-
Posts
195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nuleczka
-
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
nuleczka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
:placz:Coś robię nie tak, bo nie wychodzi :comp26::grab:juz mi cierpliwości brakuje. Wkleja sie sam link, nie pokazuję się żaden obrazek -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
nuleczka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
3 razy dookola bloku - nago Oszty. łagodny miał być. Ja w dłuuuuuuugim szeregowcu mieszkam, wszystkie zboki się zlecą -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
nuleczka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Bo pod tamtym banerkiem link był i no problem -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
nuleczka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Czyn nieświadomy nie kwalifikuje się jako manipulacja :lilangel: Czuję sie niewinna i proszę o łagodny wymiar kary:cool3: A co z tym banerkiem? -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
nuleczka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Oj oj oj teraz zobaczyłam nieszczęsną literówkę. Supeeer klimacik hehehe, ja płci żenskiej jestem jak najbardziej. A na miasto TZ nie (po)puści -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
nuleczka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Witam, chciałem wrzucić banerek Olka do siebie ale jasna dooopa nie wychodz:comp26:i!!! Dajcie mi kobietki taką instrukcję, która i ostatnią fujarę (mnie?:wallbash: ) doprowadzi do celu -
Zmarł właściciel, Barnaba pozostał sam. JUZ MA DOM!!!
nuleczka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Świetny Misiek kochany, jak mam skopiować banerek do siebie? mam skopiować adres obrazka? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
nuleczka replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Kochane maleństwo, owinie sobie właścicieli dookoła ogonka :) -
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
nuleczka replied to elik's topic in Już w nowym domu
:multi:dzięki na instrukcje, dało rade -
Aza - psie dziecko wyrzucone na mróz. Aza ma dom.
nuleczka replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ciotki kochane, jak mam wrzucić banerek do siebie? próbowałam cosik wykombinować, ale nie wychodzi:oops: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
nuleczka replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[IMG]http://ostrow.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/41848.jpg[/IMG] [IMG]http://ostrow.schronisko.net/images/adopcja/4/normal/41848.jpg[/IMG][/QUOTE] Słodziak nie z tej ziemi, tylko resztki zdrowego rozsądku wstrzymują mnie przed wzięciem drugiego psa. A jak widze takie słodziaki to zapominam co to był ten zdrowy rozsądek!!! Widzicie tez wzrok??? Ja wymiękam -
[IMG]http://yfrog.com/j4pict0006vjj[/IMG][IMG]http://yfrog.com/j4pict0006vjj[/IMG][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6483/pict0006vj.jpg[/IMG] Nula 2 miesiące [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7383/dsc0470c.jpg[/IMG] Nula 8 miesięcy, zdjęcie z jesieni
-
ooo Super, my tez często jeździmy w tamte okolice, mijamy zamek i jedziemy pare metrów dalej do lasku w sokolich górach. W okolicach zamku jeszcze nie byliśmy, dletego chętne jesteśmy....po cieczce....która trwa wydaje mi się już lata całe......
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
nuleczka replied to Eriu's topic in Foto Blogi
buuuu a moja psica ma cieczke, więc spacery tylko na smyczy. A ona tak śnieg lubi i mróz jej niestraszny. Jak święta na wyspach? Jak przeżyłaś bez Bezy? -
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
nuleczka replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Się stęskniłyśmy za dziewczynami, a zdjęć wcale ni ma, TZ się opitala -
Znalazłam ten osrodek na mapie, może być fajnie. NIc nowego zboczonego pod laskiem, chociaż ten gościu, co go widziałyśmy w tym kombi, na 90 procent to był ten sam!!!:mad: kręcił się w okolicy dłuższą chwile, ale ja tak się na niego gapiłam:crazyeye:, że odjechał:multi:
-
Niop, Jura Jurze nierówna, bywają miejsca fajne, przefajne i niefajne, a za daleko jechać to i dnia nie starczy, coś o tym wiem bo dzisiejszym dniu. Nie dość że sama czewa delikatnie mówiąc taka se, to jeszcze okolice też średnie, a ile można jeździć w jedno miejsce?Matko , chyba kupię sobie domek z własnym stawem, lasem i łąkami, będzie luz bluz (marzenia). A łączki koło lasku Aniołowskiego pełne zboczuchów:mad:Takie jaja:crazyeye::crazyeye::smhair2:
-
A my byliśmy dzisiaj na spacerze w okolicach Ostrężnika-4,5 h. Wysiedli wszyscy, psica padła na pysk. Ale nie polecam tej trasy, przynajmniej dla nas była kiepska, dużo idzie się w okolicach lub wzdłuż drogi, dużo zabudowań i wsiowe burki zrywające się z łańcucha i chcące zjeśc moją śliczną psicową panienkę, oczywiście TZ nas bronił, bo on agresor straszny :diabloti: z niego. No ale kilka takich akcji i zrobiło sie nieprzyjemnie. Nie ma jak Sokole Góry, cud miód i malina, szlaki super, brak zabudowań, drogi daleko. CZy ktoś jeszcze zna jakieś fajne miejsca spacerowe w okolicach Częstochowy?
-
Obie mieszkamy w okolicach lasku aniołowskiego, więc tam nam najbliżej. Jeśli nic się nie zmieni, to widzimy się jutro koło 13. Spotkanie koło podstawówki z nowym boiskiem. Zapraszamy
-
poszalałam z tymi fotami, ale coś widzę że się powtórzyłam, aaa tam nie chce mi się edytować [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5868/pict001650.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9617/pict001750.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5065/pict000750.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/3655/pict003050.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4318/pict003150.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2663/pict002050.jpg[/IMG] To ty niuchaj a ja obstawiam tyły! [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/506/pict001350.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1723/pict0028b.jpg[/IMG] 2 baby spotkały trzecią babę
-
A co, naumiałam się wstawiać zdjęcia! No to jedziemy z koksem [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/4803/pict0016r.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8558/pict001250.jpg[/IMG] w tych krzorach na pewno jest coś ciekawego, do pełni szczęścia brakuje tylko małego tarzanka [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7116/pict000850.jpg[/IMG]
-
Witam drogie Panie i Panienki, Zgłaszam się zwarta i gotowa. Umawiajmy się, póki znów nie zdmuchnie kolejną z nas sprzed nosa. A w ogóle to działo się coś? widziałyście się. Gadać mi tu jak na spowiedzi. Moja psica wynudziła się za wszystkie czasy, także pokłady energii nowe w nas drzemią