Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='Aska7']Ile pieniędzy potrzeba na karmę ?[/QUOTE] około 80 zł , bardzo dziękuję za bazarek .
  2. Jestem już w domu , ale do końca ciąży muszę się bardzo oszczędzać , nie dam rady dalej robić bazarków , schronisko nie może psów przyjąć , więc szukamy domów , już teraz to chyba obojętnie jakich bo lepszy kiepski dom niż ulica . DT zaczeka na pieniądze za psy , ale hotel już niestety nie :( Hotel napisał mi dzisiaj smsa , że kończy się karma , a nie mamy kasy na nową .
  3. [quote name='Ziutka']Kurcze...Aniu, czy wszystko dobrze z maluszkiem Ani ? Jak znajdę chwilę to pomogę, nie ma problemu... A co trzeba wysyłać ?[/QUOTE] Dzisiaj wróciłam do domu , z maluchem ok , duży zdrowy chłopak , a do szpitala trafiłam bo mi się brzuch stawiał co kilka minut , ale już sytuacja opanowana , tyle ,że większość czasu muszę spędzać leżąc :( Aniu wkleiłam rozliczenie w pierwszy post , powiedz mi jeszcze czy były jakieś wydatki z pieniędzy na cele statutowe ?
  4. Ula przelew zrobiłam , tylko z innego konta , tak jak pisałam za miesiąc pobytu Szakry (14.03-14.04) + 200zł długu . Przepraszam , że ostatnio mnie nie ma , ale mam problemy z ciążą i biorę bardzo sile leki po których nie jestem w stanie funkcjonować .
  5. Przyszłam się poradzić , jestem teraz w 21 tc , od trzech dni miałam dosyć częste skurcze , lekarz przepisał mi Fenoterol z Ispotinem , czuję się po tym tragicznie , ale to podobno normalne , tylko martwię się bardzo czy maluchowi nie zaszkodzi , zastanawiam się też czy powinnam leżeć plackiem w łóżku , niby lekarz kazał się tylko oszczędzać , ale nie do końca wiem co miał na myśli . Brała któraś z was te leki ?
  6. [quote name='GatoNegro22']Cześć Słodziaki! Było jajeczko, kiełbaska i kurczaczek :evil_lol: czy tylko chrupki dali na śniadanko? ;)[/QUOTE] Ja bezmięsna więc tylko chrupki :evil_lol:
  7. [quote name='Ania24']Ogłoszenie dzisiaj się pojawiło na tablicy, ale nie do końca dane są tam aktualne, futrzaki nie mają 2 miesięcy, a więcej, no i nie wszystkie szukają już nowych domków [URL]http://tablica.pl/oferta/szesc-12-tygodniowych-szczeniakow-do-adopcji-ID1VneX.html#f1df185917;r:;s[/URL]:[/QUOTE] Nie wiem kto robił te ogłoszenie , ale rzeczywiście jest nie aktualne .
  8. [quote name='GatoNegro22']Mam na bazarek 2 opakowania tabletek do ssania Nicorette Freshdrops 2mg x 96 sztuk, termin ważności 08.2013. Takie jak na zdj.: [IMG]http://www.aptekaslonik.pl/images/cache/f5b5386b6e50d37572469836803f3770.jpg[/IMG] Możesz Anja zrobić taki mini bazarek tylko z wysyłką ode mnie? Tylko trzeba by ściągnąć z internetu ulotkę informacyjną, bo op. są zaklejone i nie chcę ich uszkodzić. Może być nie tylko dla Tamiry i Szakry jeśli jest szansa, że się sprzeda? :)[/QUOTE] Jasne , dzięki :) Zaraz zrobię .
  9. [quote name='ocelot']Nie wiem czy to dobry pomysł, ale myślę, zeby za szakrę płacić na bieżąco, a dług spłacac pomalutku.[/QUOTE] Też tak myślę , dzisiaj wyślę 300zł za bieżący miesiąc Szakry i 200zł długu .Ula może tak być ?
  10. [quote name='sonek666']Przepraszam za opóźnienie w rozliczeniu bazarku dla Magika :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239658-Powoli-rozliczamy-)[/URL] Byłam trochu chora :oops: Poproszę o dane do przelewu to podeślę zaległe 136zł. Czy numer konta jest ten sam co Tamiry i Szakry bo im też pieniążki zalegam ;)[/QUOTE] Już wysyłam i bardzo dziękuję za świetny bazarek :)
  11. [quote name='ocelot']Ano właśnie. na razie jeden pies jest chory...., ale... to się rozniesie nie ma szans, żeby nie:( Myślimy z wolontariuszkami o remoncie starej kuchni z przeznaczeniem na osobne pomieszczenie dla szczeniaków. Nie wiem czy jest sens zalożenia wątku na dogomanii i pozbieranie na farbę, klej i płytki?[/QUOTE] Aniu tak jak Ci mówiłam , dla mnie to podstawa , bo wkładanie szczeniaków , nowych nie wiadomo czy zdrowych psów i tych po zabiegach razem nie może się dobrze kończyć .
  12. [quote name='Ewa_88']Podrzucę dodatkowo kilka złotych. Mogę wysłać na dotychczasowe konto?[/QUOTE] Jeśli nie możesz na fundacyjne , to myślę , że Ocelot się nie pogniewa :)
  13. [quote name='ocelot']Nie wiem Aniu, ale faktura jest kasy brak. Zwyczajnie chyba zbieramy na konto prywatne i nie bierzemy faktur.[/QUOTE] Aniu , a z jakim terminem jest faktura ? [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Wpływy marzec: 219,17 zł. (18.03.2013) ang - 40 zł. (18.03.2013) [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Kocurek -8,09zł (27.03.2013) Anja2201-5zł (29.03.2013) Katarzyna K - 20zł (29.03.2013) [B]Razem: [B]292,26 zł. [COLOR=#ff0000][B]Stan na 27.03.13: 292,26 zł. [/B][/COLOR][SIZE=4][COLOR=#000000][B]brakuje nam 173zł [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
  14. [quote name='ocelot']Ja się zastanawiam, że nawet jeśli znajdziemy mu deklaracje i miejsce to jak my go zlapiemy Oczka?[/QUOTE] Damy radę :) Najważniejsze , żeby deklaracje były .
  15. Ja dzisiaj wpłaciłam za marzec swoją i mamy . Nie wiem co dalej robić :(
  16. [quote name='zona']Chyba się pogubiłam... Które szczeniaki szukają domów?[/QUOTE] Jamajka /Lola Miziak Leoś Tami
  17. Na konto wpłynęło 150zl od [COLOR=#606060][FONT=arial]MYRKURDAGUR .[/FONT][/COLOR]
  18. bazarek dla Mirona [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241553-Z-nami-zdasz-matur%C4%99-na-100-dla-Podopiecznych-Amicus-Canis-do-10-04-%21?p=20654042#post20654042[/url]
  19. bazarek dla chłopaków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241553-Z-nami-zdasz-matur%C4%99-na-100-dla-Podopiecznych-Amicus-Canis-do-10-04-%21?p=20654042#post20654042[/url]
  20. kolejne bazareki dla dzieciaków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241553-Z-nami-zdasz-maturę-na-100-dla-Podopiecznych-Amicus-Canis-do-10-04-!?p=20654042#post20654042[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241555-Oczyszczające-Plastry-Kinoki-dla-szczeniaków-i-Amicus-Canis-do-05-04?p=20654281#post20654281[/url]
  21. [quote name='Jara']Dostałam zapytanie w jakim wieku jest Pieszczoch?[/QUOTE] około 4-5 lat .
  22. [quote name='agucha007']czekam na fanty żeby zrobić bazarek dla Donalda...[/QUOTE] Nie dotarły jeszcze ??
  23. [quote name='ocelot']Przekazałam szili 54 zł. z bazarku:) Proszę o potwierdzenie jak dojdą na konto fundacyjne:)[/QUOTE] Właśnie doszły .
  24. i znów jesteśmy sporo na minusie , tzn. do opłaty za hotel którą lada dzień trzeba zrobić brakuje nam 183zł [B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Wpływy marzec: 219,17 zł. (18.03.2013) ang - 40 zł. (18.03.2013) [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]Kocurek -8,09zł (27.03.2013) [B]Razem: [B]267,26 zł. [COLOR=#ff0000][B]Stan na 27.03.13: 267,26 zł. [/B][/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
  25. [quote name='nektarynka']Cześć, czy możecie mi podesłać nr konta, jeśli się zmienił? Chyba przegapiłam tą wiadomość.[/QUOTE] [COLOR=#000000]Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych :[/COLOR] [COLOR=#000000]Nr konta 65203000451110000002613570[/COLOR] [COLOR=#000000]Regon 101551868[/COLOR] [COLOR=#000000]NIP 7732473167[/COLOR] [COLOR=#000000]KRS 0000447575[/COLOR] [COLOR=#000000]Z DOPISKIEM " DLA DONALDA "[/COLOR]
×
×
  • Create New...