Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Chciałam zaprosić na bazarek dla Soni : [url]http://www.dogomania.pl/threads/207019-Pi%C4%99kna-bi%C5%BCuteria-dla-Oneczki-Soni-do-09.05-do-godziny-20-00-.-ROBI-SI%C4%98!!!!!!!!!!!!!?p=16797509#post16797509[/url] A za chwilkę niespodzianka więc czekajcie cioteczki
  2. wcale się nie śmieją ,tylko kłócą która piękniejsza :D a tak na poważnie , 6.05 będzie trzeba zapłacić za kolejny miesiąc , a tu ten jeszcze nie do końca opłacony ,brakuje 13 zł edit. już nie brakuje , ja dołożyłam , to okres od 06.04 do 06.05 opłacony (właśnie poszedł przelew )
  3. To kiedy Ci misiunię podrzucić:cool3::cool3:
  4. A mi się właśnie zdaje , że Kajka ładniejsza , bardziej w typie
  5. Ale to jedno z niewielu zdjęć gdzie misia wygląda w miarę ładnie :(Sama wiesz jaka z niej urodziwa panienka
  6. Kiarka był tylko raz ogolona , bo miała dredy straszne , było to rok temu i do tej pory na pleckach sierść nie odrosła i już pewnie nie odrośnie bo babcia coraz słabsza :(
  7. [quote name='Dada M']Anja - przelałam na razie 200 zł, niestety nie mogłam więcej założyć od siebie. Wiem, że nie wystarczy na RC Gastro, ale może do poniedziałku wyjaśni się sytuacja z deklaracją stałą od Wapiszon. Byłam Ci winna 13 zł za antybiotyk i preparaty osłonowe, czyli po dzisiejszym przelewie będzie u Ciebie 187 zł dla Rozi. Do kiedy dokładnie wystarczy Rozetce karmy ? Czy może już jej nie ma ? Dotarł mail z rachunkiem, dzięki :) Aktualny stan konta - minus 104 zł.[/QUOTE] Karmy Rozi starczy jeszcze na parę dni , ja najwyżej założę od siebie :)
  8. [quote name='malawaszka']dodałam chłopaka do allegro sznupkowego wyróżnionego - teraz największa oglądalność będzie bo ostatnie dni - imię już ma?[/QUOTE] Mój TZ woła na niego Stefan :D , ale imię ma Majlo , tak mi jakoś pasuje
  9. Allegro Misi : [url]http://allegro.pl/misia-szuka-podworka-do-pilnowania-adopcja-i1589531395.html[/url] Allegro Kajki : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1589533245[/url]
  10. No tak , ja nie załapałam , przepraszam , wieczorem wstawię tu fotki dwóch maluchów
  11. .....................................................................
  12. .........................................................................
  13. Niestety , jeszcze czeka na kastrację .
  14. ale Minia ma już domek , chyba nie łapię:roll:
  15. myślę właśnie o jakimś allegro , ale brak pomysłu na tekst :(
  16. wszystkim chętnym proponowałam 2 malizny z naszego schronu , pinczerkowate , ale za mało :(
  17. Kwarantanna kończy się 07.05 w sobotę , czyli na poniedziałek umawiam kastrację i maluch we wtorek może iść do domu .
  18. Miniusia od wczoraj w nowym domku , wszystko jest super , a domek marzenie :)Bardzo dziękuję wszystkim obecnym :)
  19. Maluch został dzisiaj obcięty z dredów , tylko przednie łapy na jutro zostały , bo już nam cierpliwości brakło i uciekał ode mnie , jest wykąpany , co zniósł bardzo cierpliwie , z psami ok , chociaż warknął jak Tymon mój za bardzo mu się narzucał , ale to bardziej ze strachu , myślę , że tu nie będzie problemu , siada na komendę i podaje obie łapy , po zapoznaniu zaczepia do zabawy , ale w pierwszym kontakcie jest nieufny , to narazie wszystko . Nie wiem czy jest sens zakładania mu wątku ?? Jutro porobię fotki do ogłoszeń
  20. Sznupek - Stefan jest od dzisiaj u mnie na DT , wyrzuty sumienia wygrały ze stanowczym NIE tz :D
  21. Rozia i jej kocha :D nie zostawia jej nawet na chwilę , jak idzie się wody napić to kość w zęby kładzie koło miski , pije , kość z powrotem w zęby i do siebie :) Nie oddam !!! Rozi kończy się karma , a i scanodyl trzeba kupić bo coraz gorzej chodzi , strasznie jej się tylne nóżki rozjeżdżają .Rachunek za leki poszedł na meila , dotarł?
  22. Kamisia się przypomina : [URL=http://img88.imageshack.us/i/p1160813.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7789/p1160813.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img850.imageshack.us/i/p1160832.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/3193/p1160832.jpg[/IMG][/URL] Jak jest ciepło to drzwi na dwór są otwarte i Misia się cały czas pcha do domu:)
  23. To raczej nie on , ten jest młodziutki , na moje oko to on roku nie ma , ale mogę się mylić .
  24. Wiesz co ja obcinam mojego psiaka , kundelka trochę sznaucerowatego i wiem mniej więcej jak szybko sierść odrasta , on wygląda jak by go ktoś góra miesiąc temu obcinał (grzbiet) , a dredy to takie paro miesięczne , dlatego to takie dziwne .
×
×
  • Create New...