nie mam ochoty dyskutować - gdyż wiem swoje!! w każdym kraju są źli ludzie, nie tylko w polsce! wszędzie zdarzają się tragedie, przestępstwa i okrucieństwo - ale nie przekreślaj całego społeczeństwa! są w tym kraju dobrzy ludzie, którzy ratują psiaki, pomagają im, kochają je :-)
czytanie ze zrozumieniem całkiem dobrze mi wychodzi!! a z moich 5 adopcji jestem bardzo zadowolona i dumna - nie uważam by była to kropla w morzu, ale dziękuję za Twoje zdanie!
ps.prosiłam o zakończenie kłótni, dyskusji, która do niczego nie prowadzi, a sama daje się wciągnąć, nieźle co?? ale aż mi się gorąco robi - chyba znacie ten stan?? :-)
kto będzie w sobotę w schronie?? z Rudzią będziemy na pewno..