[quote name='annn']Taka fajniutka psinka, ze sie kolejki powinny ustawiac... Mlodziutka, przytulasna sunieczka, ktora nawet kota nie zjadla, przeciez to idealna piesia, a zamiast sie wylegiwac w wygodnym fotelu czy na kanapie to w schronisku siedziala...[/QUOTE]
takich psiaków niestety w schroniskach jest zatrzęsienie :placz:
ale mam nadzieje, że Dina znajdzie szybciutko fajny domek to kolejnego słodziaka wyciągniemy :loveu: