Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Nowych zdjęć nie ma niestety .
  2. Rachunki wstawię wieczorem , ale całość (antybiotyk , rumentabs osłonowo i preparat żurawinowy ) 27 zł , u mnie Roza ma jeszcze 14 zł , czyli 13 zł dla mnie , to może razem z opłatą za DT , będzie jeden przelew . A Rozia dzisiaj dostała wędzoną nogę świńską i od rana nie wychodzi od siebie :)
  3. [quote name='amica']Wysłałam moją kwintową deklaracje. Przepraszam za opóźnienie.[/QUOTE] nie szkodzi , bardzo dziękujemy !
  4. [quote name='jola_li']Poproszę numer konta, wiele nie mogę, ale grosz dorzucę.[/QUOTE] Bardzo dziękuję :) Konto idzie na pw , przy okazji zapraszam na bazarki m.in. dla Soni w moim podpisie :)
  5. [quote name='emilia2280']Biedny Puch, na szczéscie mlody, to pewnie wyjdzie, w poré go przejélyscie. A skád on w takim stanie sié wziál? Wy nie macie w schronie parwo? Na co Wam umierajá szczeniaki?[/QUOTE] Parwo to chyba nie jest bo wszystkie szczeniaki by chorowały , a nie niektóre , ale na pewno jakaś wirusówka .
  6. Niunia jest kochana , dzisiaj zaczepiała drugiego psiaka do zabawy , nie ma w niej już żadnego lęku :)
  7. Nie przesyłaj , bo ja potem te kasę trzymam , a wolę jak ja kupię podam kwotę i tyle mi przelejesz .
  8. Ok czyli z badaniami krwi się wstrzymamy , dzisiaj wykupię antybiotyk , a badanie moczu było gratis :)
  9. Sonia ma ogłoszenia na 50 portalach i allegro .
  10. Dzięki IVV mamy na opłacenie 1 miesiąca :)
  11. Udało się zrobić badania moczu , jest jakiś stan zapalny , dzisiaj jadę z wynikami do wet , pewnie będzie potrzebny antybiotyk , w związku z tym zastanawiam się czy badania krwi robić teraz , czy poczekać , bo wiadomo , że wyjdą kiepskie jak jest stan zapalny .
  12. Sunia już się cieszy na widok człowieka , daje dotknąć , jest super , ale ma straszne problemy ze stawami .
  13. straszna tu cisza :( a ja chciałam na bazarek zaprosić : [url]http://www.dogomania.pl/threads/205919-Ciuszki-przer%C3%B3%C5%BCne-dla-Manty-Soni-Misi-i-Kajki-do-26.04-do-godziny-22-[/url].
  14. Dziewczyny , ja was zapewniam , że on w domu najpierw by się ugotował , a później dostał ataku klaustrofobii ,ewentualnie odwrotnie . Ja myślę , że to wycie to on ma po swoich przodkach psach północy , pod blokiem też wył ??
  15. Dzięki , a jak już jestem to pozwolę sobie zaprosić , może zamiast paczki fajek bluzeczkę , co cioteczki ?? [url]http://www.dogomania.pl/threads/205919-Ciuszki-przer%C3%B3%C5%BCne-dla-Manty-Soni-Misi-i-Kajki-do-26.04-do-godziny-22-./page2[/url]
  16. Zapraszam na bazarek ciuszkowy dla czterech Oneczek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/205919-Ciuszki-przer%C3%B3%C5%BCne-dla-Manty-Soni-Misi-i-Kajki-do-26.04-do-godziny-22-./page2[/url]
  17. Później pomyślę , teraz zapraszam na bazarek m.in. dla Misi i Kajki [url]http://www.dogomania.pl/threads/205919-Ciuszki-przer%C3%B3%C5%BCne-dla-Manty-Soni-Misi-i-Kajki-do-26.04-do-godziny-22-./page2[/url]
  18. a ja zatwardziały palacz który na każdą wzmiankę o rzucaniu dostawałam szału nie palę od 2 miesięcy , w tej chwili odłożyłam dokładnie 627 zł , a przepaliłam 25 tysięcy . Rzucałam z niquitin mini :) A rzuciłam w prezencie urodzinowym dla TZ , najlepsza motywacja :)
  19. [quote name='mshume']Dom już sprawdzony?[/QUOTE] Dopiero będzie sprawdzany , ale warto poczekać , pani i tak dopiero w święta odebrała by Minię .
  20. [quote name='inga.mm']w następnym bazarku część dochodu będzie przeznaczona na mikre. Szkoda, że wcześniej nie przypomniałyście się[/QUOTE] TZN na kogo ?? Bo nie zrozumiałam , jeśli na Mini to ona nie potrzebuje :)
  21. super , ja się tam nie umiem poruszać .
  22. Dzięki , Teraz czekamy na telefony w sprawie adopcji .Zrobiłam porządek na pierwszej stronie .
  23. Aniu tekst do ogłoszeń ma na razie tylko Misia bo jej robię ogłoszenia : Sunia w typie Owczarka szuka podwórka do pilnowania !!(Adopcja) Misia jest 6 sunią w typie Owczarka Niemieckiego została zabrana ze schroniska z etykietą starej schorowanej suki do uśpienia ,w hotelu okazała się pełną energii , radosną 6 letnią suczką , uwielbia spacery , szuka kontaktu z człowiekiem ,lubi dzieci , świetnie sprawdzi się jako stróż . Jeśli chciał byś adoptować Misię zadzwoń : 798-211-667 lub napisz [email][email protected][/email] . Misia jest wysterylizowana i zaszczepiona
  24. Allegro , może nie zbyt piękne , bo coś mi dzisiaj nie szło , ale jest : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1556515898[/url]
×
×
  • Create New...