Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='terra']Z ogłoszeń nikt nie dzwoni?[/QUOTE] niestety nikt :(:(
  2. bazarek dla dziewczyn . Maszynkę z bazarku podarowała Piescofajnyjest :):):) Bardzo dziękujemy : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246627-Opiekacz-do-psich-ciastek-na-d%C5%82ugi-Tamiry-i-Szakry-do-10-09-Zapraszamy?p=21244423#post21244423"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246627-Opiekacz-do-psich-ciastek-na-d%C5%82ugi-Tamiry-i-Szakry-do-10-09-Zapraszamy?p=21244423#post21244423[/URL]
  3. zapraszamy wszystkie przyszłe mamy : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246626-Ciuszki-dla-niemowlaka-za-grosze-%21-Zapraszamy-%21Do-05-09-%21?p=21244234#post21244234"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246626-Ciuszki-dla-niemowlaka-za-grosze-%21-Zapraszamy-%21Do-05-09-%21?p=21244234#post21244234[/URL]
  4. [quote name='Radek']Suma przerażająca:shake:[/QUOTE] Długi rosną , a domków nie widać , jak tak dalej pójdzie to szczeniaki skończą tak jak pepsi :(
  5. [quote name='Anja2201'][B][B][B][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#ff0000]dług psów wynosi w tej chwili : 450zł (maj ) +600zł czerwiec +600 zł lipiec = razem : 1650zł[/COLOR][/B][/B][/B][/QUOTE] Znów pokręciłam , za sierpień jest do zapłaty 525zł nie 450 zł .
  6. na konto Szili wpłynęło 80,50zł z bazarku Ocelot
  7. na konto donalda wpłynęło 20zł od MDK8
  8. [quote name='ocelot']Bardzo dziękuję[/QUOTE] Aniu wyślij mi zdjęcia na maila , spróbuje wrzucić duże .
  9. Miron się przypomina : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/4nq8.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8350/4nq8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/266/yigm.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/8463/yigm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/268/sog.JPG/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4633/sog.JPG[/IMG][/URL]
  10. na konto Donalda wpłynęło 10zł od Agucha007 :)
  11. na konto Foresta wpłynęło 80zł od Ocelot
  12. [quote name='ocelot']na razie zbieramy kasę... Anka serce się kraje jak się na niego patrzy:([/QUOTE] domyślam się :(
  13. Aniu w Piotrkowie można zrobić EKG , ja Dianie robiłam , lekarz z polecenia Moniki , więc chyba dobry .
  14. Konto już kilka razy podawałam :) Jest w pierwszym poście :)
  15. Bardzo dziękujemy :) A to stała czy jednorazowa deklaracja ?
  16. Pieszczoch jest u mnie już ponad rok , do tej pory był na moim utrzymaniu , niestety moja sytuacja finansowa się bardzo pogorszyła , a Pieszczoch jest moim 4 bezpłatnym tymczasem , do tego mam 5 swoich psów i nie stać mnie na utrzymywanie Pieszczocha w dalszym ciągu , głupio mi ale muszę prosić o wsparcie finansowe na karmę dla Pieszczocha .
  17. dzięki :):)
  18. [quote name='terra']Gdzieś kiedyś słuchałam, że były przeprowadzone badania (nie pamiętam, czy w Pl) i dzieci 3-4 latki miały podejść do psa który im się najbardziej podoba. Większość dzieci podeszła do jasnych, białych psów. Czyli wygląda na to, że ludzie maja jakieś preferencje odnośnie kolorów.[/QUOTE] Też widzę po adopcjach ,że jasne psy mają większe powodzenie :( A ja nie rozumiem , bo czarne psy uwielbiam
  19. Można już chyba wpłacać , ale do DT zabierzemy go dopiero jak wszystkie deklaracje się uzbierają , ewentualnie zapas na przynajmniej 3 miesiące .
  20. To nie jest hotel a PDT , mamy tam 5 psów od jakiegoś czasu , psy mieszkają zimą w budach które stoją w budynkach , jednak nie ogrzewanych . Tel: 694-195-509 , tylko dzwoń do skutku bo mam malutkie dziecko i często nie mogę odebrać .
  21. ,Bardzo dziękujemy :)
  22. My zbieramy na Lupusa , ale jeśli sunia o której piszemy przyjedzie to koszty za dwa psy będą wychodziły 300zł + karma Konto Lupusa : Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych ul.Kolbe 2/4 97-200 Tomaszów Maz. Nr konta 65203000451110000002613570 z dopiskiem " dla Lupusa " Wpływy na Lupusa w sierpniu : Dorcia2-10zł Mdk8-10zł Razem :20zł
  23. na konto Misia wpłynęło 20zł od Agusizet :)
  24. Na konto Barego wpłynęło 100zł od Agnieszki J :)
  25. Dla Tediego na konto wpłynęło 60zł od Agnieszki Ł.i od Kamili A - 120zł i [COLOR=#606060][FONT=arial] OD JAVENY - 10 ZŁ I MARTYNY G. - 50 ZŁ [/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...