Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Ja planuję Kamisię wykąpać niedługo , zobaczymy czy lubi wodę .
  2. Aniu , ja dzisiaj (nie obiecuję ) ale postaram się podjechać na dworzec , zawiozę coś do jedzenia i może uda mi się lepsze zdjęcie zrobić . Czy to się kiedyś skończy :(??
  3. [quote name='Donka5']Zauwazyłam ,że Soni po serelizacji wyostrzył się charakter tzn.nie akceptuje wszystkich psów -nawet tych co wcześniej akceptowała.Może to się jakoś unormuje.[/QUOTE] Iwonko , a może to nie po sterylizacji , tylko poczuła się u siebie ? Sonia powinna zostać opłacona w piątek , mamy niedzielę , mi już sił brakuje , robię bazarki , żebrzę gdzie się da , nie wiem co dalej z Sonią :(
  4. U Kamy wszystko fajnie , tylko gorąco jej jak jest tak ciepło , kopie wtedy doły pod schodami , tam jej chłodniej .
  5. Sama nie wiem czy się cieszyć bo się opanowała dziewczyna wreszcie czy martwić bo coś może być nie tak :(
  6. Kaja nie żartuj sobie z nas !! a tak na serio to przydało by się zdiagnozować Kaję , ale za co ?
  7. a powiedzcie mi czy ja mam jakieś specjalne pojemniczki na te kupy mieć czy w co je zbierać ??
  8. a wy też chwalicie , jaka piękna i jaki kolorek ładny i w ogóle piękne kupki moje psy robią:evil_lol: , Rozia też :p
  9. Ze mnie się od dawna śmieją , że chodzę i kupy oglądam :D
  10. ok , to zapytam wet jak i co i zacznę kolekcjonować kupy :D
  11. Zapytam mojego wet jak to wygląda i czy w ogóle da radę takie badania u nas zrobić .
  12. Wszystko fajnie , ale jak zacznę kupę psią trzymać w lodówce to mój TZ nie wytrzyma i mnie utłucze :roll: .
  13. Sarunia-Niunia zajrzę wieczorkiem , ale kompletnie nie mam jak pomóc :( Byliśmy dzisiaj z groszkiem u wet , wszystko się ładnie goi , teraz w sobotę jedziemy na zmianę opatrunku , mały jak by mógł to by szalał , próbuje już na tej nodze stawać do sikania , ale na dworek na razie tylko ze mną i na krok ode mnie odejść nie może , taka jestem podła i nie dobra :D
  14. Dziewczyny mają cały czas odnawiane allegro i ogłoszenie na parunastu portalach , ale nawet głupiego meila nie dostałam :(
  15. Rozmawiałam dzisiaj z Ocelot , obie zgadzamy się w 100 % z ihabe , pomożemy , znajdziemy hotel , transport , będziemy pomagać rozsyłać wątek , ale ktoś musi się podjąć odpowiedzialności finansowej za Ciapka .
  16. Masakra , co się z tymi ludźmi dzieje:( , a szczeniak gdzie wyrzucony i jak się czuje ??
  17. KatiKorej napisz jakiś tekścik fajny to zrobię im allegro :)
  18. Wiesz co , nie zawsze , ale ja odrobaczam psy co jakieś 3 miesiące , bo u nas przewija się tyle psów , że muszę .
  19. [quote name='PACZEK']Mnie się wydaje (Ciapka znam ze zdjęć tylko) że niestety nic tu nie oszczędzimy buda musi być XL bo Ciapuchna to konkretne psisko.[/QUOTE] Ja bym powiedziała nawet xxl , bierzcie największą jaka jest , bo wiem z doświadczenie , że lepiej wziąć trochę za dużą , niż za małą , a Ciapek jest ogromny :)
  20. dzięki PACZEK za wsparcie psychiczne :mad::mad: , żartuję , Mały dzisiaj spokojny , ale zapomniał już , że łapa chora , na spacerkach w największą trawę chciał by iść , doszła dzisiaj karma , mały dostał i wreszcie się odblokował , znaczy kupy były :multi::multi:
  21. ja odrobaczam pratelem bo to mi zawsze daje mój wet i nie mam zastrzeżeń , ale oczywiście jeśli będzie drontal to wezmę .
  22. Rozia była odrobaczana u mnie ( w lutym ) bo odrobaczałam wszystkie psiaki . Dziewczyny dajcie mi czas do poniedziałku , wszystko po rozliczam , kupię środek na robale ( 5 zł na 10 kg z tego co pamiętam ) i wezmę paragon za leki ( bo kupowała moja mam i nawet nie zapytałam za ile ) , ja mam urwanie głowy do niedzieli (Rozia ma oczywiście opiekę ) i nie mogę się z niczym wyrobić . Anemia rozy jest niewielka więc wystarczy żelazo (biofer ) , postaram się też w poniedziałek wkleić wszystkie wyniki
  23. [quote name='PACZEK']I jak mnie znasz to ja też nie zapomnę o Ciapku. Tomaszowiacy są na miejscu niech nakreślą plan dla psiny i spróbujmy go zrealizować.[/QUOTE] Miałam sobie iść , ale tak to ze mną jest , że muszę odpisać . Każda z nas (ja i Ocelot ) ma pod opieką przynajmniej po 5 psów + swoje + dom i rodzina i prawda jest brutalna , ale kolejnego wielkiego (mało adopcyjnego ) psa pod opiekę nie weźmiemy . Pomożemy na ile będziemy mogły , ale odpowiedzialności za Ciapka nie weźmiemy .
  24. Aniu (OCELOT) nikt z nas o Ciapku nie zapomni, ja obiecuję pomoc , ale wtedy kiedy wątek zacznie tej pomocy służyć , a nie kłótni , bardzo proszę AS_animali , a raczej jej mamę o nie olewanie Ciapka , osobiście uważam , że oddanie psa za którego wzięło się odpowiedzialność do schronu jest tym samym co oddanie psa własnego , tym bardziej jeśli jest to jedyny pies którego ma się pod opieką . Powiedziałam co wiedziałam , teraz spadam do Groszka , Misi i Kajki , Soni , Florki i wielu innych psów bod moją opieką u których cisza aż dzwoni .
×
×
  • Create New...