Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [quote name='reksio7']To bierzmy je do schroniska, tylko do którego?[/QUOTE] Chyba do naszego Tomaszowskiego , tam mamy dostęp do nich 24 h na dobę i super opiekę naszej pani prezes :)
  2. ok , podpowiem , Moja Kira (lat 16 lub więcej ) latem dostawała enarenal , później pod koniec września odstawiłam bo widziałam , że już nie potrzebny , został tylko memotropil z letnich leków .
  3. ale oczywiście , że tak , ja to na rozie pieszczotliwie wołam taran , bo nie ważne kto lub co stoi na drodze , jak rozia się zaprze to i tak przejdzie , wejdzie w każdą dziurę i tak uparcie będzie łazić (jak kot ) przy nogach aż dostanie czego chce , Rozia potrafi walczyć o swoje :D Jak będę jechać po pojemniczki na koopy do wet o zapytam o coś na serducho bo upały coraz gorsze i chciała bym coś wspomagającego .
  4. a pierwszy w moim podpisie , a co do telefonu , pan dzwonił ponownie , dopytać , jest bardzo zainteresowany , ale , musi wszystko z rodziną przemyśleć bo ktoś im nagadał , że dwu letni pies to już za stary , żeby się przyzwyczaił , ale chyba wytłumaczyłam panu , że jest inaczej .
  5. Rozia dzisiaj przeszła samą siebie , rozbawia mnie tak , że prawie z krzesła spadłam , więc: Rozia wstała i chciała wyjść na dwór a przy drzwiach stała miska z wodą i rozia przechodząc trąciła ją łapką i tak ją to strasznie zdenerwowało , że wróciła do mnie , popatrzyła tak że aż krew mi zmroziło , po czym odwróciła się i ostentacyjnie odeszła do siebie , na dwór już nie poszła :D Trzeba było to widzieć ..
  6. [quote name='jaanna019']Dziewczyny ja myślę i to moje zdanie, że te psy są bardzo adopcyjne (szczególnie białas). Jeśli macie schron współpracujący i będziecia miały możliwość monitorowania psów to trzeba je tam zabrać. Na hotel będziecie zbierać a psy w tym czasie mogą...[/QUOTE] Obiecuję osobiście pomóc w kąpieli i obcinaniu białego i będzie piękny weścik (nie mam pojęcia jak się pisze )
  7. to ja do Misi i Kajki zapraszam !!:) rzeczywiście dzisiaj odebrałam dwa telefony o Sonię już , ale jeden odpada na wstępie bo pan chciał psa który będzie pilnował domu na wsi jak on będzie w domu w bloku .
  8. Tardyferon Fol. teraz załapałam , że nie dodałam załącznika w meilu:oops: , już się poprawiam i wysyłam drugiego ;)
  9. A ja dzisiaj postaram się pojechać do schronu bo mam sprawę do pani prezes, to porobię fotki .
  10. dzięki ogromne :) Dotarły pieniążki od Lucy :loveu::loveu: I miałam dzisiaj bardzo fajny telefon w sprawie soni , trzymamy kciuki :)
  11. Dzięki , Sonia ma allegro i wykupiony pakiet 130 ogłoszeń (czekamy na realizację )
  12. [quote name='anovip1'][quote name='Anja2201']Byłam u maluchów , nie są dzikie , ale boją się podejść do ręki , myślę , że pół godzinki i coś smacznego i psy są nasze , doszły do miski przy której stałam , zawiozłam im wodę i karmę . Teraz mniej optymistycznie , biały psiak tak się przestraszył jak chciałam wstać , że wpadł prawie pod pociąg , trzeba je natychmiast zabierać stamtąd. Mój mąż dziś znów był w Tomaszowie.Najprawdopodobniej widział cię ,gdy karmiłaś psiaki. Przyjechałaś czerwonym samochodem. Również zostawił psinkom jedzonko, dobrze że przyniosłaś im wodę. Dziś dowiedział sie ,że psiaki chodziły w trójkę.Był z nimi jeszcze jeden mały czarny piesek.Od jakiegoś czasu tego czarnuszka nie widać.[/QUOTE] Tak to ja byłam , to twój mąż pewnie widział jak maluch wyrwał pod pociąg jak ja się ruszyłam :shake::shake:
  13. Aniu chyba tak , bo żaden DT się nie pcha po nie , a tam jest naprawdę niebezpiecznie , to śliczne psiaki szybko domy znajdą , tylko białego bym wykąpała bo wygląda tragicznie .
  14. Ja się chyba za to źle zabieram , bo wszędzie ten sam problem , brak kasy , domu i ludzi na wątku .
  15. To pewnie dlatego , że ja się nią zajełam , niestety moje psy mają strasznego pecha , żaden nie może domu znaleźć :(
  16. Byłam u maluchów , nie są dzikie , ale boją się podejść do ręki , myślę , że pół godzinki i coś smacznego i psy są nasze , doszły do miski przy której stałam , zawiozłam im wodę i karmę . Teraz mniej optymistycznie , biały psiak tak się przestraszył jak chciałam wstać , że wpadł prawie pod pociąg , trzeba je natychmiast zabierać stamtąd. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/p1170766.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3956/p1170766.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/p1170770.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7154/p1170770.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/p1170772z.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3946/p1170772z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/p1170773.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9513/p1170773.jpg[/IMG][/URL]
  17. Misia i Kaja zapraszają : [url]http://www.dogomania.pl/threads/208272-Nowe-ciuchy-dla-szczup%C5%82ych-kobitek-i-TZ-sukienka-wieczorowa-.-Do-31.05-.-Otwarte-!!?p=16930433#post16930433[/url]
  18. Sonia zaprasza : [url]http://www.dogomania.pl/threads/208272-Nowe-ciuchy-dla-szczup%C5%82ych-kobitek-i-TZ-sukienka-wieczorowa-.-Do-31.05-.-Otwarte-!!?p=16930433#post16930433[/url]
  19. U Groszka ok , ale ja już nerwowo nie wytrzymuje tych jego szaleństw ,boję się o tą jego nóżkę , że sobie uraz odnowi , a jedyny sposób , żeby nie kombinował to chyba go związać , jeździmy do wet co dziennie na kontrolę (i tu niestety muszę policzyć 20 zł za paliwo , bo do weta w obie strony mamy 15 km i mój TZ się czepia ) i narazie wszystko jest ok , być może za jakieś 8 tygodni trzeba będzie wyjąć druty , ale jeszcze nie wiadomo , foty jutro obiecuję :)
  20. ja dzisiaj nie dotarłam bo burze u nas straszne i miałam problem z moimi psami , ale jutro do południa jestem na 100 %
  21. [quote name='KatiKorej']fot. mamadariiisary Killer z wielką raną [URL="http://wgrajzdjecie.pl/?ref=176c22a171211eaaa5e2639ff1c34c7b.jpg"][IMG]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/176c22a171211eaaa5e2639ff1c34c7b.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] teraz już chyba tylko blizna została ??
  22. [quote name='anett']Anja podaj mi proszę nr konta, Bela51 prosiła o wsparcie dla Soni i z pozostałych funduszy po Lucy przelejemy 200zł dla ONeczki:lol:[/QUOTE] anett nie wiem jak dziękować , jeszcze dwadzieścia parę zł i będziemy miały z czego opłacić hotel za maj :)
×
×
  • Create New...