-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Poszedł dzisiaj przelew na 150 zł. To jest druga częsc wpłaty z bazarku fony. Prosze Was o potwierdzenie ( gdy juz bedzie zaksięgowany ) na wątku bazarkowym, ( 100 + 150 ) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248271-ZAKONCZONY-!Czas-prezentów-!-Znajdziesz-tu-wszystko-!-Bazarek-fony-do-21-11-br?p=21678555#post21678555[/URL][/QUOTE] Dzięki , jak tylko dojdzie potwierdzę :) -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000][SIZE=1][SIZE=2][B]Wpływy w Grudniu :[/B] Anja2201 bazarek -47,82zł bazarek Anja2201-39,80zł rovaniemi -5,10zł bazarek ciastkowy -99,20zł Aska7-50zł (na konto fundacji ) Bela51 bazarek-100zł Finlora -20zł Radek -10zł (na konto fundacji ) wydatki : opłata za DT listopad -450zł Transport Tami do kliniki -60zł+35zł Karma brit junior-109zł karma 4kg -71,84zł leki dla Tami-21,13zł [B]Razem : Na koncie fundacji[/B][/SIZE][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#ff0000][SIZE=1][SIZE=2] -1241,50zł [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=1][SIZE=2], na moim koncie :[/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=1][SIZE=2]-112,77zł W tej chwili nie jesteśmy w stanie zapewnić sukom dalszego leczenia , nie wiem jak długo DT będzie cierpliwie czekać na kasę . Chyba tak źle nie było jeszcze:( [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B] -
Co do mleka to zgadzam się z gametą , choć w ciąży i teraz przy karmieniu zdarza mi się zjeść nabiał niestety (mniej czasu na dbanie o dietę ). My Julkowi kupiliśmy pałąk na fotelik , wózek i bujaczek ([URL]http://wizaz.pl/najlepsze-dla-dzieci/produkt.php?produkt=339[/URL]) , od rodziców moich dostanie fotelik do karmienia , a od rodziców TZ klocki (takie same jak 8 letnia dziewczynka :roll: ,ale już nawet nie komentuje ) Paja bardzo się cieszę ,że u twojej córci lepiej z serduszkiem , domyślam się jaka to radość :)
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
obyśmy byli w stanie kupić jej za miesiąc leki i karmę :( bo w tej chwili znów jesteśmy 1000zł na minusie , a za dwa tygodnie trzeba będzie zapłacić dt za grudzień :( -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Tami dziś wróciła do DT , jest wstępna diagnoza - nieswoiste zapalenie jelit , Tami dostanie leki (amoksycylinę przez 5 dni , folic do czasu wyleczenia i encorton ) Może ktoś ma encorton na zbyciu ?To dość popularny lek . Jutro wrzucę fakturkę (760zł ) i kartę informacyjną z kliniki . -
Na konto Foresta wpłynęło 10zł od Katarzyny C
-
Przywiązany w rzece, pod mostem staruszek prosi o ogłoszenia
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Na konto jasia wpłynęło 10zł od Magdy Ć , Konstancji R -20zł -
na konto Bigosa wpłynęło 10zł od Magdy Ć , Renaty A -50zł
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Na konto Bajki wpłynęło 20z l od Asikowskiej :) -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
na konto Donalda wpłynęło 30zł od Ewy_88 :) , MDK8-20zł :) -
Wątek zbiorczy moich tymczasów . Karma pilnie potrzebna !!!
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam psiakom karmę , jeszcze mają co prawda sporo , ale nie wiem czy do końca grudnia starczy , a w okresie międzyświątecznym może być różnie z dostawą .[URL]http://allegro.pl/karma-canun-diary-opoznia-procesy-starzenia-20kg-i3764496790.html[/URL] -91,90zł Trochę inna niż do tej pory , ale sprawdzimy jaka będzie :)Gotuję też teraz zimą Mironowi (jak na razie mięso -4zł , ryżu i makaronu mam zapas ) -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Sympatyków Lizaka bardzo proszę o zajrzenie na bazarek i podnoszenie, licytowanie.... Ważne, aby kaski troche splyneło dla Lizaka:) pzdr.[/QUOTE] Jestem i na ile będę mogła będę zapraszać i podnosić :) [quote name='Javena']On ma takie ubarwienie siersci ,że najlepiej wyszedłby na tle zieleni. Czy ktokolwiek pytał o Lizaka? [IMG]http://zwierzeta.azbazar.pl/_data/foto/81444a5x2.jpg[/IMG][/QUOTE] Nikt nie pytał :( -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Przyszły wreszcie wyniki , trzustka jest zdrowa . Teraz będą badać dokładnie kupę w kierunku lamblii i ogólnie na pasożyty , podejrzewają też wrodzoną chorobę jelit i to też będą badać .Zapłaciłam za transport do kliniki -60zł -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Zapraszam na bazarek dla Lizaka:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249552-CZAS-REKALSU!-bazarek-do-20-grudnia-2013-r?p=21663270#post21663270[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :) -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']poleciała stala na konto Ani...[/QUOTE] Na stare konto ? Czy podawałam nowe ? Stare mam tylko do końca grudnia , więc może wysyłaj już na fundacyjne , bo i tak 5 zł prowizji pobierają czy tu czy tu . -
Chyba najważniejsza jest tu zasada ,że nigdy nie można zostawić dziecka z psami choćby na sekundę , ja zabieram Julka ze sobą nawet kiedy wychodzę do korytarza po szczotkę na 3 sekundy . No i jak widzę ,że pies jest blisko dziecka to nie spuszczam z nich wzroku .
-
[quote name='*Monia*']Jak byś czuła się obserwowana to mogę to być ja :eviltong: Takie zdjęcia i opowieści dają mi nadzieję że i moje psy kiedyś z dzieciem będą mogły żyć w harmonii pod jednym dachem.. Na chwilę obecną nadpobudliwej Hexy i maleństwa nie mogę sobie wyobrazić :roll:. Kradzieże zabawek to nic w porównaniu z jej innymi dziwnymi reakcjami wobec niemowlaka (nie mojego, swojego nie posiadam). Prędzej Shinucha agresor z dzieckiem moim przyszłym się dogada, bo ona kocha wszystko co małe i bezbronne ale kocha miłością z bezpiecznej odległości więc nie zaliże:).[/QUOTE] Ja ma 5 psów , wszystkie w domu , w ciąży bałam się strasznie jak to będzie , a okazało się ,że jest całkiem nieźle , najmniejsza Czika boi się młodego i w ogóle do niego nie podchodzi , trzy średnie jak młody leży w Bujaczku kładą na nim łby do głaskania (tu muszę bardzo pilnować bo Julek jest na etapie łapania i ciągnięcia wszystkiego , np.uszu :D ) , a Wafel ten najbardziej nadpobudliwy i największy jakoś zrozumiał , że trzeba omijać dzieciaka , jedyne co robi to nosi mu swoje zabawki , więc muszę uważać żeby mały nie brał ich do rączek .
-
Mój Wafel waży nie całe 50 kg , też do najdelikatniejszych nie należy , potrafił mi zrobić niezłe kuku w zabawie jak się nakręcił , dla tego nauczyłam go komend opanuj się " , na tę komendę siada i nieruchomieje , nie jeden raz uchroniło to kogoś przed połamaniem nóg , czy podbitym okiem :)
-
[quote name='*Monia*']Imię jest chyba najtrudniejszym wyborem jak jakikolwiek stworek do domu przybywa, no chyba że przybywa już z imieniem ;). Ja miałam dla dziewczynki imię wybrane 10 lat temu, teraz mi się odmieniło i już go nie chcę bo tyle się Julek narobiło że mi to imię zbrzydło.. Moja mamusia boi się, że jak coś wymyślę to nikt nie będzie w stanie zapamiętać bo ja nie lubię popularnych imion. Ponawiam pytanie sprzed kilku stron - czym wyprać gondolę w środku? Nie mam pojęcia jak można się za to zabrać a trzeba trochę wózek odświeżyć.. I jeszcze mam pytanie - w czym pierzecie maskotki-grzechotki których do pralki się nie da wrzucić i trzeba prać ręcznie? [B]Jak Wasze psy reagują na zabawki dziecięce?[/B] U mnie Hexa pokochała grzechotki i jak wypakowywałam to zaczęła mi wyrywać bo to na pewno dla niej pańcia kupiła takie dziwne coś :lol:. Za to Shi grzechotki olała, ale miała okazję posłuchać takiej pozytywki co się pociąga za sznurek i gra melodyjkę i wzbudziło to w niej ogromną niechęć, wręcz zaczęła uciekać przed tym czymś potwornym :roll:.[/QUOTE] Tu mam straszny problem , bo Wafel nadal kradnie młodemu zabawki , wcześniej wszystko co piszczało ,grało czy było pluszowe było jego ,. bardzo ciężko jest mu zrozumieć ,że teraz jest inaczej , ale cały czas tłumaczymy .Najgorzej jest jak młody rzuca zabawkami ( a właśnie zaczął ) , Wafel jest pewny ,że to jemu rzuca .
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Biedna Tami, jeśli to coś da, to po 17 postaram się zrobić jakiś bazarek. Wcześniej nie dam rady.[/QUOTE] Pewnie ,że da :) -
[quote name='Radek']Też bardzo lubię czytać, że wszystko w porządku:)[/QUOTE] Chciała by niedługo u naszych dziewczynek to samo napisać .
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nikt się z ogłoszeń nie odezwał ?:shake: -
Na konto Bigosa wpłynęło 20zł od Mileny J .
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Tymonka replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
na konto Berty wpłynęło 12zł , ale nie wiem od kogo :shake: -
Przywiązany w rzece, pod mostem staruszek prosi o ogłoszenia
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
na konto Jasia wpłynęło 20zł od Ireny G , 10zł od Tomasza O , Katarzyny N -20zł ,Jakuba Ł -20zł