[quote name='BeaBono'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/195409-Dina-m%C5%82odziutka-ASTka-ju%C5%BC-w-DT-potrzebna-kasa-og%C5%82oszenia-i-DS"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/9572/dscn3559e15.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195409-Dina-m%C5%82odziutka-ASTka-ju%C5%BC-w-DT-potrzebna-kasa-og%C5%82oszenia-i-DS"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/4366/dscn3559e1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195409-Dina-m%C5%82odziutka-ASTka-ju%C5%BC-w-DT-potrzebna-kasa-og%C5%82oszenia-i-DS"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/8151/dscn3559e12.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195409-Dina-m%C5%82odziutka-ASTka-ju%C5%BC-w-DT-potrzebna-kasa-og%C5%82oszenia-i-DS"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/7598/dscn3559e14.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
DZIĘKUJEMY za banerki :-) prosimy o wstawianie w sygnaturę!!
wyciągniemy ich więcej...
tylko potrzebujemy wsparcia i czasu... w weekend wstawię ASTy swarzędzkie..:loveu: niektóre oczywiście, bo jest ich dużo - niektóre agresywne - nieadopcyjne :-(
[quote name='Asia_Rawicz']Zaraz usiądę i zrobię mu komplecik 30 ogłoszeń może tak ktoś go wypatrzy.[/QUOTE]
baaaardzo dziękujemy! Lord zasługuje na najlepszy dom!!
Dina miała jakiś czas temu 100 ogłoszeń, ale ze starymi zdjęciami niestety bo innych nie miałam. teraz ma allegro.. i kilka ogłoszeń w wersji papierowej w poznaniu!
[quote name='annn']Pewnie teraz szybko nie zasne przez ta mase kofeiny i o wszystkim bede Wam opowiadac :lol:[/QUOTE]
opowiadaj :-)
lubimy czytać pozytywy :loveu:
Ciesze się, że jest grzeczna :-)
dobrze, że masz duże łóżko :-) Dina chyba teraz odsypia wszystko co złego przeszła w swoim życiu! Należy się jej - jest cudownym psem!!
[quote name='rytka']raczej na 100% domowy .on ma wiele ras w sobie ale widac w nim cos z mopsa ten maly pyszczek lekko spłaszczony i jezyk wywija do góry.[/QUOTE]
a mi Edi przypomina wyżła :-) tylko ciut mniejszy!!
faaajnie ma młoda :-)
pozwalam sobie wstawić:
[URL=http://img185.imageshack.us/i/ff80ad21.jpg/][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2171/ff80ad21.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
ann pewnie sama napisze, ale z tego co wiem to jest ok! napiła się, obwąchała swoje nowe lokum i właśnie śpi na łóżku :-)
kota chciała obwąchać, ale sobie poszedł.. annn zadowolona i podziela moje zdanie o Dinie :-)
nie mają.. dlaczego - nie wnikam!
czy to ten psiak??
[URL=http://img716.imageshack.us/i/dscn1374z.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8230/dscn1374z.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[quote name='annn']I powiedzcie mi jeszcze, jak potem bede psinke chciala wykapac, to moze byc taki najzwyklejszy psi szampon czy szukac czegos specjalistycznego w zoologicznych?[/QUOTE]
musi być psi szamopn