powinno być całkiem nieźle.[/QUOTE] Mam nadzieje, bo jak to zobaczyłam to aż mnie zmroziło, a moja wetka mówi, że to może ją boleć:(
  8. W przyszły czwartek albo piątek sterylka. Przed chwila byłam karmić psiaki i oko wygląda dużo lepiej. Teraz 3/4 oka jest już widoczne, także może po sterydzie wszystko zejdzie.
  9. Nasza Karinka miała dziś mały wypadek. Nie wiem jak to się stało i kiedy (wg wetki to uraz mechaniczny spowodowany, za mocną zabawą z psem, uderzeniem o coć np o budę lub o kogoś) ale ma uraz trzeciej powieki na jednym oczku. Wygląda to mało ciekawie bo trzecia powieka zajęła 3/4 gałki ocznej i jest czerwona:( Była dziś wetka ale Karinka jej nie zna i wpadła w taka panikę, że ustaliłyśmy, że będę jej podawać steryd w tabletach przez najbliższe dni, żeby obrzęk, trochę zszedł, a wetka zobaczy do dokładniej przy sterylce za parę dni. Jest propozycja, żeby usunąć jej w ogóle trzecią powiekę przy sterylce. Jak udałoby się przy zabiegu sterylizacji to będzie około 50 zł dopłaty. Pewnie pomogłyby też zastrzyk i kropelki do oczu ale zastrzyk może Karinka jeszcze da sobie zrobić, o kroplach nawet nie chce myśleć Tyle,że wetka musi to dokładnie zobaczyć, a to może tylko jak Karinka zaśnie. Podesłałam fotki do Idusiek (jak znajdzie chwile mam nadzieję że wstawi) bo nie potrafię zmniejszać zdjęć, na jednym będzie wyraźnie widać oczko bidulki.
  10. Grafitowi samemu ciężko jest zrobić jakąkolwiek fotkę. Mozę by ktoś chciał mnie odwiedzić, przejść się na spacer z przystojniakiem?
  11. [quote name='MARCHEWA']Ale ma okrągłe oczy jak groszki:evil_lol: Megii,czy pieniądze za odrobaczenie wysłać ci teraz czy razem z opłatą hotelową?[/QUOTE] Na inne konto niż hotel, zaraz Ci podeśle jak masz wolną skrzynkę. A ja jeszcze dorzucam powyżej jedną fotkę:)
  12. Oto grafit dziś:) Jak zwykle uśmiechnięty i zadowolony. Na razie nie ma sensacji po pierwszym dniu odrobaczenia aniprazolem a dostał 3 tabletki. W sumie koszt odrobaczenia to 54 zł. [IMG]http://images45.fotosik.pl/690/b164866b247edbcamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/682/938db597bc6764ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/681/ff77d62f6e2ce4c9med.jpg[/IMG] a tu już Grafit w stadzie:) [IMG]http://images49.fotosik.pl/688/652f32e26cab23cemed.jpg[/IMG]
  13. Ja na razie muszę przejść naukę zmniejszania fotek bo niestety nie potrafię a co dopiero filmik:( U psiaków małe zmiany bo Lili miała wczoraj sterylkę i jest w domu. Borys biedak został sam w kojcu ale sobie radzi. Lili pieknie odnalazła się w domu - kocha łóżko, mizianie i wszelkiego rodzaju miękkie legowiska - prawdziwa, delikatna dama:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/650/f75c1dab96eecdafmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/682/6943127a59596ce2med.jpg[/IMG]
  14. Porobiłam dziś Grecie parę fajnych zdjęć ale niestety nie umiem zmniejszać:( Może ktoś zna jakiś prosty program? Póki co wklejam co się da, a resztę podsyłam Idusiek:) Greta zdjeła sobie wczorak kubraczek ale ponieważ szew wygląda pięknie więc pewnie uznała ze już starczy tego ściskania. [IMG]http://images38.fotosik.pl/681/ac003a5eae3d4c8amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/690/54124ef085733e2fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/681/59e5e1c77ac5125bmed.jpg[/IMG]
  15. Postaram się dziś zrobić jakieś fotki chociaz pogoda kiepska. Dziś rano dostał pierwszą porcje odrobaczenia i zobaczymy co będzie się działo. Poza tym bez zmian jest bardzo grzeczny i nic nie jestem w stanie mu zarzucić:)
  16. Jak Amelka? Może ona złapała jakąś bakterię i potrzeba antybiotyku?
  17. Kropeczka ma od wczoraj obrożę przeciwkelszczową i oczywiście w niej też pięknie się prezentuje:)
  18. [quote name='anett']Dotarł ossopan?[/QUOTE] Nie ale jak dojdzie wyśle do Ronji:)
  19. Wow, a robiła kupę przy Pani, która ją transportowała i była normalna, podobnie jak wszystkie jej kupy od początku u nas ( mam lekkie zboczenie na temat obserwacji tego zjawiska). Może się zestresowała przeprowadzką bidna.
  20. Karinka dziś dostała obrożę Kiltix Bayera na kleszcze. Dała ją sobie grzecznie założyć także jestem z niej dumna:)
  21. Budynia brzuszek już nie boli i generalnie jest bezproblemowy:) Inne psy go kompletnie nie interesują, za to człowiek i pełna miska jak najbardziej:) Nie wiem jak jego stosunek do kotów i nie mam specjalnie jak tego sprawdzić ale jak dla mnie jak ktoś chce to prawie każdego przyzwyczai do kota.
  22. Agrazka, mój telefon jest na moim banerku:) Grafit grzecznie przespał noc, nie awanturuje się w kojcu, podszczekuje tylko jak się od niego odchodzi. Dziś z rana w kojcu nie było żadnych niespodzianek, apetyt ma także myślę, że wetke możemy sobie przynajmniej na razie darować. Grafit spotkał się też wczoraj na spacerze z moim osobistym kaukazowatym Miszą (bardzo łagodnym jak nikt z nim nie zaczyna) i nie wykazał żadnej agresji w stosunku do niego. Chciałabym go w weekend odrobaczyć. Nie sądzę żeby był zarobaczony bo z tego co wiem w schronisku w kojcu był sam i krótko ale każdy psiak, który do nas przyjeżdża jest na wejściu odrobaczany. Grafitowi do darowałam wczoraj ze względu na problemy żołądkowe.
  23. [quote name='idusiek']allegro: [URL]http://allegro.pl/kropka-kochana-suczka-idealny-pies-dla-rodziny-i1489375533.html[/URL][/QUOTE] Ty to masz naprawdę talent:) A inne ogłoszenia będzie miała?:)
  24. [quote name='idusiek']a nauczysz sie to pisać w 1 posćie kiedyś ?:) [URL]http://allegro.pl/lisek-porzucony-w-mroz-pies-nieduzy-szuka-domu-i1489375162.html[/URL][/QUOTE] Postaram się:) i pięknie dziękuję:)
×
×
  • Create New...